שלוש תובנות על החיים

"להאמין במחשבותיך, להאמין שמה שאתה מרגיש בלבך הוא מה שנכון לכל האנשים – זאת גאוניות." ראלף וואלדו אמרסון

אני הייתי מגדיר את דברי אמרסון גם בלדעת שאתם בעצם אחראים על כל מה שקורה בחייכם ואתם השליטים בחיים באמצעות מחשבותיכם. אל תזלזלו באחרים ואל תזלזלו בעצמכם, הכירו בנפלאות העולם הזה ובשפע שבו והפיקו מזה תועלת.
אל תמהרו אל תהיו פזיזים, נהגו במתינות והאמינו. אל תאלצו דברים, דעו שכל מה שאתם צריכים יגיע אליכם מהיקום.
יש שתי שאלות שמציקות לרבים, שאני רוצה לענות עליהן ויש דבר אחד שאני רוצה להפנות את תשומת לבכם אליו:
 

מדוע אנשים מוצלחים מצליחים?

אני יודע שהשאלה הזאת שאני מציג נראית שאלה מכשילה וכולם יגידו מה החוכמה – הרי צריך לשאול איך אנשים יכולים להצליח ממקום של כישלון – אבל צריך להבין שהתהליך הוא הפוך – קודם צריך להיכנס למקום הזה של הצלחה, להתחבר עם ההרגשה והאווירה הזאת – כדי שנוכל להצליח. לא נוכל להצליח ממקום של פסימיות, של אימוץ פסימיות. אלו אנשים שאומרים צרות באות בצרורות, הם מאמצים את הפסימיות במקום להתגבר על קושי ולהבין שהקושי בא רק לחזק אותם.

אנשים בוכים על מר גורלם ולא מבינים שהם בעצם יכולים לשנות את הגורל בכוח המחשבה. המחשבות שלנו יוצרות את המציאות – וכאשר הן מסונכרנות עם כוחות היקום – אז הן משפיעות על גורלנו.
אנחנו לא יכולים לשנות את היקום אבל אנחנו יכולים לשנות את הציפיות שלנו שיתאמו את היקום וככה להשפיע על גורלנו.
אין כוח חזק יותר מאשר כוח לממש דבר שהגיע זמנו – זאת השראה אלוהית – זה תשוקה ביחד עם ציפיות שהתאחדו לכדי כוח עום. כאשר הציפיות שלנו תואמות את התשוקה, כאשר יש הרמוניה של הרצון שלנו עם היקום, כוח עצום יממש את הדברים.

כאשר הציפיות שלנו והתשוקות תואמות זאת אנרגיה טהורה שתתממש ויהי מה. כל היקום מסתדר כדי שהדבר יתממש.
כאשר אנו משנים את האנרגיה של המחשבות שלנו כך שיתאמו את התשוקות שלנו – זהו בעצם הסוד, זה לחשוב ולהתעשר – המחשבה והמעשה יהיו מתואמים ויקרמו עור וגידים.
המימוש בשני שלבים: אנחנו מצליחים לעדכן את הציפיות והתשוקות שלנו שלא יהיו סתירת ביניהם – ואז על ידי שינוי אנרגיה של המחשבה, נשנה את הדברים ע"י תאום אנרגיה זאת לתשוקות.


אלוהים בפיתה – או תשובה פשוטה לשאלה מסובכת

יש אנשים שרוצים לראות באסונות שקורים בעולם הזה הוכחה לאי קיומו של אלוהים בעולם הזה. אבל לא כך הוא, העולם נברא כאין סופי והוא כולל הכול – הרע יחד עם הטוב – הכול כלול בו ואנחנו צריכים להיצמד לטוב, למרות שהרע קיים עדיין. הזכות שלנו, לבחור להיצמד לטוב קיימת – כמו שקיים אלוהים – זה חלק מהאלוהים ומהבריאה כולה. אלוהים שופע ונמצא בכל – צריך רק לגלות אותו.
 

להקשיב לילדים

אתמול בסופרמרקט, ביום חול, ילדה דיברה בהלהבות רבה אל אימא שלה וזאת, משועממת, ענתה תשובה סתמית כדי את הילדה להשתיק.
ואילו אני רציתי להביט בעיניה של הילדה, ולהקשיב לדבריה הנלהבים, דברים ראשונים, רציתי לשמוע את הפלאות שגילתה.
רציתי להקשיב לדבריה, לדברים הראשוניים שהיא חוותה בהתלהבות כה רבה. אני בטוח שהתחברה למקור הבריאה וגילתה את סודות היקום הנפלא!
הקשיבו לילדים שלכם – הקשיבו היטב – אלו מסרים אשר באים להזכיר לכם את המקורות שלכם!
 
תמונה ראשית: Sweetie187
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל