אני מאשים

במסגרת ביעור חמץ בפסח התשע"ד מצאתי לנכון לסמן מיהו החמץ שבנו. נעזרתי בספר 'המלחמה השביעית' מאת אבי יששכרוף ועמוס הראל, אשר חקרו את תופעת והשפעת סרבנות השמאל על אויבי ישראל.

במסגרת ביעור חמץ בפסח התשע"ד מצאתי לנכון לסמן ברורות מיהו החמץ שבנו. נעזרתי בספר 'המלחמה השביעית' מאת אבי יששכרוף ועמוס הראל, אשר חקרו את תופעת והשפעת סרבנות השמאל על אויבי ישראל. יששכרוף העיד בתכנית 'ערב חדש' בערוץ 1 כי מנהיגי החמאס אמרו לו במפורש: "השמאל הישראלי ומחנה השלום שלכם הם אלה שעודדו אותנו בסופו של דבר להמשיך בפיגועי ההתאבדות. דווקא מה שאתם מכנים בישראל "מחנה השמאל" הוא זה שחיזק את ההחלטה ועודד אותנו להמשיך בפיגועי ההתאבדות כי אלו הוכיחו לנו שקיימים סדקים בחברה הישראלית והחמאס יכול לפעול כדי להרחיבם". מנהיגי החמאס סיפרו שקיימים חוגים בחמאס אשר התנגדו לפיגועים בישראלים ואולם תופעת הסרבנות הישראלית הוכיחה את התועלת בפיגועים: "השמאל הישראלי ומחנה השלום שלכם הם אלו שעודדו אותנו בסופו של דבר להמשיך בפיגועי ההתאבדות" והם הוסיפו: "אנחנו ניסינו באמצעות הפיגועים ליצור שבר וסדקים בחברה הישראלית, ותגובת השמאל העידה שזו אכן הדרך. כששמענו על מכתב הטייסים הסרבנים והעצומה של יוצאי סיירת מטכ"ל, זה חיזק את האגף שדגל אצלנו בפיגוע ההתאבדות. ההתנתקות מעזה היא הוכחה לניצחוננו. עובדה ששרון מוכן לסגת ללא תנאי ולמעשה להרים דגל לבן ולסגת. רק בכוח נוכל ללמד את הצד השני מה לעשות".
 

קיים אויב פנימי בתוך עמנו אשר במודע ובכוונה משרת את אויבי עם ישראל ומדינת ישראל. האויב הפנימי הצהיר על כוונתו: "החלשת יכולת העמידה הצבאית הישראלית הינם בין האמצעים לכפיית הסכמים מדיניים המשרתים את האידאולוגיה הפוליטית של הקרן". יש קרן הפועלת לגירוש ורדיפת יהודים חלוצים והפיכת צה"ל לצבא גירוש נשי וחסר יכולת לנצח טרור.
 

ארגון 'שתי"ל' הוא הזרוע המבצעית של 'הקרן החדשה לישראל' במימון 'קרן פורד', שמאחוריה עומד ה – CIA. נשיא אוניברסיטת בינגהמפטון לשעבר, ג'יימס פטראס, והוא לא היחידי, חשף כי קרן פורד מהווה סיפור כיסוי לפעולות סוכנות הביון האמריקני ברחבי העולם ומאפשרת לסוכנות הביון להיות מעורבת באופן עקיף וליצור סכסוכים ברחבי העולם.
 

'שתי"ל' עומדת מאחורי ארגוני איכות הסביבה המתנגדים בכל האמצעים לכל התיישבות יהודית בגליל ובנגב. במסגרת המאבק בנושא איכות הסביבה, מפעילה הקרן קואליציית ארגונים בכל רחבי הארץ. גוף מרכזי בקואליציה, הוא 'החברה להגנת הטבע'. תפקיד הקואליציה הוא למנוע ולעכב פרויקטים של בנייה יהודית בתחומי הקו הירוק (כמו גם ביו"ש והבקעה) שהקרן מייעדת לערביי ישראל. הקואליציה מתמחה בפעולות מחאה ובבגצ"ים ובהגשת עררים לוועדות מחוזיות ולוועדות תכנון ארציות בכדי לעכב פרויקטים ייעודיים יהודיים. בקואליציה חברים גם שאר ארגונים המפוקחים וממומנים על-ידי הקרן: 'אדם טבע ודין', ארגוני הגליל, 'גרינפיס', 'מטה ירוק', 'מגמה ירוקה', 'פעולה ירוקה', 'הקשת הדמוקרטית המזרחית'.
 

ארגון 'שלום עכשיו' שרבים הגדירו ארגון פלילי, הוא מיוזמיי ומקימיי 'הקרן החדשה לישראל'. הארגון הצהיר כי הכספים הנתרמים לו מיועדים לארגון פיקטיבי בשם 'ש.ע.ל. מפעלים חינוכיים'. השימוש בשם 'ש.ע.ל' נתפס בקרב רבים כמעשה רמיה וגניבת דעת הציבור ובית המשפט הישראלי יחדיו. תנועת 'שלום עכשיו' מוגדר על ידי רבים כתאגיד בלתי חוקי במדינת ישראל. פעילותו העיקרית היא איסוף מידע על ידי סוכנים זרים (בהשראת יוסי ביילין), אזרחי ישראל, מתוככי ישראל, למען ובמימון גורמי חוץ (האיחוד האירופי, ה- סי. אי. אי ומשרד החוץ האמריקאי. אובמה וקרי). ממקד פעילותו כיום בהשפעה על מקבלי ההחלטות בארה"ב ובאירופה.
 

זרועות תמנון נוספות של האויב שבתוכנו: ארגון תעיוש. ארגון עדאללה. מחסום וואטש (נשים בשחור). אומץ לסרב. מרכז מוסאוה. אנרכיסטים נגד הגדר. שוברים שתיקה. ארגון בת שלום. עמותת מועדון חלונות. זוכרות. הקרן לסביבה ירוקה. שומרי משפט. המרכז הערבי לתכנון אלטרנטיבי. מדה אל כרמל. האגודה לזכויות האזרח בישראל. במקום. סיכוי. אגודת הארבעים. האגודה הערבית לזכויות האדם בישראל. הועד הציבורי נגד עינויים. יהודים ידידי פלסטין. ארגון בצל"מ. נתיבות שלום. מכון ואן ליר. מרכז אדוה. מכון פלורסהיימר. מרכז ישראל פלסטין למחקר ומידע. גוש שלום. איתיג'אה. קשב. מרכז פרס לשלום. הטלוויזיה החברתית. איתך. מעכי. שדולת הנשים בישראל. אחותי למען נשים בישראל. אשה לאשה מרכז פמיניסטי חיפה, מרכז תמורה המרכז המשפטי למניעת אפליה, פרלמנט נשים, אנואר מנהיגות נשים יהודיות וערביות. תנועת שי"ן – שוויון ייצוג לנשים. אחותי- למען נשים בישראל. ארטמיס. אשה לאשה. בת שלום. העמותה להעצמה כלכלית לנשים. פרלמנט נשים. קואליציית נשים לשלום. קול האישה. רוח נשית. פרופיל חדש. הועד הישראלי נגד הריסת בתים. גישה. המרכז היהודי ערבי לפיתוח כלכלי. אג'נדה. אינדימדיה ישראל. הקרן לשלום במזרח התיכון. הלובי היהודי לשלום. הפורום להסכמה אזרחית. רשת השותפות היהודית-ערבית בישראל. יש גבול. מרכז מינרווה. עיר עמים.
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל