רילוקיישן באקסטרים - שלל אטרקציות שיגרמו לכם להזיע

סיפרתי על הטיולים המשפחתיים שלנו, אבל יש טיולים מסוג אחר: ״טיול לגברים בלבד״ - טיול שהגברים בד״כ רוצים לעשות בלי הנשים והנשים חושבות שהן ינוחו יותר בבית עם הילדים מאשר בטיול כזה. בעלי חושב שזה ממש כיף לטפס על מפל קפוא, לעשות קמפינג ב 30 – מעלות, לחתור 5 ימים בקאנו או להשתתף במירוץ ספארטן, בו קופצים מעל אש וזוחלים בבוץ מתחת לגדרות.

הפעם אתמקד ב״טיול לגברים בלבד״. זהו טיול שהגברים בד״כ רוצים לעשות בלי הנשים שלהם והנשים (גם אם היו מוזמנות) חושבות שהן ינוחו יותר בבית עם הילדים מאשר בטיול כזה. הנה כמה רעיונות למי שמעוניין לחוות "כיף" כזה.
רק אל תשכחו : צריך ציוד מתאים ולנסות להישאר בריאים ושלמים.
 

מירוץ ספארטן

נתחיל בהצעה ליום כיף מהנה במיוחד – ריצה, קפיצה מעל קירות, זחילה בבוץ מתחת לגדר, קפיצה מעל אש, טיפוס חבלים ועוד. תוכלו להנות מכל הכיף הזה, רק לאחר שתחתמו על טופס השתתפות בו אתם מצהירים שאין לכם בעיה עם הסיכונים :
 

"1. The risk of injury and/or death from the activities involved in the Spartan Race and the Event is significant including, but not limited to the following:
(i) drowning; (ii) near-drowning; (iii) sprains; (iv) strains; (v) fractures; (vi) heat and cold injuries; (vii) over-use syndrome; (viii) injuries involving vehicles; (ix) animal bites and/or stings; (x) contact with poisonous plants;"
 

לא לשכח לפני יום הכיף הזה, לעדכן את כל המוטבים לגבי תוכנית הביטוח שלכם.
 

טיולי קאנו (Canoe trips)

בעלי וחבריו יצאו מספר פעמים לקמפינג בשמורות הטבע של קנדה, כמו פארק אלגונקווין או קילארני. הם חותרים 5 ימים באגמים בקאנו ונהנים מנוף טבעי ובתולי ומשקט, כי כנראה הם היחידים בשטח, מלבד הדובים.
במעבר בין האגמים הם עושים מספר פורטאג׳ים, או בעברית צחה – עושים כמה נאגלות כדי לסחוב את הקאנו ושאר הציוד על הגב (והם אח"כ אפילו אומרים שהם נהנים מזה).

בגלל שיש לסחוב הרבה ציוד (אוהל, סק״ש, אוכל, בגדים ועוד) הם לוקחים מהבית מעט מיים. כשהם צמאים הם לוקחים מיים מהאגם, מרתיחים אותם ומכניסים שקיק תה למיים החומים, כדי לשפר את ההרגשה, כאילו המיים חומים מהתה ולא מהלכלוך באגם.
 

לקראת ערב, יש להקים את המאהל ויריעה תלויה מעליו למקרה ששוב יהיה גשם ורצוי לחטוב מעט עצים כדי שניתן יהיה להתחמם ליד המדורה.

כמובן שצריך גם להכין אוכל בתנאי שטח (ובאופן מפתיע מסתבר שהם מסתדרים מצויין בהכנת אוכל, כשאין נשים בסביבה).

לסיכום, הרבה עבודה, אבל בכל זאת הם קוראים לזה חופשה.
 

קמפינג חורף

קמפינג חורף הוא בחירה מרצון של אנשים להגיע למקום מושלג ב 20- עד 30- מעלות, לבנות מהשלג קווינזי (מעין איגלו) ולנסות להתחמם ככל האפשר ליד המדורה.
כשצמאים צריך ליצור חור באגם קפוא, לשאוב מיים ולחמם אותם.

גם זה סוג של חופשה.

האמת היא שאם נשכח רגע מהקור, אני מודה שזו חווייה מדהימה להיות באזור מושלג ולישון על אגם קפוא.
 

טיפוס על קרח (מפל קפוא)

ולסיכום, יום מהנה נוסף בטיפוס על קרח - טיפוס על מפל קפוא.
המפלים מדהימים ביופיים. בטיפוס כזה מגלים דבר מדהים נוסף – מגלים לראשונה שרירי ידיים ורגליים שלפני כן לא הייתם מודעים לקיומם.
 

והעיקר, תהנו ותחזרו הביתה בשלום !
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל