נשיקות נגיעות וחיבוקים לקראת סדר פסח

הרעיון הוא שכולנו צריכים אהבה והרבה , ככל שנייצר עוד אהבה בחיינו היא תגדל ותתעצם. כדי להרחיב את מעגל האהבה עליינו לקנות קצת נגיעות נשיקות חיבוקים...


הגענו לשביל החלב , האורות ריצדו לנו כמו שעזריאלי מנצנץ בלילה כשנוסעים על כביש איילון. החנינו את המכונית הירוקה בדגם צפרדע ,הרכבנו משקפיים מיוחדות שיאפשרו לנו לעשות קניות של המוצרים הכי הכי נדרשים שם למטה בכדור הארץ.
בתחנה הראשונה שלנו עצרנו בכוכב ששם אפשר לקנות רק חיבוקים.
על המדף ישבו חיבוקים לילדים שבוכים, חיבוקים מנחמים, חיבוקים רוטטים לאהוב ישן. חיבוקים של יחד וחיבוק אחד שעוטף מבפנים. החוק בתחנה הראשונה אומר שאפשר לקחת רק חיבוקים שצריך אחרת החיבוק לא יורד מהמדף.
הסתכלנו אחד על השני ולקחנו את החיבוק שמחבר אהבה לזוגיות . וכמובן את החיבוק שמביא אהבת חינם בין כל הברואים על כדור הארץ. העיניים שלנו נצצו מהתרגשות ישנה, זו ..שפעם חשבנו שלא תיגמר לנו לעולם.
עלינו על הצפרדע הירוקה והמשכנו לתחנת הנשיקות. ושם היו מדפים עמוסים בנשיקות מרפרפות
כאלה שבכלל לא נוגעות. היו נשיקות צרפתיות...גם נשיקות על הלחי למכרים קרובים ורחוקים. והייתה נשיקה עם אודם כזו שנשארת על כוס של יין.
שוב עמדנו ביחד מול המדף העמוס והעמסנו נשיקות של התחלה ,מרפרפות, נשיקה אחת על כוס יין ונשיקה צרפתית רטובה שמרעידה את הגוף . מרוצים מהבחירות החלטנו שסדר פסח מתקרב ויש עוד תחנה אחת לפני שמסע קניות החושים יסתיים לו בהצלחה.
תחנת הנגיעות הייתה מרוחקת קצת אבל היה שווה להגיע אליה .על המדף היו רק ארבעה נגיעות שנשארו . הייתה נגיעה מקרית בכף היד עם האצבע כזו שמציתה את הדמיון. הייתה נגיעה של כפות הידיים שלובות זו בזו כמו נגיעה של פגישה ראשונה. הייתה גם נגיעה של אף באף כזו שלפני נשיקה. ועוד אחת אחרונה של כף יד ענוגה שנוגעת בלחי של אהובה..
החלטנו שככל שיהיו יותר נגיעות בכדור הארץ נאהב יותר ולקחנו את כולן בלי להתמהמה..
בסדר פסח נשפוך את כל הנשיקות החיבוקים הנגיעות ונפיץ אור ואהבה לחיים נפלאים ובריאים.
חג חירות נפלא

 
 

 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל