כולם להכין בדיקות דם! הסינים באים!

זהו זה עכשיו זה סופי ביבי מכר אותנו לסינים תמורת בצע כסף!(נראה לי שזה מתאים יותר לפוליטיקה, תחליט)

מתחת לאפנו המעצמה מספר אחת בעולם קונה אדמות, חברות וארגונים ברחבי תבל!

אין להם אלוהים! יש להם כסף כמו זבל! הם לא מחפשים כותרות ולא עושים רעש.
האג'נדה שלהם היא להשתלט/לקנות את העולם ללא מלחמה, לחלק את העולם לאזורים ולשלוט בו ממרכז אחד, מרכז המפלגה הקומוניסטית בסין!
כבר היום חלקים גדולים באפריקה נשלטים מאחורי הקלעים על ידי הסינים. אירופה מלאה בחברות סיניות שהשתלטו על התקשורת ועל עוד אירגוני ענק.
על פי מאמרים בעיתונות האירופאים מרוצים מהעניין, (לדעתי הם מקווים שהסינים יפתרו להם את הבעיה המוסלמית).
רוסיה!? פוטין!? עוד אידיוט שמשחק בקקה, אותו הם משאירים לסוף, בינתיים הוא עושה להם את העבודה. הורג בעם שלו (במתנגדים כמובן), עושה אבו עלי על שכנים מסביב ומראה אצבע משולשת לאובמה.
ואובמה!? ארצות הברית והכושון סיימו את תפקידם כשומר העולם. הגירעונות והחובות הענקיים שיש לה גם במשק הפנימי ובמיוחד לסינים חיסלו אותה, חברות סיניות השתלטו על השוק האמריקאי והיום אנחנו רואים איך החיה הפצועה מנסה לנער אותם מעלייה אבל מאוחר מידיי, כמו אלפי נמלים אדומות קטנות, עוקצניות וחרוצות הם עולים על גוליבר (ארה"ב) ומכרסמים בה. הייהי שלום אמריקה!
ביבי האלוף כבר ראה את הנולד ולומד סינית וזאת
1. על מנת לוודא שהכסף הסיני שהוא מקבל במזוודות לא מזויף,
2. שהסינים לא עובדים עליו בהבטחות עם חוזים מפתים ואותיות קטנות ושקרניות
3. וכמובן היכולת שלו לתקשר עם בייג'ינג לאחר קבלת התפקיד המיוחל! הנהגת אזור המזרח התיכון כחלק מסדר עולמי חדש.
נכון שרובנו לא היה מודע למצב אבל למי שזוכר, רגע לפני שביבי נסע לסין התרחש המשבר עם ממשלת סין וזאת בהקשר לעדותו של עוזי שעיה כנגד הבנק של צ'יינה, הבנק שדרכו הועברו ומועברים (כן כן, עד היום הזה) כספים לאירגוני טרור.
אותו רגע לפני הנסיעה המתוקשרת ממשלת סין איימה על מדינת ישראל ואמרה לביבי לא להגיע! זמן קצר לאחר מכן מר עוזי שעיה קיבל הוראה מהמדינה לא להעיד במשפט וביבי נסע מלא חיוכים ואותנו מכר למלוכסנים בנזיד אורז ו"קצת" קאש.

איך אז לא נפל לנו האסימון!?
אם נגמרה האידאולוגיה וראשי מדינתנו אינם עומדים כנגד הטרור ועוזריו אזי איבדנו משהו בסיסי בנו ואין לנו זכות קיום.
והנה עכשיו זה קורה!
זה התחיל עם חברת מכתשים אגן שנמכרה לסינים לפני מספר שנים. מאז הם באים והולכים, משקיעים כספים באוניברסיטאות ומוסדות אקדמיים אחרים ויוצרים שליטה בניהול המערכת.
הם שותפים סמויים וגם אקטיביים בפרויקטים גדולים במדינה דוגמת מנהרות הכרמל, מנהרת הרכבת לכרמיאל, פרויקט עתידי ענק לבניית התשתית לרכבת אילת,
כמו כן הם נותנים הלוואות למדינה שישמשו לאחר מכן מנוף לקבלת החלטות בדרג המדיני והצבאי אבל זה לא הכול!
הם גם רוצים לקחת את הישראליות שלנו!
חברת תנובה נמצאת בשלבים אחרונים לעבור לידיים סיניות, כלל ביטוח בדרך ואנחנו עדיין לא יודעים כמה אדמות פרטיות הם רכשו!
אז זהירות חברים, האדום חוזר ובגדול!

דבר אחד מנחם אותי בכל הסיפור הזה. נראה את חיזבאללה או חמאס או כל אחד אחר מנסה לפגוע בנו בזמן שהסינים שולטים פה.
אין להם אלוהים, לסינים (את זה כבר אמרתי!?), הם יישרו את הקרקע בעזה, לבנון או כל מקום אחר ואחר כך יביאו את ה"נמלים האדומות" לבנות את הכול מחדש ואפילו טוב יותר.
ולא, זו לא קלישאה! זה בדיוק מה שהם עושים היום במדינתם, כפרים שלמים נהרסים על ידי בולדוזרים, אנשים נזרקים לכלא על לא עוול בכפם, אדמותיהם נלקחות מהם, הם מוצאים להורג ללא משפט וחלקי גופם נמכרים בתור חלקי חילוף לעולם המערבי.
ובטוח שיש במדינתנו אחד, שניים או כמה אלפים שמסתובבים עם חלקי חילוף סיניים בגופם. ולאותם אלו אני אומר "תדאגו לו/לה! באמת! הוא אצלכם בעל כורחו! פירקו אותו לחלקים כמו מכונית במגרש גרוטאות! נכון למטרה טובה, באמת! הרי אתם מכירים את הפתגם: "המטרה מקדשת את האמצעים!"
תשאלו את הנבחרים שלנו, הם עובדים לפי פתגם זה שנה אחר שנה.
אח איזה עתיד מזהיר מחכה לנו! תודה ביבי!!!
 

נ.ב. למי שלא יודע הסינים מחשיבים לנו היהודים יכולות שכליות שאין לאחינו הגויים, בהחלט מחמאה אבל...
מההיכרות השטחית שיש לי עימם לא אתפלא אם עכשיו ברגע זה במרתפים קרים עם ציוד טכנולוגי חדיש שוכבים על מיטות טיפול מספר גברים ונשים ממגזרים שונים בארצנו, ידיהם ורגליהם כבולות ברצועות שחורות למיטה, עיניהם מתגלגלות בחוריהם, גולגלתם מחוררת וצינורות וחוטים צבעוניים יוצאים מראשם אל תוך מחשבי ענק.
מספר סינים רזים וקטנים לבושים חלוקים לבנים מסתובבים בשקט ובחיוניות בין ה"שפנים", מסובבים כפתורים, מחליפים חוטים ומחכים לרגע בו יתגלה להם הסוד הגדול של העם הנבחר! בעצם אולי לרגע בו יתגלה להם אלוקים!
 

רציתי לסיים אבל עוד דבר קטנטן. על הביטקוין שמעתם? המטבע הווירטואלי שמשגע את העולם!? אז הנה הקונספירציה שלי: שימו לב!
ארצות הברית מרוששת, יש שטוענים שבכספת הסודית של הפדרל ריזרב ששם מוחזקים מטילי הזהב שמשמשים ערבון כספי למעצמה אין אפילו לבנת זהב אחת. הדולר מאבד את ערכו בעולם, רוב הכסף העולמי כולל הדולר נמצא בסין ומשם הוא נשלט. סין מבזבזת את כספיה בשליטה בחברות זרות והלוואות למדינות על מנת ליצור שליטה מדינית וכלכלית גלובלית.
בכדי להפיל את סין שבפה מלא לא הוכרזה עדיין כמעצמה מספר אחת בעולם אבל מעשית היא כן התאגד הגוף שמניע את כלכלת העולם המערבי (יש כזה) בחדרי חדרים ומצא דרך לשנות את התפיסה הכלכלית עולמית, לקחת את המטבע הקונבנציונלי הידוע בשם כסף מרשרש ולהפוך אותו לאבסליט, הווה אומר ערכו ירד למצב שבו לא יתאפשר לקנות בו גם לא מנה פלאפל.
וכל זה מתרחש מתחת לאפנו. גבירותי ורבותי אנחנו באמצעה של מלחמת עולם שלישית וירטואלית בין מעצמות ענק שמנסות לשרוד/לשלוט,
בין המערב למזרח, בין הקפיטליזם לאימפריאליזם במסווה של קומוניזם, בין השחור ללבן.
והאמת היא רבותי שאנחנו מפסידים ורק בגלל חזירות קפיטליסטית של אנשים שיושבים למעלה ולא רואים את התמונה הכוללת אלה רק את עצמם.
אז אם תשמעו על סיני או בוכרי או כורדי שתפס מחשב ומייצר כסף ווירטואלי תנו חיוך, גיחוך, אפילו צחוק חרישי. עובדים עליכם בעיניים.
ואני לא אתפלא אם הראש היהודי מאחורי כל זה ממציא לנו פטנטים.
לסיום! ביט באנגלית זה לנצח וקוין זה מטבע או כסף. המסר לסינים הוא "אנחנו ננצח אתכם במשחקי הכסף"
 
בהצלחה!
 
תמונה ראשית: Philip Larson

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל