גנטיקה שימושית

למרות שאני חש גאווה מסויימת, די מפתיע שעד היום, אף אחד לא חשב על הרעיון המדהים והגרנדיוזי הזה.

על הנדסה גנטית ושכפול גנטי (שיבוט – ראה הכבשה דולי) כולנו שמענו.
ואם קיימת מידת הצלחה מסויימת על בעלי חיים, לא יהיה זה מוגזם להניח, שתוך פרק זמן לא ארוך, ולאחר שיוסדרו/יותקנו כללי אתיקה ומוסר, הנדסה גנטית בבני אדם, תהפוך לתחום רפואי/מדעי קונבנציונלי.

ע"י שליטה ומניפולציה של ה די. אנ. איי.(DNA) האנושי, ניתן יהיה לבחור את המרכיבים הפיזיים הרצויים (ואלימינציה של הבלתי אטרקטיביים).
כמו"כ, ניתן יהיה לבחור תכונות אופי, רמת איי.קיו, כשרונות וכו.

אז יופי נחמה, כל זה נחמד ונעים וטוב, אבל אני טוען שאין להסתפק בכך.
הרעיון המהפכני והאדיר, בגאוניותו שאין שני לה, הוא, לייסד גוף כלל עולמי – ושיעלה כמה שיעלה – שתפקידו יהיה להפוך כל אבן על כדור הארץ ולמצוא את העצמות של ישו.

אם מוצאים את העצמות של ישו, ניתן יהיה לקבוע ולמפות על פיהן את מבנה הדי. אנ. איי. שלו, ומה שיותר חשוב, של אבא שלו – אלוהים.
אם יש לנו די. אנ. איי. של אלוהים, לא רק שאפשר יהיה לשבט מספר בלתי מוגבל של אלוהימים, ניתן יהיה ע"י מניפולציה של הדי. אנ. איי. לייצר אלוהימים כבקשתך (עפ"י הזמנה מיוחדת), למשל:

אל מלא רחמים - $619.99 *
רב חסד וארך אפיים – $480.25 *
אל שדיי (כנראה הולך להיות להיט אצל ספקי הפורנו) - $2620

* המחירים לא כוללים משלוח, מע"מ או אריזת מתנה.


בואו נראה איזה בעיות ניתן לפתור אם לכל אחד יהיה אלוהים אישי שלו, שעוצב והורכב עפ"י צרכי המזמין והסר למרותו.

אלוהים מעצם הגדרתו כ"אלוהים" הוא כל-יכול. מכאן, שהוא יכול – אם ירצה השם – להיות כל כלי תחבורה שהגנטיקאים הינדסו אותו להיות – אפילו אלי-ליקופטר.
אם אתה דתי או מסורתי, אבל זקן, חולה או מוגבל בתנועה, אין צורך שתטריח את עצמך כל הדרך לירושלים.
רשום לך בניחותא פתק בקשה ושלח את אלוהים לטמון אותו למענך בין אבני הכותל (יקח לו בדיוק שניה וחצי והוא אפילו לא מצפה לטיפ).

אם עצבנו אותי השכנים מעזה, אני שולח את צא"ל (צבא אלוהים לישראל), שילחמו הם באלוהימים של השכנים ויעזבו אותנו – בני אנוש, לנפשנו, לבנות שיכונים לכיבשות עם זאבים צעירים, לנמרים עם גדיות ולינשופים עם קרפדות.

שלא להזכיר מטלות טריוויאליות להן ניתן יהיה להקצות שעות עבודה אלוהיות כמו, מילוי הכנרת, עליה למונדיאל, הפרדת דת ומדינה וזכיה במקום ראשון בארוויזיון.
 
תמונה ראשית: CIAT
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל