אין ולא יכול להיות במדינה איש שמאל חכם

במאמר שכתב באינטרנט ליצן שמאלני בשם, צבי כסה,"שלא יכול להיות במדינה איש ימין חכם",שכח הכותב את חוליי "השמאל היפה" שלו" זה שהוביל אותנו למלחמת יום הכיפורים..ולהסכם אוסלו + אינטיפדה.

במאמר שכתב באינטרנט ליצן שמאלני בשם, צבי כסה,"שלא יכול להיות במדינה איש ימין חכם", (כאשר השמאל היפה שלו הוביל אותנו למלחמת יום הכיפורים..ולהסכם אוסלו + אינטיפדה).
כאדם המכיר היטב את ההיסטוריה הפוליטית של היהודים בארץ ישראל, אני זוכר כיצד השמאל שלט בכיפה כ-50 שנה עד שהופל ע"י ה"איש הנורא והטיפש הזה" בגין- -זה שהוליך את ישראל להסכמים עם מצריים...בנעורינו חונכנו על כך ש"הפשיסט ז'בוטינסקי" מהווה אסון לאומי (אף שבן-גוריון העתיק את תורת הביטחון שלו מז'בוטינסקי..). השמאל בארץ ,כפי שאני זוכר אותו, הניף את הדגלים האדומים והשתחווה לסטאלין ומשנתו, (זה סטאלין שהרג מיליונים במצוות האידאולוגיה השמאלנית).
השמאל בארץ אשר שלל כל תרבות מערבית והכריח אותנו בתנועות הנוער לשיר את שירי הצבא הסובייטי ולקרוא את "סופרי-החצר" של סטאלין, השמאל שסרב להתגייס לצה"ל עם הקמתו עם פירוק כל המחתרות (לרבות הפלמ"ח...),הוא אותו שמאל האליטיסטי שגרם לקרע ספרדי-אשכנזי בעם...השמאל המתועב הזה מזדהה כיום עם הפלסטינים הרצחניים ולא עם מדינת ישראל..

עד כמה "חכם ומוכשר" השמאל בישראל נראה מהעובדה שבמשך הזמן הוא הצטמצם משמעותית. מרוב של יותר מ-80 חברי כנסת ב-1960 ירד בקושי ל-20 חברי כנסת בשנת 2010 .איך זה קרה ? הסיבה היא שאנשים רבים זיהו את חלום הבלהות השמאלני הזה מבחינה בינלאומית,(מגה-רציחות של סטלין ומאו טסה טונג), אלא גם בישראל התעוררו רבים לנוכח תוצאות מלחמת 1967 וסכנת ההשמדה למדינה כאשר רוסיה והשמאל העולמי ניצבו לצד הערבי-רצחני. אין פלא איפה שהתנועה למען ארץ ישראל השלמה הוקמה ע"י אנשי שמאל מובהקים שהתעוררו מהסיוט הפרו-פלשתיני, שהבינו כי מי שעומד מולנו איננו שוחר שלום אלא רוצה להשמידנו. כיום רוב העם הנמצא במרכז.

המרכז כיום הכולל את :"יש עתיד", "התנועה", "קדימה" חלק נכבד ב"עבודה", ב"ישראל ביתנו" ואפילו בליכוד. מרכז זה מהווה כיום ע"פ משאלי דעת הקהל למעלה מ-57% באוכלוסיה הבוגרת, השמאל כיום בארץ, פחות מ-20% .הימין האמיתי, שרובו "חצי-חרדים" ודתיים (של ה"בית היהודי", ליכוד וש"ס)= 20% ועוד 3% חרדים גלאט...לכל אלו, אמונתם בשלמות הארץ נובעת מהדת.. לפיכך כל רב הוא ימני-- וברור שע"פ בוגר הפלמ"ח- -צביקה כסה,הם כולם מטומטמים וחסרי שכל..

מצד שני, השמאלנים בישראל הפכו להיות קיצונים ממורמרים ואליטיסטים-מטעם-עצמם ןכרגיל אצל הבולשביקים הללו, הם הלא תמיד צודקים והרוב תמיד טועה.. הם לא רוצים לזהות את רצחנות האיסלם והשינאה והאנטישמיות שהוא זורע בעולם, ואם יש פיגוע הם מאשימים את...ביבי..
אז כמו שנטען בכותרת המאמר , עדיין לא מצאתי שמאלני חכם במדינת ישראל.
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל