Mr Hairy

שבועיים אחרי שקבלתי את הגט המיוחל, קרה לי משהו מיוחד... פגשתי בחור מקסים שגרם לי להרגיש תחושה שהרבה זמן לא הרגשתי... התאהבות.

דוד שלי, שהוא רב מוכר בעיר באזור השרון, נתן לי את מספר הטלפון של בחור שמתפלל אצלו בבית הכנסת. לרוב, כל הבחורים שהוא הכיר לי עד היום היו ממש גרועים, משום שדוד שלי משדך לי תמיד בחורים חרדים למיניהם, שממש לא מתאימים לרמת הדתיות השלי. כך שהנמכתי ציפיות.

אזרתי אומץ וצלצלתי לבחור ופתחתי את השיחה בכך שציינתי שדוד שלי נתן לי את המספר ושאני לא חרדית כמוהו. להפתעתי, השיחה ממש זרמה צחקנו מהבדיחות אחד של השני. מצאנו הרבה תחומי עניין משותפים: שננו בני אותה עדה, אקדמאים עם השקפה דתית דומה. החלפנו תמונות במייל וממש ציפיתי להיפגש אתו.

הפגישה הראשונה שלנו נמשכה יותר משש שעות ולא הרגשתי איך הזמן עובר. הדייט הכי ארוך ומהנה שהיה לי אי פעם. נפגשנו בבית קפה בנמל בת"א ומשם המשכנו לטייל לאורך החוף ולא הפסקנו לדבר. דבר כזה מעולם לא קרה לי, התאהבות כבר מדייט ראשון.

הכינוי שהמצאתי לו היה "Mr Hairy" והוא ממש אהב שקראתי לו ככה, והוא הצמיד לי את הכינוי "יקירתי". היה לו מבט בעיניים שאפשר לשקוע לתוכו ולהרגיש את חומו. אהבתי את היכולת שלו להעמיק בשיחה, לדעת למצוא את החיובי בתוך הדברים הקשים ושהפנים שלו קרנו כשחייך.

כל דייט בננו היה משמח וממלא. כל יום הודתי לבורא עולם על כך ששלח לי אהבה כזה מהר, אהבה שכל כך הייתי זקוקה לה ושהתפללתי אליה.

אחרי חודש של פרפרים בבטן טלפונים יומיים ומפגשים פעמיים של בשבוע חלה תפנית, Mr Hairy לא התקשר. נחמתי את עצמי שאולי הא עייף. יום למחרת הוא התקשר ואמר שהוא עובר משבר ולא פירט, רק סיפר שהוא עזב את העבודה במהלך היום ויצא לטייל בטבע כדי להירגע. קבענו להיפגש יום למחרת.

יום למחרת הוא ביטל את הפגישה במסרון. המועקה חזרה לגרון. הוא התקשר באותו לילה וסיפר לי שהוא כבר תקופה ארוכה מדוכדך, ושאם אני לא הייתי יוצרת עימו קשר הוא לא היה נפגש עמי. כי הוא נמצא בתקופה שבה החליט לקחת פסק זמן מדייטים. אחרי שיחת הטלפון בכיתי שעתיים. היה לי קשה לעכל שזה נגמר, כי הרגשתי שאני שהתאהבתי במשהו מיוחד.

חודשיים אחרי התפתחה בננו שיחת מסרונים, שעברה לשיחת טלפון, שבמהלכה חזרנו לצחוק ולספר בדיחות. הוא ביקש להיפגש איתי. בפגישה הוא סיפר לי שהוא אוהב אותי ורוצה לחזור, כי הוא לא רוצה לפספס בחורה כמוני. הרגשתי ברת מזל ולא ישנתי כל הלילה מהתרגשות. יצאנו לדייט נוסף. בילנו יום כייף שמשי בשוק הפשפשים. היה קסום.

יום אחרי הוא שוב לא יצר קשר. מחרתיים הוא התקשר ונשמע מרוחק. במהלך השיחה הוא שאל אותי מה למדתי מהגירושין שלי, השבתי שלמדתי שאני צריכה להיות עם בן זוג יציב שיודע מה הוא רוצה מעצמו, והוא השיב שהוא גבר לא יציב ולכן אנחנו לא מתאימים. לא האמנתי, היה נשמע לי שהוא חיפש תרוץ לסיים את הקשר, כי הוא ציין שהוא עדיין חש את אותו דכדוך.

הרבה זמן היו לי רגשות כלפי Mr Hairy וקשה היה לי לשכוח אותו ולהבין שזה נגמר. היום, אני מתפללת שאני אתאהב שוב, נקווה שזה יהיה עם הבחור שנבנה ביחד את החיים...
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל