כיצד להגשים את חלומותיכם!

הגשמת החלום שלכם, פירושו להכיר בכך שיש בכם משהו ייחודי, מיוחד לכם. אתם צריכים לבטוח בעצמכם, כי אתם באים ממקור עליון של שלמות. הכרה במקור שלכם המושלם, נוסך בהם ביטחון שאתם ראויים להגשים את שאיפותיכם. אני אוהב את הביטוי: "אין כישלון באינסוף" – שפירושו להבין שאיש אינו צריך להתייאש ולאבד את בטחונו העצמי. כל הגאונים חוו אינסוף כישלונות בדרך להצלחה

יש רבים שמנסים להגשים את חלומותיהם, אבל מגלים שהחלום שהגשימו אינו מה שרצו באמת. יש אנשים שמחפשים הצלחה כדי לחפות על חוסר הביטחון שלהם, וכשהם מצליחים הם מגלים שעדיין הם חסרי ביטחון או אומללים. להגשים את מטרותיכם, כוונתי פה, במובן העמוק האמיתי, כדי להשיג את מה שאתם באמת מבקשים ולא את המעטפה החיצונית, המזויפת שלה.
הגשמת החלום שלכם, פירושו להכיר בכך שיש בכם משהו ייחודי, מיוחד לכם. אתם צריכים לבטוח בעצמכם, כי אתם באים ממקור עליון של שלמות. הכרה במקור שלכם המושלם, נוסך בהם ביטחון שאתם ראויים להגשים את שאיפותיכם. אני אוהב את הביטוי: "אין כישלון באינסוף" – שפירושו להבין שאיש אינו צריך להתייאש ולאבד את בטחונו העצמי. כל הגאונים חוו אינסוף כישלונות בדרך להצלחה המטאורית שלהם. כשחזר אינשטין לגרמניה, הוא היה מובס וכישלון גמור בעיני כולם. אבל אז פתאום התפרסם הניסוי המפורסם של ליקוי החמה שהוכיחה את התיאוריה שלו – והוא הפך בן לילה לאגדה! מי שמבין את מהותה האינסופית של הבריאה – מבין שבסופו של דבר כולנו מושלמים ואנו חיים רק כדי להוציא אמת זאת לאור – דרך אינסוף כישלונות.
הצלחה אינה שאפתנות ריקה שאין לה שורשים. העץ הפורח באדמה צחיחה שאין לו שורשים אמיתיים ייפול, וגם העץ הזקוף העומד גאה, הרוח בסוף תשבור אותו. אל לנו להיות עקשניים ומקובעים ולא מנופחים מאגו. אנו צריכים להבין שכישלון הוא חלק מההצלחה. למרות שבאינסוף אין כישלון – כי האינסוף הוא מושלם, אבל בחיים צריכים להבין שבחיים הטוב והרע כרוכים אלו באלו ואנו צריכים לפתח חוש למידתיות ולקחת את הדברים בקלות. כדי לפתח את עצמנו בצורה הטובה ביותר, עלינו ללמוד להתגבר על קשיים. מי שאין לו קשיים בחיים הופך להיות רכרוכי, עד שכל מכשול ישבור אותו! אל לנו להשוות את עצמנו לאחרים, תמיד יהיו מוצלחים מאתנו, כי טבע החיים הוא אינסופי – ואין גבולות. אנחנו צריכים לפשט את החיים, כדי שנוכל לחיות אותם בלי סבל מיותר – כמו שנאמר: "רוב חיי חששתי מדברים שכלל לא התממשו" או: "אל תיקח את החיים יותר מדי ברצינות, שהרי בסוף לא תצא מהם חי!"
רק הקול הפנימי שבכם יגיד אם אתם מצליחים או לא – פתחו רגישות לקול הזה, שילווה אתכם כל החיים שלכם – והקדישו לו את מלוא תשומת הלב והרצינות.
 

מהם הסימנים שבחרתם את המטרה הנכונה?

כאשר התשוקה בוערת בתוככם, כאשר אתם מרגישים כלפי משהו שהוא הוא הדבר שאתם באמת רוצים להשיג, שהוא מצית בתוככם את אש האהבה ושאתם רוצים לחיות עם הישג זה לעד ובאהבה. כאשר זה בא מתוככם וזה לא שיגעון או אופנה חולפים – יש סיכוי שבאמת תשיגו את זה – כי כל מה שנובע מתוכנו ומכוון למטרות האמיתיות של קיומנו – מתחבר בעצם לכוח הכוונה של היקום עצמו ומקבל ממנו את הכלים להתממש.
אל תאמרו בעזרת השם אני אצליח, אמרו אני אצליח והרגישו את ההצלחה בתוככם. הכול בעצם כבר קיים – כל הדברים הנפלאים שאתם חולמים עליהם – ואתם צריכים רק לבוא ולקחת, לבטוח בקיומו של הטוב והנפלא.
אין לבטא משאלות בדרך של אין, של התייחסות לדבר כמשהו נשגב מחוץ להישג ידכם, כמשהו שאינכם ראויים לו ושאם תשיגו אותו תהיו מי שאתם רוצים להיות. יש פשוט להאמין באמונה שלמה ביש – ולכן כל דבר שאתה מתאווה אליו פשוט הרגש אותו שהוא כבר ישנו ואתה רק צריך לבוא ולקחת.
העניקו לעצמכם את ההצלחה הזאת. במקום להלעיט את עצמכם בפחדים ובחששות – במקום לחשוש שאתם מזדקנים, נהיים חולים ועוד. יש פתגם האומר:
"אני לא יכול להרשות לעצמי את הלוקסוס של מחשבות שליליות". אנחנו מזלזלים במחשבות, מחפשים דברים ממשיים יותר, מחכים למזל שיבוא ולא מבינים שבעצם הן הן שקובעות – כי הכול בא מתוכנו. המדע עצמו קובע, בתורת הקוונטים, שהדברים שקורים תלויים בצופה, כלומר הדברים לא קורים מבחוץ, אלא תלויים בנו עצמנו! כולנו באנו משדה הכוונה האינסופי של היקום – ויש לנו פוטנציאל אינסופי לעשות ולהיות כל דבר – אנו עצמנו מגבילים את עצמנו בחיים אלו.
הרשו לעצמכם להשתמש בכל מה שעולה בדעתכם כדי לעזור לעצמכם – עשו את הדברים ואת הטיפולים שאתם מאמינים שיכולים לעזור לכם – אל תעמידו את הספק אלא סלקו אותו – גלו אמונה שלמה בהצלחה ובטוב!
הספקות והפחדים אינם קיימם אלא כדי להמריץ אתכם לגלות את כל הדברים הנפלאים שכבר קיימים וישנם!
 
תמונה ראשית: CliffMuller
 
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל