מיכל כותבת ספרים מהלב

מיכל, צעירה אשר חגגה השנה 60 , כותבת סיפורים קצרים , חקלם שנונים וחלקם מעומק הלב תוך קשר עמוק לנושא השואה.

 

מאמר ראשון זה מוקדש לאישה אמיצה שלמרות והיא סוחבת על גבה שק ענק, היא מליאת חיים ואהבה לזולת, בעלת חוש הומור מדהים ומספרת סיפורים נוגים ללב .
ספרה הראשון "רצה לספר לחבר'ה" מלקט סיפורים קצרים ושנונים אשר את רובם היא פרסמה ברשת (משם ההכירות עימה), הסיפורים אמנם רבי תחומים כאשר המשותף בינהם זו המון צבריות של בת דור שני לשואה ואשר רבים ימצאו את בבואתם במצבים אותם היא מתארת בסיפוריה.

ספרה השני, "מחלף הזמן" , של מיכל כבר נושא על עצמו מטרה: ארבע סיפורים הקשורים בדרך זו או אחרת לשואה, לגלות ולישראליות, גם ספר זה ראה אור בהוצאה עצמית, מיכל נאבקה בשיניים על מנת לפרסם את סיפרה, כיום הספר מוצג בספריה הלאומית, מוזיאון לוחמי הגטאות ובספרית יד ושם ומועמד להיות מוצג בעוד מקומות בעלי חשיבות לאומית .

ספריה של מיכל מומלצים בחום לקריאה, מתאימים לכל הגילאים החל מגיל 13, אפשר לקחת אותם לנסיעה, להחליט על קריאת סיפורון או פרק ולחזור לספר בעת אחרת, ( על פי רוב , הקורא יבלע את הספרים באחת...)

מיכל היא דוגמא לאישה יצירתית אשר, למרות מספר קשיים לאורך דרכה וחייה, אינה מוותרת על מטרות ולו רק בזכות תכונה זו, מגיע לה הרבה הערכה.

 

פתיח לסיפורון של מיכל

 

צוף התשוקה
"עסיס האפרסק נזל מפיה ויחיאל רק רצה לזנק מבעד לדוכן וללקק את המיץ הניגר, זה היה הדבר הכי חושני שראה מימי חייו, רגליו כאילו קבלו חולשה והמילים נעתקו..."

 

 

 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל