התשובה לאום אל פאחם

הגיע הזמן שניקח את התקינות הפוליטית ונזרוק אותה לפח, למקום אליו היא שייכת.

זו גם תשובה לעמרם מצנע ושכמותו. זו תשובה לחנין זועבי ושכמותה. זו התשובה לנורות האזהרה. תחשבו על זה.

סאבה אחמד, היא סטודנטית למשפטים באוניברסיטה אמריקנית. היא העלתה שאלה פשוטה. היא עשתה זאת בכנס של מומחים אמריקנים לאיסלם רדיקלי. המומחים דנו בדיון פתוח ופומבי באמצעים היעילים אותם צריכה אמריקה לנקוט כנגד מתקפת איסלם רדיקלי בבנגזי, שהרגה ארבעה אמריקנים.

לשיטתה של סאבה אחמד, מציירים תמיד את האיסלם כרע, אך יש מיליארד ושמונה מאות מיליון מוסלמים מאמינים. יש למעלה מ- 8 מיליון מוסלמים אמריקנים באמריקה. שאלתה של סאבה המוסלמית היא: כיצד אנחנו יכולים להילחם כנגד אידיאולוגיה בנשק? כיצד נוכל אי פעם לשים קץ למלחמה כזו? האידיאולוגיה הג'יהאדית היא אידאולוגיה. איך תוכלו אי פעם לנצח את הדבר הזה אם אתם לא מתייחסים אליו באופן אידאולוגי?

התשובה שקיבלה לתשומת לב לכולנו היא כזו: שאלה מצוינת. אני שמחה שאת כאן ושהעלית את השאלה הזו. כי הענקת לנו את ההזדמנות לענות. מה שאני מוצאת כל כך מדהים זה שמאז שהפאנל הזה החל, כשאנחנו כאן כדי לדבר על מתקפת בנגאזי כנגד אנשינו, אף אדם בפאנל לא הזכיר 'מוסלמים' או ש'אנחנו כאן כנגד איסלם' , או ש'אנחנו נלחמים נגד מוסלמים', אלא אנחנו כאן כדי לדון כיצד ארבעה אמריקנים נהרגו ומה הממשלה שלנו עושה בעניין. אנחנו לא כאן כדי לחבוט במוסלמים, את העלית את הנושא לגבי מרבית המוסלמים – לא אנחנו. ומכיוון שהעלית את זה, הרשי לי לפרט בתשובתי.

יש 1.2 מיליארד מוסלמים בעולם כיום. כמובן שלא כולם קיצוניים !!! רובם אנשים שוחרי שלום. ההערכות הן שהרדיקלים הם כ – 15% עד 25%. על פי כל סוכנויות המודיעין ברחבי העולם. זה משאיר כ – 75% מהם שוחרי שלום. אבל כשאת מתבוננת על 15% עד 25% מכלל האוכלוסייה המוסלמית העולמית, את מתבוננת על 180 מיליון עד 300 מיליון בני אדם, המחויבים להרס וחורבן של התרבות המערבית. אנחנו מדברים על גודל אוכלוסייה כגודלה של ארצות הברית.

אז מדוע עלינו לדאוג לגבי 15% עד 25% רדיקלים מוסלמים? מכיוון שהקיצוניות שלהם היא זו שהורגת, מכיוון שהקיצוניות שלהם היא זו שעורפת ראשים וטובחת באנשים.

כשמתבוננים על מהלך ההיסטוריה, כשמפיקים לקחים מן ההיסטוריה, מרבית הגרמנים היו שוחרי שלום, אך הנאצים הם אלה שקבעו את האג'נדה. כתוצאה מכך 60 מיליון בני אדם מתו: כמעט 14 מיליון במחנות ריכוז, 6 מיליון מהם היו יהודים. הרוב שוחר השלום, היה בלתי רלוונטי.

כשמתבוננים על רוסיה, מרבית הרוסים היו גם הם שוחרי שלום. למרות זאת, הרוסים יכלו לרצוח 20 מיליון בני אדם. רוב העם שוחר השלום, היה בלתי רלוונטי.

כשמתבוננים על סין, מרבית הסינים היו גם הם שוחרי שלום. למרות זאת היו הסינים מסוגלים לרצוח כ – 70 מיליון בני אדם. הרוב שוחר השלום היה בלתי רלוונטי.

אם נתבונן על יפן שלפני מלחמת העולם השנייה, מרבית היפנים היו גם הם שוחרי שלום. אך יפן "שחטה" את דרכה בכל דרום מזרח אסיה, כשהיא הורגת 12 מיליון בני אדם. מרביתם נרצחו על ידי כידונים ומעדרים. הרוב שוחר השלום – היה לא רלוונטי.

ב- 11 בספטמבר 2001, היו 2.3 מיליון מוסלמים ערבים שחיים בארצות הברית. נדרשו 19 חוטפים בלבד, 19 קיצוניים, להוריד את אמריקה על הברכיים, להרוס את מרכז הסחר העולמי, להתקיף את הפנטגון, ולהרוג כמעט 3,000 אמריקנים ביום ההוא. הרוב שוחר השלום היה בלתי רלוונטי.

אז למרות כל הסיבות והתירוצים, כשאנחנו מדברים על מוסלמים מודרניים מתונים, אני שמחה שאת כאן, אבל היכן כל האחרים שידברו ויפרסמו גינוי? את המוסלמית היחידה כאן. לקחת את רשות הדיבור. כאזרחית אמריקנית, את יושבת בחדר הזה ובמקום לומר משהו על ארבעת האמריקנים שלנו שנהרגו, ומה הממשלה שלנו עושה כדי לתקן את הבעיה, את יושבת שם וטוענת טיעון לגבי מוסלמים מתונים שוחרי שלום. הייתי רוצה שתשאלי שאלה לגבי הדרך בה עלינו לדרוש מהממשלה שלנו ליטול אחריות.

הגיע הזמן שניקח את התקינות הפוליטית ונזרוק אותה לפח, למקום אליו היא שייכת.

כך ענתה בריגי'ט גבריאל לסאבה אחמד. כך היא התשובה הראויה לחנין זועבי. כך היא התשובה הנכונה לעמרם מצנע התוקף את גיבורי הבית היהודי. כך היא התשובה הנכונה לאפרים הלפרין התוקף את הכותב שמביא את ההלכה היהודית ביחס לאויבי העם היהודי. זו התשובה הנכונה לאום אל פאחם. זו העת לפעול בשכל בריא וישר ועל פי ההלכה כנגד אויבי החברה האנושית.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל