שר הבטחון הגיבור היהודי

שר הבטחון שלנו הוא שר המלחמה היהודי במלחמת העולם השלישית בין התרבות שמקדשת את החיים, לתרבות איסלאמית ג'האדית שמקדשת את המוות.

מי שכותב לכולנו את "מברק שמונת אלפי המילה" הוא גיבור החיל האמיץ היהודי ושמו משה (בּ‏וֹ‏‏גִי) יַעֲ‏לוֹ‏ן . שר הבטחון שלנו. שר הבטחון שמתנגד לנסיגות ולהתנתקות ולעסקת שליט ומחסלה של מלחמת הטרור הפלסטינית המכונה האינתיפאדה השנייה. שר הבטחון שמתייצב בגבורה אל מול ציונים נאיביים ואויבם של הנחשים בתוכנו ובראשם הווירוס הפסיכולוגי הפנימי המכונה 'שלום עכשיו'.
 
האמת על פי יעלון: יהודים צריכים ויכולים להיות בכל מקום בארץ ישראל לנצח. הפלסטינים - לרבות אבו מאזן - לא השלימו עם קיומה של מדינת ישראל, ועדיין מחפשים דרכים להשמידה. פתרון "שתי מדינות לשני עמים" איננו ישים. לצד הערבי הפלסטיני אין תחושת עד כאן. גם בגבולות 67' אין לו תחושת עד כאן. הוא מדבר על צפת ועל חיפה ועל תל אביב. ההתנחלויות אינן מקור המוטיבציה הערבית הפלסטינית לפעילות טרור. הסיבה העיקרית לטרור היא החינוך הערבי הפלסטיני. גם לאחר החתימה על הסכמי השלום, מלמדים בבתי הספר הערבים הפלסטינים כי ארץ ישראל כולה שייכת לערבים, ואין מקום לעם היהודי בין הירדן לים התיכון.
 
יעלון אומר ברורות: כל הסכם שלום עם הערבים הפלסטינים הוא הסכם של הפסקת אש זמנית, שמנוצל על ידי גורמי הטרור הערבי להתחמש ולתקוף אותנו בשיטה של פגיעה הדרגתית, במגמה לשבור מחוסנה של מדינת ישראל. זו שיטת הסלאמי. כלומר, טקטיקה שמטרתה השתלטות גורם עוין בשלבים, כשכל שלב מבוצע כביכול מרצונו של הקורבן שאינו רואה את התמונה הכוללת. יעלון חושף את תוכנית השלבים של אש"ף כאסטרטגיה כוללת להשמדת ישראל בשיטת הסלאמי. על פי גישה זו נכונות אש"ף להכרה בישראל ולניהול משא ומתן עימה, אינם אלא שלבים טקטיים במטרה להרדים את הציבור הישראלי ולדכא את הכוחות הלאומיים שערים לסכנה זו.
 
המברק שכותב לנו שר הבטחון שלנו, עם העתק לאובמה וקרי ולאיחוד האירופי, שָׂם קֵץ לרומנטיזציה של איראן והרש"פ, שמתפתחת בבית הלבן במהלך מלחמת העולם השלישית שאנו בעיצומה. הוא מפריך את הציפיות שהערבים הפלסטינים הלאומנים והאיסלמיסטים יפָּתַחו לדמוקרטיה, וינהַגו באופן רציונלי. הוא מדגיש את הפאראנויה המוּבנֵית של החברה הערבית הפלסטינית הלאומנית. הוא מזהיר שהמגמה הבלעדית של הרש"פ בהנהגת איראן הוא התפשטות פוליטית וטריטוריאלית שמטרתה השמדת מדינת הלאום של העם היהודי. לשיטתו, כדי לעמוד מול טרור מבלי להיכנע, חשוב לבצר את גבולותינו התודעתיים ולחזק את אמונתנו בצדקת הדרך, וזאת בניגוד למגמה הקיימת בכנופיית הקו-קלוקס קלאן הישראלית הגזענית שונאת היהדות והמתנחלים וצה"ל.
 
שר הבטחון שלנו הוא שר המלחמה היהודי במלחמת העולם השלישית בין התרבות שמקדשת את החיים, לתרבות איסלאמית ג'האדית שמקדשת את המוות. ישראל מושכת אש בתוך מלחמת התרבויות האלו. העוינות הבסיסית כלפי ישראל מקורה בכך שהיא נתפסת כעמדה קדמית של תרבות החיים. זהו ההקשר שלפיו צריך לראות את העימותים במזרח התיכון. מתחייב ממנו שהנוסחה של "שטחים תמורת שלום" אינה רלוונטית. עלינו לגבור על איום האסלאם הג'יהאדי, לנצח במלחמת התרבויות.
 
זו תורת הבלימה הישראלית של יעלון: הרכיב המרכזי בכל מדיניות ישראלית ביחס לציר הרשע האיראני חייבת להיות בלימה לטווח הקצר והארוך, סבלנית אך תקיפה וערנית, של הנטיות האיסלמיות והערביות לאומניות להתפשטות... לחץ ערבי לאומני על המוסדות החופשיים של העולם המערבי אפשר לבלום, על ידי שימוש פיקח וזהיר בכוח נגדי, תוך הרחבת ברית מעצמות עם אסיה, בסדרה של מקומות גיאוגרפיים ופוליטיים משתנים תמידית, בהתאם לשינויים ולתמרונים של המדיניות האיסלמית והערבית הלאומנית.
 
תורת הבלימה היעלונית היא דרך ארוכה וקצרה שמדינת ישראל תצטרך לעשות בכוחות עצמה ובאופן חד צדדי. כך נצליח לחולל אפקט של אכיפה אסטרטגית גלובלית על הרש"פ והלאומנות הערבית ובעיקר על מעצמת הטרור האיראנית. לחץ שסופו בהתמוטטות או התרככות של האיסלמיזם ושל היסודות הלאומניים הערביים בארץ ישראל כהשראה לעולם כולו.
 
תמונה ראשית: דובר צה"ל
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל