לברק אובמה לקרי ולשולץ - אל תטעו כאויבי ישראל

ברק אובמה קרי ושולץ, חזרו בכם, אל תחליפו בין אויב לאוהב. האויב שלכם ושלנו ושל העולם החי על פי עשרת הדברות, הוא האיסלמיזם והטרור. אמריקה ואירופה התעוררו אל מול מתקפת ההשתלטות האיסלמיסטית.

ברק אובמה, חזור בך, כמוך כפרעה וכאחשוורוש לפני שעשו תשובה וחזרו בהם. גזילת חלקים מארץ ישראל מידי היהודים, והעברתה של ארץ התנ"ך בהר ובבקעה לארגון טרור פושע מלחמה ושונא אדם ועם עולם הקורא לעצמו הרש"פ, הינה כהכרזת מלחמה כנגד אלוהי העברים בורא העולם ומנהיגו. אל תחליף בין אויב לאוהב. האויב שלך ושלנו ושל העולם החי על פי עשרת הדברות, הוא האיסלמיזם והטרור. אמריקה ואירופה התעוררו אל מול מתקפת ההשתלטות האיסלמיסטית.
 
בהסכם שאתה מנסה לכפות עלינו, אתה וחרטומי הבית הלבן וג'ון קרי, יחד עם קומץ משתפי הפעולה שלכם בחברה הישראלית בכנסת ובממשלת ישראל, הנכם קושרים קשר רשעים שאין לו כל סיכוי כנגד רצונו של בורא עולם, אשר רצונו לגאול את עם ישראל ולכונן במדינת היהודים ממלכת כהנים וגוי קדוש. עם ישראל קם לתחיה ואין כוח אנושי שיכול להתנגד לכך. העם האמריקני והאירופי הנאור יודעים את האמת הזו. שילמנו מחיר נורא בדמות מלחמות עולם ושואה, בכדי שנלמד לחיות את עשרת הדברות.
 
אתה ברק אובמה והחרטום ג'ון קרי, מורדים בבורא העולם, אלוהי העברים, מלך מלכי המלכים, הקדוש ברוך הוא? שנתן את ארץ ישראל השלימה כולה לאבותינו, אברהם יצחק ויעקב, שתהיה להם לנחלת עולם לבניהם אחריהם, העם היהודי, לנצח נצחים. הצהרת בלפור וועידת סן רמו והחלטת האומות המאוחדות על הקמת בית יהודי לעם היהודי בארץ ישראל, והקמת מדינת ישראל ראשית צמיחת גאולתנו, והניצחון במלחמות ישראל, ושגשוגה ועוצמתה של מדינת היהודים, הם התגלות רצון האלוהים.
 
בתכנית זו שאתה ברק אובמה ושלוחיך חותרים לכפות על העם היהודי, אתה מסכן את כל היהודים בעולם, ואת העם היהודי היושב בארץ ישראל. התכניות המרושעות למסור את יהודה ושומרון ואת בקעת הירדן לידי טרוריסטים קניבלים אוכלי אדם ועם, מעמידה בסכנה את הבית היהודי היחידי בעולם, ואת העולם הנאור כולו החי על פי התנ"ך ולאורו. זו תכנית הרת אסון הנותנת רוח גבית לטרור בעולם כולו.
 
אתה ברק אובמה יחד עם החרטום ג'ון קרי, מאיים על ראש ממשלתנו בנימין בן צילה ובנציון נתניהו, אח ליוני ולעדו נתניהו, הנשוי לשרה בן ארצי ואב לנועה ולאבנר ויאיר? אתה מאיים על עם ישראל? אתה מאיים על בורא עולם? אתה מאיים על אלוהי התנ"ך? אתה מאיים על מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא? כל מי וכל ציוויליזציה שניסו לפגוע בעם היהודי איבדו צלם אנוש בתהליך 'שקיעת הציוויליזציות'.
 
אותו שולץ, שהעיז פנים בכנסת ישראל, דומה בעיניי לרַבשָׁקֵה , אותו שר בממלכת סנחריב שהשתתף במשלחת אל חזקיהו מלך יהודה בזמן מסע סנחריב ליהודה בשנת 701 לפני הספירה. כאותו רבשקה נשא נאום בו קרא לעם היהודי להיכנע בפני אירופה כאשור בזמנה. אתה שולץ מחרף אלוהים חי בכנסת ישראל בירושלים עיר הבירה של עם ישראל לנצח נצחים. הבית היהודי ינצח אותך. הבית היהודי הוא מִזֶּרַע הַיְּהוּדִים. הבית היהודי הוא כמָרְדֳּכַי משבט בנימין אֲשֶׁר הַחִלּוֹתָ לִנְפֹּל לְפָנָיו, לֹא תוּכַל לוֹ כִּי נָפוֹל תִּפּוֹל לְפָנָיו, ותיפול אתה וכל מבקשי רעתם של היהודים ומדינת היהודים.
 
חטא העגל של ימינו, הוא חטא העגל ושמו שלום, שהכוהנת הנוכחית של פולחנו היא ציפי ליבני, ותומכיה הם קומץ ערב רב של נפולת נמושות, ובראשם הנשיא אחאב, רוח השקר תפעמהו ובפי כל נביאי שקר אוסלו. הקיץ הקץ לעידן השקר הכפירה והחילוניות. קם עידן האמת והאמונה ומלכות דוד. מרדכי היהודי וסיעתו, הם הבית היהודי והמתנחלים אשר לא יכרעו ולא ישתחוו בפני המן הרשע מאיראן, ולא בפני פרעה אמריקני, ולא בפני רבשקה אירופי. את עמלק הרש"פ וגרורותיו ננצח על ידי חשיפת הקדושה הגנוזה בתוך ישראל בעצמותם כהתגלותה באיילת שקד וב'ישראל שלי'.
 
ראש ממשלתנו היקר בנימין נתניהו, לך כנוס את כל היהודים לשלושה דברים: תשובה מאהבה ובחירה ביהדות כאביתר בנאי ואריאל זילבר והכותב בדמע, לתפילה ולמלחמה. ונהפוך הוא, אשר ישלטו היהודים המה בשונאיהם.
 
 
תמונה ראשית: barack obama
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל