הבריון של השכונה מאיים עלינו בחרם

האמריקאים פועלים כלפינו עם ה"מקל והגזר" ואנחנו חייבים להיות תחמנים בכדי להסכים לכאורה לגחמות שלהם במדיניות החוץ כדי להמשיך ולהנאות מן הגזר ובו-זמנית להימנע מעונש המקל...


מה כבר לא עשו ידידינו האמריקאים כדי לשכנע אותנו לתמוך ולבצע את מדיניות החוץ חסרת ההיגיון שלהם?
הם עושים זאת עם ה"מקל והגזר" ואנחנו חייבים להיות תחמנים בכדי להסכים לכאורה לגחמות שלהם במדיניות החוץ, כדי להמשיך ולהנאות מן הגזר ובו-זמנית להימנע מעונש המקל. ג'ון קרי כיום מהלך עלינו אימים בסיסמה מאיימת של "חרם עולמי" אם לא נקבל את פתרונותיו. על איזה חרם הוא מדבר בכלל?

הסיכויים להסדר או חרם חשוב שנבין שהרעיון של "שתי מדינות " אינו מקובל כיום, לא עלינו ולא על הפלסטינים, למרות זאת ארה"ב ואירופה מנסות לדחוף זאת לנו ולאבו-מאזן בכל הכוח. קשה להבין כיצד אדם מנוסה כג'ון קרי מתעלם מהתנאים החיצוניים של אנדרלמוסיה, השוררים כיום במזרח התיכון - מסכנת השתלטות החמאס ביהודעה ושומרון ועד ואלקאעדה בגבולותינו, ומנסה בכל כוחו לחדד את הקונפליקט הישראלי-פלסטיני ע"י כפיית "פתרונותיו". זאת, כאשר כל בר דעת מבין שניתן יהיה ליישב פה את הקונפליקטים (אם בכלל), לאט, לאט ובסבלנות אין קץ, רק על בסיס של הסכמים קטנים.
 
יש להניח שהגישה של "פתרונות קרי", תבטיח שהן אבו-מאזן והן נתניהו ישיבו לו תשובה מתחמקת להצעותיו ושום דבר לא יקרה עד אשר קרי יוחלף כאשר אובמה יסיים תפקידו. אין זה משנה כלל אם קרי יצליח או יכשל, אבל הוא היה צריך להתבייש לנפנף באיום הדה-לגיטימציה והחרם, זה שמנהל השמאל הפשיסטי נגדנו בארץ ובעולם. החרם החדש מבוסס על הסיסמה הפרופוגנדיסטית: "אפרטהייד", שאין בינה לבין המתחולל באזורנו דבר משותף. אלא שהנבלים הללו החליטו שאם הדבר הצליח בנושא דרום אפריקה, זה יעבוד גם פה.
 
להזכירכם שהמוסלמים באזורנו ובעולם החלו מזמן במסע הדה-לגיטימציה למדינת ישראל ע"י הכחשת השואה (דהיינו:"לא הייתה שואה ולכן אין סיבה להקמת מדינה ליהודים") האם זה הצליח? לא! כי השקר פה היה כל כך ברור שאפילו ממשלות מוסלמיות במדינות מתפתחות לא העזו לקנות אותו. (ארדואן בטורקיה כן תמך בשקר הזה). "אפרטהייד" בסכסוך שלנו עם הפלסטינים הינו שקר ברור שיש לפעול במרץ כדי לחשוף אותו ככזה. הוא מבוסס על הטעיה כאילו אנחנו שולטים על הפלסטינים ביהודה ושומרון ומונעים מהם ביטוח בריאות, ביטוח לאומי וביטוח פנסיה - (הנבלים כבר קבעו את "ארץ ישראל השלמה" כעובדה) החרם, שהתחיל על תוצרת מההתנחלויות (ונכשל כמעט לחלוטין), הוצמד כיום ל"אפרטהייד" (נוסח דרום-אפריקה). חלק ממחרימי התוצרות של ההתנחלויות מחו"ל, הפסיקו זאת לאחר שנוכח שדבר זה יגרום לפיטורי אלפי בעלי משפחות פלסטיניות המעוסקים בתעשיות שהקימו מתנחלים ואזרחים ישראלים. 
 
בימים האחרונים החרם הפך להיות יותר מאיים ויותר כלכלי, כאשר מספר בנקים באירופה הודיעו על חרם כנגד חברות בניה ישראליות הפועלות בשטחים ונגד הבנקים המממנים אותם. הבנקים הראשונים היו בשבדיה - דבר שאינו מפליא כלל וכלל אם נזכור ששבדיה הייתה זו שתמכה בכלכלה הנאצית במלחמת העולם השניה. האנטישמיות השבדית מוכרת לנו. לאחרונה הצטרפו שני מוסדות פיננסים בדנמרק, ואין הדבר מפתיע אם מבינים ש20% מדנמרק היא כיום מוסלמית, בעיקר עם פליטים מהמזרח-התיכון עם המון רגשות אשמה (כי הם נטשו את המערכה) ומצד שני הם התחילו לנגוש בכופרים הנוצרים בדנמרק שפשוט מפחדים מהם. (מעניין את מי יחרימו הבנקים בשבדיה אם חברות הבניה הישראליות יפנו לקבל מימון מחברות אד-הוק שיוקמו פה לתת מימון לבניה ללא קשר ברור לבנקים בישראל?)
 

מדוע החרם יכשל?

ישנם דרכים רבות לעקוף או להכשיל חרם. אחת הדרכים היא לפנות לתקשורת העולמית שנשלטת בחלקה ע"י יהודים ולבקש שיספרו לכל את האמת על "פרופוגנדת האפרטהייד". עלינו לנצל את הנדבנים היהודים בעולם התומכים באוניברסיטאות כדי להשפיע שם שלא להכנע לפרופסורים הרדיקלים האנטי ישראלים. כאמור ניתן כיום לשנות שמות מותגים ולתחמן מקורות ייצור, אבל בעיקר אנחנו צריכים לזכור שהחרם מצד העולם המוסלמי אינו מדאיג אותנו כי קשרינו הכלכליים שם הינם אפסיים. מצד שני ניתן לומר בברור שמדינות רבות בעולם הרחב לא יצטערו אם הכלכלה הישראלית הנחשבת כיום לחזקה אכן תפגע (קנאה+ אנטישמיות תורשתית).
אלא שבסיכום, רוב מדינות העולם המערבי זקוקות לטכנולוגיות המומצאות והמופצות מישראל, הטכנולוגיות הנוצרות בארץ חשובות לתעשיות רבות בעולם, והיצוא החקלאי הישראלי מזין כיום את אירופה והמזרח הרחוק בשפע לא יאמן. האם הם ירו לעצמם כדור ברגל בגלל הפשיזם-השמאלני התומך באיסלאם הקיצוני?
 
תמונה ראשית: Creap

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל