עשר המכות של אתרי ההכרויות

אחרי הגירושין ממש התחננתי לבורא עולם שאני אמצא את בן זוגי במהרה, ושאני לא אאלץ לפתוח כרטיס באתרי היכרויות. להערכתי, אני בין הבחורות יחידות הסגולה שאובחנו כסובלות כפוסט טראומה, כתוצאה מחשיפה קשה לאתרי היכרויות.

מה כל כך נורא אתם שואלים? ובכן יש לכך מס' סיבות, או יותר נכון להגדיר את זה "כעשר המכות של אתרי ההיכרויות", ואלו הם (כל המכות הם פרי דמיונה של המחברת והקשר למציאות הוא נכון בהחלט):

א. מכת התמונה משנת התרפפ"ו - גברים נכבדים ששמים תמונה שלהם צעירים ורעננים מלפני 10 שנים. בדייט את מגלה שהבחור הספיק להקריח ולגדל כרס קטנה של היריון בחודש שישי.
ב. מכת חולצת השבת – עלם חן שמופיע בתמונה בחולצה שבת שהוא לא טרח להחליפה מאז הבר מצווה שלו. התוצאה, תמונה של חולצה דהויה עם פסים עירקים שמזכירים את הפיז'מה של סמי השכן.
ג. מכת החוזר בתשובה – בתמונה מופיע בחור עם כיפה, שרשר מימי ז'וז'ו חלסטרה ועגיל באוזן להדגשת הלוק, כאשר הוא מגדיר את עצמו חוזר בתשובה. שלא תבינו אותי לא נכון, הלוואי וכולם יחזרו בתשובה. אבל רבעק לרשום בציפיות מבת הזוג שתהיה צנועה ושתקפיד ללכת עם כיסוי ראש!!!!!!!!!!! חמודי, תשפר הופעתך לפני ציפיותיך.
ד. הגיל – כאן הכל צפוי והרשות נתונה. נראה שבני המין השני פתחו יכולות מתמטיות של עיגול מספרים באופן שאפילו מורתם בתיכון הייתה מוחה דמעה מהתרגשות. אז כן, גיל 43 מתעגל ל – 35. גיל 35 מתעגל ל – 30 וכך הלאה.
ה. תואר אקדמאי – אין מה להגיד, הכי הורס זה תואר בוגר שניתן ע"י "אוניברסיטה של החיים". הלוואי עליי תואר כזה, ללא מבחנים, ללא עבודות וללא מרצים שחופרים. שנים חפשתי את האוניברסיטה הזאת שתעניק לי את התואר הנכסף הזה. מה שבטוח, אני עשויה לקבל את התואר "הבחורה עם הדייטים הכי הזויים שהיו לה בחיים". רק חבל שאי אפשר לרשום את זה בהגדרות בכרטיס.
ו. הגובה – גם כאן, גברי ישראל משהו לא מסתדר. תאמרו לי, מדוע אתם חייבים להוסיף לעצמכם 2 ס"מ יותר? אולי בגלל שעם השנים אתם הולכים ומתכווצים. ואז בדייט הנכסף המשפט הנודע "את באמת גבוהה, לא שיערתי"... למה מה חשבת שאני שקרנית?!
ז. הנודניקים – השבתי לך בצורה עדינה ונעימה שלא נראה לי שזה מתאים ביננו. אז למה להמשיך ולהטריד בבקשות ובהודעות כמו: "כדאי לך לנסות, אל תשללי אותי כל כך מהר"... די עזוב אותי בשקט.
ח. הכפייתיים – הם אילו שפונים לכל בחורה שפותחת כרטיס באתר. לא משנה אם את שמנה או רזה, קרחת או בעלת שיער גולש, פיסחת או חסרת עין. העיקר שתכירי את "שלמה" מהאתר.
ט. הפילוסופים – אילו שמספרים על עצמם בלמעלה מ - 10 שורות, שמקריאתם אפילו ניט'שה עליו השלום היה משתגע. אני אצטט משפט מתוכו כדי שתבינו את גודל המכה: "אני בחור שאוהב לדבר על נושאים ברומו של עולם. מצד שני, קשה לי להתחבר להגדרות היבשות של האתר הזה. אם את תוהה בינך לבין עצמך מה משמעות חיינו כאן צרי קשר"... חמוד, אני תוהה מה משמעות היותך כאן, ומדוע האתר החליט לסווגך בהתאמות שלי??
י. שועלת הדייטים – יותר נכון, אני. גם אני סוג של מכה. אני מסוגלת להריח את חוסר הביטחון שלכם ממטר. מתי תבינו שאנחנו מחפשות "גבר" שישדר ביטחון ואמונה בעצמו...
טוב, בנימה אופטימית זו אסיים. אז יאללה צאו לאתרים וחפשו את הזיווג. אחרי הכל, הוא חייב להיות שם איפה שהוא.

 

תמונה ראשית: Muramasa


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל