כל התחלה קשה או כיצד נברא העולם – סיפור לסוף השנה

ובשנה השלושים לבריאת העולם הזה מלאו גם לאדם 30 שנה ויהיה זקן כמו העולם ויאמר לו אלוהים יום הולדת שמח אדם וכ-Surprise הנני מגרשך היום מגן העדן, קבל נא כמתנה את כדור הארץ כולו, שחק אותו, שחק אתו, הפצץ אותו, חפור בו – עד שלא תותיר לי ברירה אלא לקחת בעצמי כדור נגד כאב ראש.

ובשנה השלושים לבריאת העולם הזה מלאו גם לאדם 30 שנה ויהיה זקן כמו העולם ויאמר לו אלוהים יום הולדת שמח אדם וכ-Surprise הנני מגרשך היום מגן העדן, קבל נא כמתנה את כדור הארץ כולו, שחק אותו, שחק אתו, הפצץ אותו, חפור בו – עד שלא תותיר לי ברירה אלא לקחת בעצמי כדור נגד כאב ראש.
וכל שנה ביום ההולדת רקוד ושמח על כי הולך אתה והופך את כדור הארץ לגיהינום ובעד המלאכה הזאת אשר אתה עושה לי, בבנותך את הגיהינום, תזכה בפרס האובד המצטיין ואשלח אותך לאבדון כי אומר: אבדת אמנם את גן עדן אבל זכית בגיהינום.

וחווה הכינה עוגה גדולה, כי אמרה, סוף סוף אפטר מהאדם הזה, שאין עוד אדם רע כמותו על פני תבל וריקנותה (איזה חיים עשתה חווה שגם יכלה להיות קוטרית וגם להיות צודקת...)
וירא אלוהים את העוגה ויגרש גם את חווה, כי אמר לי גם יש היום ים הולדת וראוי לי להתכבד מהעוגה הזאת. וישאל הנחש את אלוהים: היי בן כמה אתה? ויחרה אפו של אלוהים בנחש ונחשו מה הוא עשה לו...
אחר טעם אלוהים מהעוגה וירק בגועל ואמר לחווה על עשך עוגה מעפר האדמה אני מקללך לטרוח בכל יום הולדת של אדם ולאפות עוגות לרוב, ואתה אדם, אשר לכבודך אפתה חווה את העוגה, נדוד תנדוד בכל הדירה ביום ההולדת שלך בזיגזגים תחת השפעת האלכוהול. ויוציא בקבוק מכיסו וילגום ויאמר, לא רע לא רע החרא הזה, אלפי שנים יהיה המסחר באלכוהול חופשי ואחר כך אני מחרים את כל המשקאות בשם החוק!

ואדם וחווה הלכו והזקינו תחת מעמסת קללת יום ההולדת, מיום הולדת אחד למשנהו, ותחת השפעת האלכוהול נתן האדם עינו בירח ויעשה בו תצפיות, ואחר הולידו אדם וחווה את הטיל הראשון ויקראו את שמו אפולו כי אמרו, שם לא, פה לא, אז איפה אפשר לחיות?! 
ביום ההולדת המיליון, עת הגיע האדם לשבילי השמיים ויזמן את כולם למסיבה, וינשוף על הנרות של עוגת יום ההולדת, הלא הם השמש המאדים והצדק,ויכבו ויהיה שוב חושך בעולם. ויצעק לו אדם מתוך החשיכה, יום הולדת שמח, וירגיש ואלוהים שמח כאילו נולד מחדש, כי לא ראה יותר את מעשיו הרעים אדם, ועל כן נכתב וירא אלוהים כי טוב והחליט לא לגרוש יותר את אדם מגן העדן ולהפוך את המסחר בסמים חופשי....
 
תמונה ראשית: Francis
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל