כירולוגיה: רוצים להכיר את עצמכם? ראו את משמעותו של הקו הסימיאני

הקו הסימיאני הוא קו נדיר, המעיד על אישיות ייחודית ונדירהחכמת כף היד מובילה אותנו למפגש עם עצמנורק מפגש עם עצמנו מהווה מנוף להגשמת פוטנציאל

בס"ד
קווים יוצאי דופן בכף היד
תורת הכירולוגיה מספקת לנו הצצה לנפש האדם. יש למידע זה ערך חשוב למימוש הפוטנציאל הקיים בנו.
הופעה נדירה של קו או סימן בכף היד טומנת בחובה מחד היבטים חיוביים קיצוניים ומאידך, היבטים שליליים קיצוניים. למעשה, כלל זה נכון בכל דבר. כמו לדוגמא, במקום שיש פוטנציאל לקדושה גבוהה, יש מקום לטומאה גדולה וכן הלאה.
הקו הסימיאני הוא קו החוצה את כף היד לרוחבה, והוא נדיר מאוד בקרב האוכלוסייה הבריאה.

מהי משמעותו של קו זה?
ראשית, חשוב לציין שדרושה עין מקצועית כדי לאבחן שאכן זהו הקו, כיוון שלעתים קרובות זה רק נראה כך. ובכלל, יש לזכור שזהו פרט אחד ממכלול הסימנים בכף היד, וכדי לקבוע את מכלול האישיות בצורה מאוזנת, יש לקחת בחשבון את כל הנתונים תוך ראיית יחסי הגומלין ביניהם. 
בהופעה המובהקת של הקו הסימיאני, זהו קו המאחד את קו הלב עם קו הראש והופך להיות קו אחד. מתוך הנחה שאצל האדם הבוגר, ניתן לצפות להתמתנות של ביטוייו השונים של הקו הסימיאני, הדברים שלהלן מתייחסים בעיקר כלפי ילדים צעירים ובני נוער, ולהערכתי עשויים לסייע להורים לדעת כיצד להתייחס אליהם.

איפיונים עיקריים:
  • רגישות ופגיעות גבוהים מאוד
  • מעורבות רגשית בעשיה, הרגש מופיע בעוצמות אדירות, ביטוי רגשי אינטנסיבי ולא תמיד הם יודעים כיצד לנתב את רגשותיהם, נוטים להתמסרות ונאמנות לבני משפחה. כמו כן, התפרצויות של כעס וקנאה הם אפשרות שכיחה.
  • יכולת ריכוז גבוהה בכל מה שמעסיק אותם, לכן ניתן לצפות להתמסרות טוטלית בכל מה שמעניין אותם, עקשנות, נחישות ודבקות במטרה.
  • שיפוטיות: ראיית המציאות בקיצוניות ובהחלטיות
  •  מתח פנימי כאילו הם שואפים להגיע לעומקים נוספים, תמיד מרגישים שמשהו חסר,
  • לכן ניתן לצפות למהפכים גדולים בחייהם, חוסר שקט.
  • פוטנציאל יצירתי גבוה מאוד.
  • אינטליגנציה גבוהה וכושר חשיבה ולמידה מעולים, מהירות מחשבה ועצמאות מחשבתית, מסוגלות גבוהה לפתרון בעיות ויכולת ביצוע מטלות בצורה יעילה מאוד.
  • כושר סבל עצום, כוח רצון ועוצמה באישיות.
סיכום:
הקו הסימיאני מכיל בתוכו פוטנציאל חיובי רב מאוד, ועם אִימון רגשי מתאים בעבודה פרטנית, ניתן להשתמש בקו זה כמנוף להתפתחות יצירתית ואישית של מי שנושא אותו.
יש לקחת בחשבון שקו זה מופיע לעתים קרובות בנוסף לקווים וסימנים נוספים המצביעים על קשיי למידה שונים לכן, מן הראוי להסתמך במצב זה אך ורק על בדיקה מקצועית.
 
תמונה ראשית: Troy Morris

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל