לא לגיוס נשים לצה"ל

צבא איננו מקום מתאים לנשים ובמיוחד לא ביחידות קרביות. מחקרים הטוענים זאת מוסתרים מהציבור ורק עיתונאים אמיצים וקציני צה"ל בכירים במיל' כמו האלוף יפתח רון טל ותא"ל אבי רונצקי ואל"מ רז שגיא אומרים את האמת לעם ישראל.

הניסיון המצטבר והמחקרים ההולכים ומתרבים בארץ ובעולם (כמחקר ממושך שנערך בחיל הרפואה של צה"ל, בשיתוף חיל הרפואה של ארצות הברית והתמקד בלוחמות 'קרקל'), מלמדים את האמת על שירות נשים בצבא בכלל ובתפקידי לחימה בפרט: צבא איננו מקום מתאים לנשים ובמיוחד לא ביחידות קרביות. מחקרים אלה מוסתרים מהציבור ורק עיתונאים אמיצים וקציני צה"ל בכירים במיל' כמו האלוף יפתח רון טל ותא"ל אבי רונצקי ואל"מ רז שגיא אומרים את האמת לעם ישראל. לא זאת בלבד, אלא שלשכת היוהל"ן (יועצת הרמטכ"ל לענייני נשים) בחרה לפרסם לאחרונה מידע מסולף כאילו קיימת עלייה דרמטית במגמה של גיוס דתיות לצה"ל. האמת היא שמספר המתגייסות הדתיות לצה"ל בשנה האחרונה – הינו מחצית מהמספר שצה"ל פרסם והינו אלף בנות דתיות בלבד. מה עומד מאחורי הפרסום המסולף?
 

ההרס המשמעותי ביותר בגיוס בנות לצה"ל, כפי שהגדירה אליס מילר, זו שפרצה את הדרך לכל הלוחמות הוא דווקא לנשים עצמן ולנשיות: "כיום אני יודעת שהנשים הן נעלות, אין מה לעשות... יש לנו יכולות ייחודיות שקשורות לתפקידנו כנותנות חיים ולא כלוקחות חיים, ליצירת חיים ולא ליצירת אלימות. אני מבינה שבמצב הנוכחי אי אפשר להסתדר לגמרי בלי צבא... אבל אפילו במצב הנוכחי אני חושבת שלשים נשים בתוך גוף שמטרתו מלחמה ואלימות זה בזבוז משווע". כלומר, גיוס נשים לצה"ל ובעיקר גיוס נשים דתיות לצה"ל משמעו הכנסתן לתהליך מתוכנן היטב על ידי היוהל"ן של הרס ותכנות חברתי מחדש של הנשיות והאיכות הנשית הקלאסית בכלל וזו היהודית המסורתית בפרט. המטרה הנסתרת היא אם כן, להרוס את הנשיות בכלל ואת הנשיות היהודית בפרט, ולהחליפה במודל לחיקוי של אישה גברית חילונית ליברלית, שבבוא הזמן ועם הבשלת התנאים תצטרף לשבט הנשים הגבריות הלוחמות למען זכויות הערבים למדינה ערבית פלסטינית על חורבותיה של מדינת היהודים. נעמי חזן מהקרן החדשה לישראל כדגם האישה החדשה במקום תורת אמותינו שרה רבקה רחל ולאה.
 

מתקפת הנשים הגבריות על צה"ל, מונהגת על ידי הקרן החדשה לישראל ושדולת הנשים, כאשר קצינים בכירים כמו גם החיילות והקצינות, נעשים שלא ברצונם, ולפעמים שלא בידיעתם, אמצעים למימוש האג'נדה של "צוות המגדר" בראשות ד"ר אורנה ששון-לוי כפי שכתבה בספרה 'זהויות במדים', בו קראה להחלשת הצבא ומרכזיותו בחברה הישראלית: "המשך הסכסוך והצמדות לפתרונות צבאיים כוחניים משרתים את מעמדם של חלק מהגברים בישראל.... מכאן שהתפתחותם של דגמים אחרים של גבריות... יכולה לסדוק את כוחה של הגבריות הקרבית ולפגוע ביציבותו של המיליטריזם הישראלי".
 

אותה ד"ר אורנה ששון לוי, שיחד עם חברותיה למחתרת אוסלו, הצליחה להשתלט על מטכ"ל צה"ל, הינה רק אחת מהיועצות והחוקרות שמלוות את יחידת היוהל"ן. אלא שהיא מדגם מייצג. מדובר בפמיניסטית, פעילת שמאל קיצונית, שחתומה על העצומה לשחרור טלי פחימה, ועל העצומה כנגד התכנית לשלוח קציני צה"ל לבתי ספר תיכוניים. ד"ר אורנה ששון-לוי מנחה באוניברסיטת בר-אילן סמינר בנושא "תנועות חברתיות", שבו היא מעודדת ומלמדת את הסטודנטים על תנועות אנרכיסטיות ואנטי ציוניות, כגון: הקשת הדמוקרטית המזרחית, אינדימדיה, אל פאנר (התנועה הפמיניסטית הפלסטינית), פרופיל חדש (התנועה לדהמיליטריזציה של החברה הישראלית), תעאיוש, מאהל האמהות החד-הוריות. מחקר מושקע ויסודי של אל"מ מיל' רז שגיא שמשמש כדובר 'הפורום לחוסן צהל' - חושף את סכנתן הגדולה של אותן נשים - פמיניסטיות - רדיקליות שהובאו לצה"ל כחוקרות ומרצות. מדובר בנשים החתומות על עצומות סרבנות, עידוד חרם או תמיכה באויב הערבי. שתוצאות מעשיהן היא להביא לניצחון הערבים הפלסטינים על צה"ל ועל עם ישראל.
 
כתרופת נגד לרוח השקר והבגידה בנשיות יהודית ובערכי צה"ל כצבא יהודי מנצח, הבנות לא תתגייסנה לצה"ל ולא לשירות לאומי. הבת תלמד תואר ראשון שני ושלישי במקצוע המתאים לה, ואחר כך תתגייס לעבודה במשרה מלאה למשך שנה או שנתיים בתחום שבו התמחתה, ובתוך כך תקים בית יהודי לתפארת עם ישראל. זה האידיאל האמתי: אישה יהודייה חכמה הבונה ומפרנסת בכבוד יחד עם האיש שלה את הבית היהודי לדורי דורות.
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל