המטרה כאן היא לטרוק את השפורפרת

חשבתם פעם לרגע מדוע המציאו את הטלפון? אני כן!

וזהו. סיימתי את השיחה. והתחלתי לחשוב על זה כשטרקתי את השפורפרת.
"זה לא מהר מדי?”
"לא מתקדם מדי?”
"לא מדי לחוץ?”
מה המטרה של כל זה. למי יש אינטרס לקדם את כל זה כל כך מהר?
אולי בעוד מספר שנים כבר לא תהיה לי האפשרות לטרוק שפורפרות בעצבים מהסיבה שהם לא יהיו קיימות. ומהסיבה הזאת החלטתי שאני רוכש מלאי גדול של שפורפרות למקרה ויפסיקו לייצר אותן. ככה החלטתי. נגשתי אל המחשב וביצעתי הזמנה. בחרתי בשפורפרות בצבע צהוב זוהר. כי כשאני טורק אותן בעצבים הן נשברות לפעמים וקל מאוד לזהות שברים צהובים על הרצפה. שברים שחורים למשל נבלעים במקומות קשים להבחנה. ושברים לבנים לא רואים.
כן הם מייצרים שפורפרות רק בשחור לבן וצהוב. בכלל לא הייתי מתנגד לשפורפרת בצבע ירוק צפרדעי עם נקודות מגעילות. חשוב לי הגיוון. חשוב לי שגם דברים שאני שובר לפעמים יהיו מגוונים. יהיו בצבעים. יהיו מעניינים.
אני אוהב להביט בשברים כשאני אוסף אותם מהרצפה. מנסה להתאים אותם בחזרה.

אני פשוט יושב לידם. מדמיין צורות שונות של שברים. מנסה לחשוב באיזו זווית הייתי צריך או הייתי אמור לטרוק את השפורפרת כדי שהשבר יצא שונה מעט.
רגע! אני אמור גם להזמין טלפונים. ומה בדיוק אטרוק אם השפורפרת לא תהיה מחוברת לשום דבר?

נגשתי מיד ובצעתי הזמנה של טלפונים. בחרתי גם אחד בצבע ורוד, שיהיה. אני שונא סטיגמות ותוויות וכל מיני החלטות שנובעות מחשיבת יתר. מאוד לא אוהב את זה. אני כן אוהב לשבת ולמלאות דפים שלמים בעשרות משפטים סתמיים. אין לזה קשר אני יודע. אין לזה מטרה אני גם יודע. אין לזה משמעות גם את זה אני יודע. לא ממש אכפת לי. אני יותר דואג למשל מהיונה שהחליטה לעשות צרכיה בדיוק על החלון שלי. המנוולת פשוט יושבת שם ומביטה בי במבט לועג, אני כאן, ומחרבנת. יצורים מאוסים. בכל אלפי השנים שהעולם הזה קיים, הן תמיד בוחרות בחלונות. והיום זה החלון שלי. לעזאזל! תפסתי שפורפרת ושברתי אותה על החלון מבריח את היונה לעזאזל. שקעתי לי במחשבות. בעצם זה שהמציא את הטלפון, לא באמת התכוון למכשיר שמדברים איתו. קרי – שח רחוק. הוא הוסיף את הפונקציה הזאת כי זאת דרך נהדרת להתעצבן, ולטרוק את השפורפרת. המטרה כאן היא לטרוק את השפורפרת. לשבור אותה. המטרה כאן היא רסיסים צבעוניים בעשרות צורות הנדסיות שיכולות להעסיק אותי שעות. היי! חייכתי לעצמי סוף סוף הבנתי מדוע נוצר הטלפון. הייתי חייב לחגוג את זה ונפצתי עוד שפורפרת. הפעם בצבע שחור. כי בטוח שממציא הטלפון הגאון התכוון למעט אתגר.
הוא התכוון שאתאמץ במציאת השברים. הייתי חייב לחגוג גם את זה וניפצתי עוד אחת.

מיהרתי למחשב ובצעתי הזמנה נוספת של שפורפרות וטלפונים. כי בקצב הזה אני אהיה זה שיגמור אותם מהמלאי.
רק שהייתי חייב לחגוג את ההזמנה אז ניפצתי עוד אחת!
 
תמונה ראשית: Jan-Hendrik Caspers
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל