חטיפת הנערים והאנטישמיות

לא משנה מה שקורה לנו במדינה, מה אנו עושים להם או מה הם עושים לנו, תמיד יהיו כאלה שיאשימו אותנו, זו האנטישמיות האמתית והשנאה התהומית לעצם היותנו יהודים.

אוי לאוזניים שצריכות לשמוע, אוי לעיניים שצריכות לראות את דברי הבלע ורעות הרוח של טוקבקיסטים חסרי לב.
מאז חטיפתם של הנערים באותו לילה נמהר, החלו אותם חסרי עמוד שדרה, להפיץ שמועות זדוניות כאילו שהבחורים חולצו בשלום, או אחרים שכתבו והפיצו את תורתם שממנה משתקפת השנאה לאחיהם היהודים.
כאשר יהודי שונא ערבי מכל סוג, זהו סוג של שנאה מימים ימימה מאז קום המדינה ואף לפני כן, הסיבות ידועות, מעולם הערבים לא הפסיקו לשנוא אותנו וכל ילד ערבי שנולד, מסתבר, מחונך לדבר אחד בלבד, שנאת היהודים ושצריך להרוג בהם כמה שיותר.
עוד לפני קום המדינה, המופתי של ירושלים, חאג' שייח' אמין אל חוסייני, אחד מגדולי האנטישמים יצר קשר במלחמת העולם השניה עם הנאצים ודרש מהם להרוג כמה שיותר יהודים.
כפי שאמרתי יהודים גם שונאים את מי ששונא אותם, אבל השנאה נשארת כלואה בבטן. יהודים לא הורגים ערבים רק בגלל שהם ערבים. יהודים לא חוטפים רק בגלל שהם ערבים.
האם שמעתם על הרבה מקרים שמדינות ערב שלחו אי פעם סיוע למדינה שנפגעה מצונאמי או רעש אדמה קטלני? האם שמעתם את מדינות ערב שעושות מאמצים עילאיים לסייע לפצועים ונפגעים מהמלחמה בסוריה והקימו לשם כך בית חולים שדה? האם כל המלחמות והשנאות במדינות ערב ברחבי העולם החלו והתקיימו בגלל היהודים? ההפך הוא הנכון יהודים בכל מקום שהם חיו או חיים רק מעלים את איכות החיים, הכלכלה, המדע, החקלאות ועוד והערבים יודעים זאת בתוך תוכם, אך תמיד צצים עוד ועוד אמינים אל חוסייני כנ"ל. כל ההסחפות של אנשי השמאל אחר שונאינו יכולה לנבוע משתי סיבות לדעתי. האחת, מבורות, אי ידיעת ההסטוריה של העם היהודי בעבר ובהווה , השניה בגלל בצע כסף, כבר היה מי שאמר שאין אדם שלא ניתן לקנות אותו בכסף. אנו עם למוד סבל שגם בספר הספרים שלנו בנבואת ישעיהו, משתקפת הכמיהה לשלום,לשקט ולאיכות חיים. "וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ, וכיתתו חרבותם לאתים וחניתותיהם למזמרות , איש תחת גפנו ותחת תאנתו".
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל