דם יהודי לא הפקר

האם יכול להיות שאת סדר היום שלנו יכתיבו לנו עיתונאים בעלי אגנדה ברורה , גם כשאנחנו מרגישים שמשהו אחר מוציא אותנו המכלים.


על המסך מתחלפים להם לוחמי ישראל שחירפו נפשם למעננו למען בטחונינו ,השמות מתחלפים הפנים אחרות ,צעירים שלנצח לא ידעו זיקנה מה היא!! המצלמה עוברת על פניהם של ההורים שלנצח השתנו חייהם ביום בו דפק להם השכול בדלת .

להורים כל יום הוא יום זכרון להורים לעולם לא יחזרו החיים למסלולם למשפחות לאוהבים באותו היום קפא האושר ולאט לאט התמלאו החיים הערפל השכול בדיבור על מצבות באותו היום כל יום הוא יום זכרון .

נכון שליום העצמאות תכננתי טור מצחיק מלא בפטישים ,קצף ובדיחות ועל מופעים במחירים שהיו פותרים את בעיות העניים בארצו לפחות עד יום העצמאות הבא, אבל השתלשלות האירועים האחרונה מוציאה אותי מדעתי יכול להיות שאם חלק מהדברים שאני כותב לא כולם יסכימו אבל זה אני ואלו דעותי .

בזמן שכולם תולים דגלים על הרכב ראשי ערים מצחצחים את נאום יום העצמאות אותו ישאו על הבמה המרכזית ,הורים מלבישים את ילדהם בבגדים לבנים לכבוד ערב העצמאות ומופעי הזיקוקים יושבת משפחת דדון על מזרנים בביתם בעפולה עלית בבגדים שחורים וקרועים ימררו בבכי על רצח ילדתם שלי דדון ז״ל.

היום יום הזכרון ואני כבר היום מודיע( ואם אני טועה אני מתנצל פה באופן פומבי) מבלי לחכות לתוצאות של החקירה שלי היפה נרצחה רצח לאומני , אבל בתקשורת הישראלית יש רק דבר אחד שמעניין תג מחיר ( זה לא שאני בעד ) אבל היתכן שקישקוש של מגן דוד על קיר או מסגד חשוב ותופס מקום תקשורתי יותר מאשר רצח נערה באמצע היום לאור יום!! פיגוע אכזר בערך במרחק של חמש קילומטר מכל קורא פוטנצלי שקורא כרגע את העיתון , נתפס לכם בהבנה עכשיו יותר.

למי שלא הבין אני יסביר לאט שלי דדון לא תתחתן , לא תביא ילדים, לא תצחק , לא תבכה , לא תחבק את אביה לא תנשק את ילדיה שלי בת 20 עוד לא הבינה מה זה לחיות והיא כבר לא פה ,נרצחה סתם כי היהודיה .

האם לכל הרוחות הגלגלים המפונצרים ניתנים לתיקון ברור שכן אבל האם לבה הדומם של שלי ניתן לתיקון ..... לא .

העיתון יוצא בכותרות מפחידות על תופעת תג מחיר של אתמול האם חסר אנטשמיות בעולם נגדנו , האם נגמרו מאמצעי האירנים ליצר פצצת אטום האם אנחנו לא קרובים לאינתיפדה שלישית ( כן אנחנו אשמים לא נתנו הכל והלכנו ) היתכן שכל מה שמעניין אותנו זה תג מחיר שוב אני חוזר אני לא מסכים עם פשעי תג מחיר אבל נמאס לי לשמוע בכל פינה תקשורתית רשומה או אלקטרונית את הערבים המסכנים שעומדים מול הקיר המקושקש ומאיימים מה יקרה בפעם הבאה.

הרצח של שלי זה נקמה של הערבים מסבירה לי נערה מקומית זה על פשעי תג מחיר שעושים הקיצונים .... אני שותק וחושב שיפנצרו צמיגים למה חיים למה חיים .

אז לכבוד יום העצמאות השנה שאני חושב שצריך להוריד את הדגל לחצי התורן ולהודות נכשלנו אנחנו חיים בעולם של רייטינג וכאן מה שעושה רייטינג זה לא הדם של שלי דדון זה לא הדמעות של המשפחה שלה זה לא שמחבלים רוצחים מסתובבים בתוכנו , זה תג מחיר .

שוב חדשות שוב שאלות שעולות האם דוד הנחלואי פעל בסדר ? זהו נגמר הכל אפשר לחזור לרייטינג ולמה שמעסיק מדינה שלמה האם דוד הנחלואי היה בסדר ??..... אז יש לי תשובה עם כל חייל היה מתנהג כמו דוד הנחלואי אז היום היה מזמן שלום , עם צהל היה נותן גב לחיילים שלו ומוריד את הכפפות של הנעים שהוא עושה לפלסטינים היום היה שלום ואם התקשרות לא היתה מנפחת פעולות של חייל בועט בערבי ,נעמד מולו בלי פנים אל פנים ללא כל פחד היום היה שלום נראה אותכם בתקשורת עושים כתבה על ערבים שמשתוללים בישובים יהודים בלילות שיכורים נראה אותכם מבקשים לשחרר את עמי פופר נראה אותכם חושפים את נסיונות החטיפה של נשים על ידי בני מיעוטים בתוך ערי ישראל ברור שלא תעשו כי זה יכול להרוס את המרקם העדין בנינו לבין שכינינו .

היתכן שניתן למחבלים לצאת לחופשי בשביל שיחות שלום , לא בשביל ההסכם בשביל השיחות אז אם זה ככה אני לא רוצה שלום ולא רוצה השנה לחגוג , כי בשבילי עצמאות זה להסתובב ברחובות ללא פחד , זה לדעת שאתה צודק זה לחבק את החיילים ולתת להם גב גם בימים רגילים אז תורידו השנה את הדגל לחצי התורן .

ביום העצמאות היום הכי ישראלי שיש אחרי יום הכאב הצער והאמת כדאי לומר את האמת אנחנו חיים על חרבנו גם היום אנחנו רוצים שלום אבל המחיר גבוה מאוד , ואין סיבה ואין למי לתת מדינה שכנה אין שם מנהיגות אין שם רצון לחלק אין שם אומץ לצעדים אמיצים ואין שם פחד מאיתנו יותר הם לא תופסים מי החזק בנינו ואין שם מישהו שבאמת יודע מה היה מחר אבל דבר אחד ברור יש שם רצון גדול להיות פה לבד כן בלעדינו .

אז מי צודק ומי טועה המתנחלים,החיילים,הממשלה, הפלסטינים או אנחנו הרוב הדומם שיש מול המסך יראה שוב גבעת חלפון , יסתובב מול במות הבידור ירגישו איזה יופי יום העצמאות אבל עדין בעפולה בתוך בית תשב משפחת דדון ותגלה שהזמן עצר ברגע שבן בליעל קטף את שלי דדון סתם בלי סיבה .

משתתפים בצערכם שלא תדעו עוד צער.. ת.נ.צ.ב.ה שלי דדון ז״ל
 
תמונה ראשית: דף הפייסבוק שלי דדון ז"ל
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל