התראות ואזהרות

נוכח ריבוים של עורכי הדין בארצנו, ונוכח המודעות ההולכת וגוברת לכוחה של המילה ויחד עם האינטרנט שהופך את אפשרויות הפצת כתבי יד לבלתי מוגבלות והן נוכח אפשרויות עתידיות של המצאות ושינויים בדרכי הפצת טקסטים ומאמרים - מוצע בזה נוסח מורחב לשימושם של הנוגעים בדבר שיודפס בכל אתר מאמרים שהוא.

 

יעוץ לשוני: פרופ' פרידנדלר, רופא בכיר למחלות אף אוזן וגרון - יש להוציא את הלשון לפני הייעוץ.
אין להעתיק קטעים ממאמר זה ללא הסכמה שבשתיקה של המחבר. הסכמה אחרת, כולל בכתב, אינה קבילה במקרה זה.
כל רווח אפשרי ממאמר זה קודש לקרן לתמיכה בשוטרים שסרחו, על כן מומלץ לא לעבור באור אדום ברמזור ללא פתק התרמה לטובת כותב מאמר זה. יש להציג אישור כזה גם בעת עקיפה בכביש לא פנוי, או חציית קו לבן רציף.
במקרה של פשע חמור יותר, יש להצטייד בוויזה זהב.
אין לקרוא מאמר זה בתור לבנק, לפקיד במקום ציבורי – או בכל מקום אחר בו הצחוק נחשב למעשה טירוף.
הדמויות במאמר זה הן פיקטיביות לחלוטין. שמות משפחה הושמטו, מקומות מגורים הועברו מן העיר לכפר ומן הקיבוץ למושבים, פרטי לבוש טושטשו על ידי שינוי צבע וזיוף מותגי יצרנים, פרטי מכוניות זויפו (כולל מספר מנוע, מספר רישוי ובעלים קודמים).
תאריכי ימי הולדת, מועדי מסיבות, חגים נוצריים, יהודים ומוסלמים – כל אלה שונו ועוותו במאמר על מנת למנוע חשד לאפליה על רקע עדתי או סוציאלי, לצורך כך הומצאו כמה חגים שאינם קיימים במציאות ושנים נוספו או נגרעו מאנשים חיים שלא בידיעתם.
המחבר אינו אחראי לשום תקרית דיפלומטית, אישית, בין זוגית, בין הורים וילדים או בין ילדים לילדי הילדים או לכל דבר העלול להתפרש שלא במתכוון כמכוון או בעל משמעות, או חסר משמעות כלשהם!
אין לקרוא קטעים מהטקסט המצורף בציבור או באופן פרטי בנוכחות יותר משני אנשים, או אדם אחד מעל גיל 80, או שניים קטינים ואדם מבוגר חרש, או לחילופין אין לדקלם קטעים מהטקסט המצורף בעל פה או בכתב, או לתרגמם לשפת הסימנים, או לחלופין להציגם בשקופיות לקריאה בציבור, אין להכניס קטעים מהטקסט המצורף לתוכנית הלימודים בבתי הספר או להכריז עליהם כדברי קודש, אין להאליל את המחבר או להעליל עליו עלילות אלילים, המחבר מסיר בזאת את האחריות על מי שייצא מדעתו אחרי קריאת המאמר, או מי שפתאום ימצא את עצמו ויהגר לאי נידח בלי אשתו וילדיו.
הקוראים מוזהרים שקטעים מסוימים מהטקסט המצורף עלולים לפגוע בטעם הטוב, או בשמם הטוב, או בקריירה של הקוראים, או בבריאות הגופנית או הנפשית של מי מהם, או בעקיפין להזיק לילדיו או לקרובי משפחתו, בצורה העקיפה או ישירה, או בכל צורה אחרת שטרם נראתה כמוה, באופן ישיר, או באופן עקיף, או בעקיפין או מסביב או ליד, או מאחורה.
כל הרואה את עצמו נפגע מדברים הכתובים במאמר המצורף, בין אחרי שהביט בראי, או בין אחרי שחלם חלום רע, או ישן שנת ישרים מדי, או כל מי שבא במגע עם הטקסט המצורף וראה את עצמו נפגע, הן בקרינה גרעינית, הן שהשחיר או האדים או עורו נהיה צהוב חיוור, או שפלט גזים, או חומרים אחרים, או שראייתו היטשטשה או דעתו נטרפה,
או מי שרואה את עצמו בראי ולא מאמין כמה הזדקן, או מי שיורה בעצמו ומפסיק לראות עצמו בכלל כל אלו ואחרים (כולל יצורים מפלנטות אחרות שהמאמר הגיע לידיהם בדרך לא דרך) מוזהרים בזה שהמחבר מסיר מעצמו כל אחריות מעתה ועד אחרית הימים בגין כל נזק או שעלולים להיגרם בעקבות זאת.
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל