אז מה כאן הקסם? דייט עם מכשף

נפגשתי עם בחור מאתר באינטרנט שהקסים אותי בדייט הראשון (אירוע נדיר כשלעצמו). בדייט הוא היה נינוח, קשוב ואמפטי. נקודת השיא הייתה אמירת המשפט שלא שמעתי מאף בחור בדייט הראשון: "נראה לי שאיתך אני אלך עד הסוף". הוקסמתי כל כך שהתעלמתי מכך שהוא ציין, שלפני כ-8 שנים הוא ריצה עבודות שרות בגין אלימות כלפי פקח נחמד שנתן לו דו"ח חניה.

 
יצאתי מהדייט הראשון אפופה בקסמיו כשבלבי צפייה דרוכה לדייט השני.
קבענו להיפגש יום למחרת והבחור ביטל. לבינתיים שוחחנו כל ערב בטלפון "והקוסם" סיפר לי רבות על עבודתו בתחום הבטון ועל אחייניו.
לדייט השני לבשתי את השמלה "הלוהטת" שלי והשלמתי את הלוק בסנדלים מהממים שרכשתי. "הקוסם" הגיע באיחור של חצי בטענה שהתעכב בעבודה, הבלגתי. עלינו על איילון צפון.
"לאן נוסעים"? שאלתי
וזה השיב "הפתעה".
בדרך "הקוסם" סיפר לי שהלך לאסוף את אחיינו מהגן ביום שישי. כשראה אותו האחיין בן החמש, פרץ בבכי וסיפר שאחד הילדים הכה אותו. "הקוסם" סיפר לי בגאון ובחזה נפוח, איך פנה לילד שהכה את אחיינו ואיים עליו במכות שיגרמו לו לבכות ללא הפסקה, ואז שמתי לב שאנחנו עוברים את הרצליה והבחור עדין ממשיך בנסיעתו. כשעברנו את נתניה התחלתי להילחץ.
 
"מתי מגיעים?" שאלתי
 "עוד מעט" השיב. בעודו עונה לי אני מבחינה "שהקוסם" לא חגור.
אילו סיוטים עברו לי בראש: "האם "הקוסם" הוא בעצם מכשף מרושע כמו הזקנה מסיפור עמי ותמי?" "אם אני אשאל אותו עוד פעם לאן מגיעים, האם גם אני אקבל מכות ואבכה ללא הפסקה?" "הוא לא חגור, כי עוד רגע הוא יעצור באיזה חורשה, יסמם ויאנוס אותי?" "מה אני עושה פה, Help, אני רוצה לרדת!"

"הגענו!" הוא קטע את מחשבותיי. 
"איפה אנחנו?" שאלתי כולי חלחלה ורעדה. "בחוף הים הכי יפה בארץ, מכמורת".
החוף הכי יפה בארץ היה נראה כמו חוף הים בתל אביב. היה מאוד חשוך כשהגענו ואי אפשר היה לראות כלום מיופיו, רק לשמוע את הגלים על החוף.
 
הורדתי את סנדליי היפים וצעדתי יחפה לעבר החוף. "הקוסם" / "המכשף" הוביל אותי לשני כיסאות נטושים. באבירות גברית הוא שלף בקבוק בירה מהשקית שהייתה לו, פתח את הבקבוק ו...זרק את הפקק על החוף. חשבתי שהבחור כנראה שכח לשמור את הפקק, אבל כשהוא עשה זאת גם בבקבוק השני, הבנתי שיש לי עסק עם "חוליגן", וצדקתי. במחווה רומנטית הוא מוציא שקית במבה ואת יתרתה הוא שופך ללא הבחנה על החוף. אין ספק שהחוף הכי יפה בארץ הפך בעזרתו לחוף הכי מזוהם.

לאורך הדייט הוא הרבה לדבר ללא אבחנה על עבודתו בתחום הבטון. עד כדי כך שהרגשתי שרכשתי את כל הידע הדרוש כדי לעבור את המבחנים המתאימים בתחום. ניסיתי לשנות נושא ואז הוא סיפר לי שבקושי סיים תיכון. מדהים חשבתי לעצמי, כי הבחור הצהיר באתר היכרויות שהוא הוא בעל תואר ראשון.
ביקשתי לסיים את הדייט בטענה שקר לי. האמת שרעדתי מקור כי השמלה שלי לא הייתה עמידה לרוחות הים שלא נדבר על זה שגם רעדתי מפחד.

 
ברכב "הקוסם"/ "המכשף" הוציא את "כנפי הפלא" והחל בנסיעה אצילית של 140 קמ"ש כשהוא חותך ללא הבחנה והכרה כל רכב שמופיע מולו. ביקשתי שיאט, וזה השיב שיש לי הרבה טענות. באותו הרגע הדבר היחידי שהרגשתי הוא קצב פעימות הלב שלי והרעידות בכל הגוף. "טאטע! הצילני!" זעקתי.
כשהגענו לביתי נפרדתי ממנו לשלום, הוא ביקש נשיקה, התחמקתי באלגנטיות ורצתי בדהרה לדירה שלי. בדירה נשיקתי את המזוזה, את הסידור וכל סממן דתי שראיתי.
אין ספק שניצלתי. למחרת 
הבחור מתקשר, ושואל מתי נפגשים שוב. השבתי לו שחשבתי על זה ונראה לי שאנחנו לא מתאימים. "הקוסם" / "המכשף" עד היום מפציר בי שאשנה את דעתי.
 
תמונה ראשית: Muramasa
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל