מה זה הילינג בכלל? ומה זה הילינג יהודי קבלי ?

הילינג בלועזית הוא ריפוי.ריפוי באנרגיות , תדרים, אנרגיית החיים. זוהי בעצם שיטת ריפוי באמצעותה אנו מכניסים אור לגוף, לנפש, לרוח ולנשמה על ידי הזרמת אנרגיה אלוקית באמצעות הידיים במגע, מעל הגוף, או מרחוק.

הילינג בלועזית הוא ריפוי.ריפוי באנרגיות , תדרים, אנרגיית החיים. זוהי בעצם שיטת ריפוי באמצעותה אנו מכניסים אור לגוף, לנפש, לרוח ולנשמה על ידי הזרמת אנרגיה אלוקית באמצעות הידיים במגע, מעל הגוף, או מרחוק. במצבים של חוסר איזון כגון :חרדה, דיכאון, כאב פיזי, עייפות או כל מצב אחר של מחלה. שהוא חולה ועל ידי הזרמת אנרגית "אור החיים" לכל הנקודות בגוף, אנו מכניסים אור למקומות החשוכים ומסייעים לרפואתם.

מה זה אור? אור זו אנרגיית החיים המחייה אותנו והיא כוללת כל מה שטוב מאיר, מרפא משמח, מאזן אוהב , מעשיר ופותח חסימות ועיכובים

מה העיניין היהודי ? בהילינג יהודי הריפוי מגיע ישירות מבורא עולם. לא מלאכים, לא מדריכים, לא ישויות אור כאלו או אחרות כמו מדריכי הרייקי, אלא ישירות מיזה שיצר את הכל ולכן יודע לתקן הכל, כולל מצבים הכי קשים. היות וה' הוא היצרן האישי שלנו ושל כל הבריאה ולא חשוב איך תקראו לו: אור אינסוף, אנרגיה אוניברסאלית, הקדוש ברוך הוא, אנו מדברים על הבורא, בורא עולם הוא זה שיצר את אותו אדם-המטופל ולכן הוא יודע מה הכי טוב עבורו ואיך לרפא אותו. וכמובן איך לרפא אותנו.

הכלים שאנו משתמשים בהם לצורך הריפוי הם כלים יהודים עתיקי יומין. מהבחינה התאורטית והמעשית , בכתבי הקודש - יש את כל הידע לריפוי שורשי ולבריאת כל דבר.

השימוש בכלים אלו הוא בפשטות ובתמימות. בידע ובכלים ובכוח העצום הטמונים בהם. הכלים שבהם אנו משתמשים מקורם בכתבי הקודש: תורה, תהלים, קבלה, סידור... וזאת על מנת לשנות את החיים מהקצה אל הקצה לטובה ולרפא אחרים באפס זמן. אנחנו משתמשים ב- 10 הספירות דרכם נברא כל העולם הן העולם החומרי והן העולם הרוחני מהותי. יתר העמים משתמשים ב -7 צ'קראות באופן בסיסי.

האם זה הבדל של מספר בלבד - לא, זהו הבדל מהותי. לכל העמים יש ידע אלוקי ,אך מוגבל, שמגיע רק עד הספרה 7 -ולכן תמיד כשלומדים הילינג או רייקי , שלא ממקורות ישראל ,לומדים על 7 ה צ'אקרות הבסיסיות. המספר 7 מבטא את השלמות של החומר, האלוקות של החומר, כלומר את הדרגה הגבוהה ביותר, אך בדרגת החומר עדיין. בעמינו יש את הידע הקוסמי השלם שמבוטא ע"י הספרה 10 . השלמות, הכל חוזר לאחדות .הטבעי והעל טבעי -אחד הם -ולכן לומדים על 10 הספירות, על הסגולות הטמונות בתפילת שמע ישראל ועוד. לעם ישראל -יש את ה- 3 ספירות הנוספות ,הספירות העליונות שהם בדרגת אלוקות ממש, דרגות הנשמה שקשורות לעל טבעי ולאינסוף ןלידע המדוייק של איך כל דבר בעולם הזה בנוי. וכשיודעים את הדיוק של הבריאה כוללת כוןללת שמיים וארץ אפשר לתקן ולשנו הכל ב"ה.

לכן בכלים אלו אפשר לרפא דברים שהם מעל לטבע - ליצור ,תרתי משמע ניסים, שינוי גורל, היפוך החיים לטובה מידית ! ובאפס זמן. להעלים מחלות, מחלוקות, ליצור זיווג ופרנסה ועוד. בהילינג היהודי ,קבלי "אור החיים" זה פשוט קורה כי הכלים הם כלים מעל הזמן והמרחב , שגורמים לשינוי החומר ממש, כמו נס בקיעת ים סוף ! הטבע משתנה במהותו וכך נעלמות לפתע מחלות קשות אפילו. יש התערבות אל -וקית. הקב"ה הוא המטפל, ואנחנו רק הצינור דרכו עובר הריפוי .

מה על המטפל בהילינג יהודי קבלי, לעשות? ולכן יש צורך להתנקות מעומס שלנו כמטפלים ולהיטהר כדי שנוכל להיות הצינור הנקי עם לב וכוונות טהורות. המטפלים עצמם עוברים תהליכי שינוי מהותי, הלימוד עצמו והשימוש בכלים גורם כבר לשינוי בחיים. אנחנו עובדים עם דרגות הנס מעל החומר, בתורה יש את השלמות של הידע והכוח, קידוד של אנרגיות מקודשות שמות מלאכים ושמות קודש , ובשימוש בזה ובתפילות רבות עבור המטופל, ובכלים רבים נוספים ,עובר דרכנו הכוח לריפוי. זה להתקשר עם הבורא, ממש.

מה זה תקשור עם הבורא - ישנם כמה וכמה סוגי תיקשור , תיקשור עם יישויות, תקשור עם מדריכי רוח ועוד.

לנו כעם ישראל, ישראל = ישר- א-ל = שרי א-ל. יש לנו זכות לפנות ישירות לבורא עולם ולקבל ממי שברא בעצם את הכל, תיקון וריפוי להכל.. ולבורא עולם יש את היכולות לדיוק בריפוי ואת העוצמה לרפא הכל. אין הגבלה ביכולת של הטיפול. כלומר הוא יכול לרפא הכל (אם רוצה ה'). כיוון שיש לנו את האפשרות לפנות ישירות לבורא עולם ללא מתווכים, לכן לעם ישראל לא מומלץ לפנות לשליחים ואפילו הם ישויות אור עצומות, או מלאכים. מותר עם הקב"ה בלבד, בצורה ישירה (ישראל= ישר א-ל) ובלי מלאכים או ישויות מתווכות. יש לנו זכות עצומה שה' הוא המדריך האישי שלנו בחיים והמסייע לנו בכל טיפול וטיפול.

האם המטפלים הם אנשים דתיים - הילינג יהודי מתאים בעיקר למטפלים יהודים. אצל כל יהודי באשר הוא, מקודד , בקוד הגנטי -בתוך 'הנשמה היהודית' את ההכרה והדבקות בבורא עולם והיכולת להגיע לדרגות הנשמה הגבוהות ביותר, ולמימוש עצמי אמיתי.. התורה והמצוות מסייעים ומספקים הגנה והכוונה ללכת בדרך ישרה - הם כלים שעוזרים בהתקדשות - "והתקדשתם והייתם קדשים כי אני ה' אלהיכם" - וכל אחד לפי הרגשתו עושה מה שנכון לו. המאחד את המטפלים :כולם יהודים ולא חשוב אם הם : ימנים, שמאלנים, דתיים או חילוניים. מצטרפים אלינו לקורסים לא מעט גרים, או בעלי נשמה יהודית שצריכה לבוא לכדי מימוש. לא חייבים להיות דתי, אך ברור שאנו מלמדים בהתקדשות שמיועדת לעם ישראל - עם של כהנים - אין כפיה דתית כל שהיא במקום, להפך, זהו אחד המקומות של כבוד, אהבת חינם אמיתית, ואחדות בפועל לא רק תיאורטית.

האם אפשר לטפל בלא יהודיים ? אפשר לטפל בכולם ! בדיוק כפי שאפשר לקרוא תהילים או להתפלל על אדם שהוא לא יהודי - כיוון שבורא עולם הוא אשר יצר את כ ו ל ם . רק התוצאות כאן הן פי מיליון.
 
Thomas Wanhoff
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל