הרומן שלי

רומן איזה מילה קשה ,מילה שיכולה לשנות חיים שלמים או להיות המפתח לאושר הכל בעיני המתבונן

החלטתי להתוודות ולשתף אתכם במשהו אישי מאוד , יש אנשים שכבר שמעו ומכירים את הסוד הגדול שלי ,על הרומן הסודי שלי (סליחה אשתי אני חייב לספר זה מעיק עלי ).
כמו כול סיפור אהבה גם כאן זה התחיל בפגישה מקרית מיד שהעיניים שלנו הצטלבו ידעתי שזאת אהבה,אהבה ממבט ראשון משהו שקורה רק פעם בחיים וממש עכשיו במרומי גילי זה קרה לי .
היא הייתה מיוחדת שחורה טיפה מעוגלת בצדדים אבל זה לא הפריע לי. ההפך, הקימורים שלה הדליקו אותי יותר , האמת שמעולם לא הייתה לי אחת כזאת (כן אם קימורים ושחורה ) אני רגיל לקטנות ורזות כמו שאומר המשורר: "היא לא דומה לאף אחת ויש בא קסם מיוחד שמושך אותה חזק אלי " וככה פגישה מקרית הפכה לרומן סוער בתוך זמן קצר היא הפכה לחברה הכי טובה שלי לנפש התאומה שלי לאישה האחרת. כול כך אהבתי אותה כמה השקעתי בה אפילו דאגתי לכסות את גופה הסקסי בכיסויים תואמים של מיטב מעצבי האופנה , למרות כול הפינוקים שפינקתי אותה היא נשארה ביישנית ובלי דרישות .
נכון שזה נשמע קלישאה אבל אהבה שלנו הייתה במובנים רוחניים היה בינינו יכולת תיקשור מדהימה היא תוך זמן קצר ידעה עלי הכול אפילו יותר מידי .
היא ידעה איזה אוכל אני אוהב... ואיפה ממוקמות המסעדות החביבות עלי... זה לא הספיק לה היא למדה בעל פה למי אני מחייג הכי הרבה ואיזה מספר טלפון הוא הפיבוריט שלי ,הפכתי שקוף מולה אחת התכונות המיוחדות שלה זה שהיא פשוט ידעה איזה משחקים אני משחק (וזה לא הפריע לה כמו לקודמות ) ואפילו היתה מצטרפת אלי לשעות של משחק (עכשיו אתם מקנאים ).
בשלב מסויים גיליתי לה את מספרי החשבונות שלי ואפילו את הקודים של אינטרנט ושל המייל שלי היא הייתה האחת , הייתי כותב שירים ושולח לה והיא הייתה שומרת אותם אפילו בניהול העסק ו תשלומים לספקים .
בימי הקיץ החמים היינו שוכבים על שפת הבריכה וקוראים ביחד ספר (כמה רומנטי ) הייתה בנינו התאמה מיוחדת אפילו את אותם שירים אהבנו זה מדהים לא נפגשנו מעולם ואנחנו אם טעם דומה במוזיקה זה פשוט משמיים ככול שעבר הזמן והיחסים בנינו העמיקו התחלתי לידע אותה בלוח זמנים שלי היא אפילו התחילה לנהל לי את הלוח זמנים " הפגישה שלך בעוד עשרים דקות על תשכח " איזה מותקה היא הייתה
הפכתי מכור אליה מחובר אליה בכול רגע נתון מהשעות הקטנות של הבוקר בשעה שאין שאף אחד בבית היא הייתה מעירה אותי בלחישות "קום נסיך יפה אני רוצה לגעת בך כבר " היה לה קול של פמלה אנדרסון ועד השעות המאוחרות של הלילה , אפילו בלילות שלא הצלחתי להירדם הייתי מבקש ממנה להשמיע לי מוזיקה מרגיעה של גלים ודולפינים .
גם במכולת היא הייתה מזכירה לי מה לקנות ככה היא כולה דאגה האישה האחרת שלי ,אני זוכר מקרה מיוחד שחזרתי מהעבודה ככה אחרי חצות החושך היה מלא לילה. חשוך במיוחד אפילו טיפת אור לא היה. כן, גם הירח היה בחופשה. לפתע נפלו לי המפתחות התכופפתי לכוון הרצפה ומיששתי בחושך את הרצפה וכלום בדיוק שהתעשתי היא שלפה את הפנס שהיה לה והאירה את הריצפה בדיוק לפינה שבה נפל המפתח כזאת היא שחורה שלי מיוחדת .
התכונה הכי יפה שלה (כמה שזה מוזר ) זה הזיכרון, היא היתה זוכרת את ימי ההולדת וימים מיוחדים של כולללללם ואפילו מזכירה לי איזה אישה מושלמת .
אבל אז נפרדנו היא השאירה אותי שבור לב. אני כול כך מתגעגע אליך מאז שנשברת קשה לי בלעדיך כול יום עובר כמו נצח הכול מבולגן לי. אין לי סדר בחיים הכול נראה מסובך תחזרי אני מצטער שלא שמרתי עליך טוב ,נפלת לי מהידיים יש לי חורים אני לא מסוגל לשמור על שום דבר טוב אין לי רגש למשהו טוב ..... תחזרי אלי אני מצטער איפון 5s אני מקווה שיתחיל השיווק של איפון 6 קשה לי קשה לי בלי לוח זמנים קשה לי בלי האיקון של פמלה אנדרסון אין מי שיעיר אותי בבוקר מעורטלת וחמה אוףףףף מתגעגע עליך ארז שדו
 
תמונה ראשית: Michelle
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל