לחיות נכון – שני צעדים ראשונים

לחיות נכון זה פשוט להתחבר לכוח היקום האינסופי - הנה לכם שני צעדים ראשונים בדרך אלף המייל - לפי הפתגם הסיני גם מסע של אלף מייל מתחיל בצעד אחד קטן.

אף פעם אין לך מספיק מהדברים שאתה לא צריך

הרי דברים שאתה צריך למשל אוכל – עושים את העבודה ואתה שבע. אבל אוכל הופך לדברים שאתה לא צריך, כשאתה שמן ואוכל יותר מאשר אתה צריך להיות שבע. כלומר הצורך הופך להיות יצר גרידא.
ככה נפלו המפורסמים ביותר: אף פעם אל היה להם מספיק מהתהילה, כי בעצם הם לא היו זקוקים לכל התהילה הזאת – הם נזקקו פשוט לאהבה עצמית ולדברים הבסיסיים בחיים. אבל הם רצו אחרי תהילה ובסוף נפלו לתהומות ההתמכרות וההתאבדות....
מה צריך סך הכול בן אדם כדי שיהיה מאושר בעולם הזה? אם הוא לא מתחבר לאמת הפנימית שלו, הוא טועה לחשוב שאפשר להשיג את הדברים הרוחניים שהוא צריך, באמצעות רדיפה אחרי חומר ותענוגות.
ואחרי שהוא משיג את כל אלה? ראיתם פעם מכור מסומם שיש לו מספיק סמים?
ספק, חוסר אמונה ובחירה שגויה ברע במקום בטוב – אלו הם האסונות של האדם שנכנס לצרות.

 

הכוח

הכוח הגדול ביותר זה האהבה – אנחנו נוהגים להיות ציניים, לקשר אהבה עם מה שכדאי לנו – שחקניות שוכבות עם מפיקים... אבל ניקח לדוגמא את הכלב שאין לו טריקים ואינטרסים – אבל הוא שולט בנו ללא מצרים באמצעות האהבה הכנה שלו. ד"ר ברני – רופא מנתח שחיפש פתרונות יעילים יותר מאשר הרפואה הקונבנציונלית בתחום עידן החדש – והפך לאחד מגדולי אנשי העידן החדש בארה"ב, מספר על צעיר מופרע בשדה התעופה שהתחיל לצעוק עליו צעקות אימים. ד"ר ארני פשוט פנה אליו ואמר: "אני מצטער שלא אהבו אותך, אבל אני אוהב אותך!" הבחור השתתק בבת אחת, המום, פנה אחורה ונמלט מהמקום במהירות הבזק – ככה זה כשמציבים את הכוח הגדול ביותר הקיים, שאין לעמוד בפניו – אהבה!
אהבה אמתית כל כך חשוב לאדם כי האמת היא כוח אלוהי ויש בה עוצמה אדירה – אם נתחבר לאמת ולא נעשה שקר בנפשנו נגיע לרוחניות לעוצמה הפנימית שלנו – האהבה האמיתית.
אם יש תקווה או אין תקווה – אתה תקבע – הכול עניין של מיקוד! האנרגיה שלך הולכת להיכן שהמיקוד שלך הולך – אם תתמקד בדברים שמלהיבים אותך, אם תיצור להט ואנרגיה חזקה – הדברים יקרו – אם תיטול את המשוט ותתחיל לחתור לא תיסחף עם הזרם בניאגרה למטה – אלא תתקדם למטרה שלך!

 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל