פסיעה אחת קטנה - הפרק האחרון

סיפור בהמשכים, על נערה המוצאת את הדרך לעולם החילוני בפסיעה אחת קטנה

פרק 8

משהו זע באסתר , אותה תכונה שעזרה לה לשרוד, הצורך המורעב להכיר מקרוב את העולם האחר, ההשתוקקות לחיים, גרמו לה לשאת את ראשה ולומר, אני רוצה לנסות, תראה לי מה הדברים שהכי חשובים לך, ותן לי לנסות, אני מבטיחה שאשתדל מאוד.

את חושבת שתשתדלי שהכול כאן יתקתק כמו שצריך ? הוא נעץ בה מבט חד ושואל.

כן, יש לי זיכרון טוב, היא ענתה בביטחון שהפליא אותה.

זיכרון טוב, זה מצוין, זה יעזור לך לזכור היכן כל החומר שאסביר לך מה צריך לעשות אתו, לנסות תמיד אפשר, אבל לא לזמן ארוך, תזכרי שאני מהמר עלייך, תשתדלי שההימור יצליח, הוא חייך והושיט אליה את ידו מעבר לשולחן, גדעון, אמרתי כבר, יש לי הרגשה טובה בקשר אלייך.


הראיון תם היא חשבה וקמה מעל כסאה, מנסה להסתיר את הסומק שעלה בלחייה, דווקא היום, בעצתה של אלכס, החליטה לאסוף את שערותיה למעלה בעזרת קליפס גדול שאלכס נעצה בשערה, מה שהבליט את עצמות לחייה הגבוהות ועיניה הגדולות שהבעת התמימות בהן בלטה. אלכס החליטה בבוקר שהיא צריכה להגיע לראיון בהופעה רישמית והלבישה אותה באחד ממכנסיה השחורים והצמודים יחד עם חולצה לבנה וזוג אחד משלושים זוגות נעלי העקב שהיו בארון הנעליים שלה. את נראית מתוקתקת יופי, אמרה כשהיא מעמידה אותה מול המראה, צאי לדרך ותראי לכולם מי את.


מדוע את קמה, הוא שאל בלי לשאת את מבטו, עדיין מחטט במגרה, אערוך לך עכשיו היכרות עם דרישות המשרד, וכמו שהבטחת תזכרי הכל, בעוד שעתיים אני חייב לצאת, ואת נשארת, הוא סימן באגודלו למטה, כלפי כיסא העור השחור כמו לייק שלילי, כאן את יושבת, עד שנסדר לך פינה משלך.

כאן?

כאן ורק כאן, את מנהלת את המשרד כמו שצריך, מה שנקרא טבילת אש, אני מקווה שתסתדרי, ייתכן ותחשבי שהעבודה כאן דיי בנלית, אבל מידי פעם קורה כאן משהו, אני מייצג כמה זמרים טובים, הוא קרץ, מידי פעם הם נכנסים לכאן לכל מיני עניינים, לא ממש משעמם, בואי ותראי מה צריך לעשות, זו לא עבודת מחקר, רק כמה דברים שתצטרכי לזכור לעבודה השוטפת.

הוא דיבר והיא אגרה את המידע, פותחת וסוגרת מגירות בזיכרון, מאפסנת כל פתק שהציג לפניה במקום הנכון ולבסוף סוגרת אחריו את הדלת ונושמת לרווחה, גדעון הוא בוס נחמד, סיכמה לעצמה בתחושת רווחה וניגשה להכין כוס תה של כמה מהצמחים שהיו מושלכים בפינת השתייה ובטרם מזגה את המים הרותחים אל הספל הכחול, צלצל הטלפון.
ובפסיעה אחת קטנה עברה לחיים חדשים.
 

תמונה ראשית: FEMEN Women's Movement
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל