התעודות הביומטריות מגיעות!!

לאחר דחיות ועיכובים אשר נבעו מהתמודדות עם סוגיות משפטיות ועם עיצומי עובדים, צפוי מנהל האוכלוסין להתחיל בפיילוט [התעודות הביומטריות]. התוכנית זוכה להתנגדות מצד גורמים החרדים לפרטיות האזרחים ומזהירים מפני דליפת מידע מהמאגר..." (מתוך כלכליסט 24/6/2013)

 

הרעיון הבסיסי של משרד הפנים הוא : לחייב תוך מספר חודשים את כל אזרחי מדינת ישראל, להחליף את תעודת הזהות הקיימת שלהם ולשאת תעודת זהות ביומטרית כי ללא תעודה זו, האזרח לא יקבל כל שירות ממשלתי, עירוני או כספי, -ולא רק זאת, התעודות הביומטריות עצמן תבאנה למהפכה של ממש מבחינה, ביטחונית, כלכלית ודמוגרפית. מה מיוחד בתעודה הביומטרית? תעודה ביומטרית בהבדל מתעודת זהות רגילה, מלאה בפרטים מזהים של נושאה ולפיכך קשה ביותר לזייף אותה. כיום על-פי משרד הפנים והמשרד לביטחון פנים ישנם במדינה כ-250,000 תעודות זהות מזויפות !! תעודות מזויפות אלו מוחזקות בעיקר ע"י אזרחים זרים ושוהים בלתי חוקיים. חלוקת התעודות הביומטריות תזהה מסתננים אלו והמדינה תדאג לגרשם. מבחינת מדינות בחו"ל,במדינות רבות בעולם, לרבות ארה"ב, ישראלים לא יהיו חייבים בויזה, מפני שהפספורט יהיה מבוסס על התעודה הביומטרית המאובטחת.
מי מתנגד ולמה
ארגוני שמאל וארגוני "זכויות האדם" וגורמים אחרים מתנגדים להכנסת תעודה זו מהיותם תומכים צדקנים בכל הלא-חוקיים למיניהם במדינה (בהערכת משרד הפנים: כ-180,000 ) וביחוד בשבחי"ם מיו"ש ועזה (וזאת גם הסיבה מדוע על אזרח נאמן להיות בעד תעודות אלו...) ברור שכל הארגונים החסודים והצדקנים הללו לא אומרים לך את הסיבה האמיתית הנ"ל ובמקום זה הם מנסים להלך איימים עליינו, כאילו יגנבו לנו מידע על עצמנו (???...) מפזרים "אזהרות חמורות" על "דליפות", "דיקטטורה" ופגיעה כביכול ב"צנעת הפרט", אבל כל זה כאמור משמש מסך עשן לכוונות הרעות שלהם להשאיר פה את השוהים הלא חוקיים שרובם פלשתינאים וגם לא מעט מסתננים מאפריקה (ופועלים זרים מאירופה).
התעודה הביומטרית תמנע תרמיות מיסים וביטוח לאומי. כיום ידוע לביטוח הלאומי כי עשרות אלפי חרדים "עלו" לארץ לשנה-שנתיים, חזרו לברוקלין או ללונדון בפספורט הזר שלהם, ולכן לא נמצאים בסריקת אזרחים בחו"ל של הביטוח הלאומי וכך הם ממשיכים לקבל קצבאות ילדים ותשלומים אחרים מהביטוח הלאומי בכתובת פיקטיבית בארץ... חיוב של כל מקבל תעודה ביומטרית להירשם מחדש לכל קצבה, יחסוך לדברי אחד מראשי הביטוח הלאומי, מאות מליוני שקלים בשנה, ומכאן ההתנגדות החריפה מצד הגורמים החרדים לתעודות אלו... כמו-כן הצורך החוקי בהחזקת תעודה ביומטרית תאפשר לשלטונות המס לאתר כמה עשרות אלפי עובדים ומעסיקים שאינם מופיעים בספרי המס, שזה לפי שלטונות המס, מהווה הפסד שנתי למדינה של יותר מ-5 מיליארד שקל בשנה.
ומה על בטחון המדינה ?
הנקודה החשובה ביותר בתעודות הביומטריות היא: האפשרות שהמדינה תדע סוף, סוף מי הם אזרחיה, כמה הם, ופיזורם הגיאוגרפי. לכל השאלות הללו יש סיכום אחד: ביטחון המדינה. ומי שאינו רוצה להבין זאת ותומך בתרמיות של מס וביטוח לאומי, ובשהיית זרים ותפיסת מקומות עבודה של אזרחים ישראלים...כל אלו הינם מיעוט הדורש את רעת המדינה ומנסה לשקר לאזרחים כאילו תעודות חשובות אלו יפגעו בהם, במטרה להשיג את מטרותיהם. בואו ונקבל תעודות אלו ברצון ובהבנה כי זה יעשה רק טוב למדינה ולכולנו !!

 

 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל