3 חטופים

כמה אנחנו יכולים לשתוק ,למה חופש הביטוי והדמוקרטיה מנצחות אותנו בנקודות .שבוע שעבר נחטפו שלושה נערים על ידי שלושה בני בליעל. ניסיתי לא להעלות טור בנושא כי חשבתי שאולי יחזירו את הנערים הביתה עבר שבוע ויש מעשים יש פעולות אבל פתרונות אין. אבל, בתוך המהומה שלושה דברים בלטו בימים הנוראים האחרונים .
השמאל חסר הלב .הדבר הראשון שעיצבן אותי זה......
בזמן שרוב העם דואג ,מוטרד, מתפלל ונלחם בשביל להחזיר את שלשת החטופים הביתה , מתעוררים להם הקולות ששואלים ואומרים, הם אשמים!! למה בכלל לנסוע בטרמפים ???. סליחה סליחה ,האם האשמה יושבת על ילדים? ,מה הם אשמים שיש בעולם טרוריסטים? מה הם אשמים שחלאות אדם החליטו לחטוף אותם?! האם צריך להאשים את החוטפים ולא את החטופים לעזאזל האם חלק מאיתנו סובל ״מתסמונת סטוקלהום ״? לא יכול להיות שמצאנו את האשמים בחטיפה בחטופים?!! יש הורים שלא ישנים הם דואגים לשלום ילדיהם , יש חיילים שלא ישנים ומחפשים אותם בשטח אויב ואתם מצאתם את האשמים?!!! .
אז תזכרו, אלו הילדים של כולנו! עלינו לראות אותם כילדים שלנו! לא יתכן שבישראל 2014 היו ילדים ששייכים למדינת תל אביב וילדים ששייכים להתנחלות. הילדים שלהן הם שלנו גם אם הם עמדו עם שלט תחטפו אותנו זה לא הזמן והמקום לדבר על זה …...אז תתעוררו יהודים .

חנין זובי – הדבר השני שעיצבן אותי
כרגיל אחרי שיש דם כמו צבוע שמחפש נבלה מופבששיעה חנין זובי (לא כתבתי שהיא נבלה ואולי כן ?) ומנצלת את חופש הביטוי ואת הדמוקרטיה הישראלית עד תום , והיא מחליטה שהחוטפים הם לא טרוריסטים וממשיכה לקשקש את הקשקושים שלה ,זובי מדברת כמו איזה חיה פצועה או אישה ממורמרת (לא כתבתי שהיא ממורמרת ואולי כן .?) דוד שלי אמר לי פעם אישה ממורמרת זה אישה לא מסופקת ,בירור קטן בוויקפדיה מעלה שזובי בכלל לא נשואה איזה מוזר זה שערביה בגילה לא נשואה ולא קיבלה אפילו לא... זובי קטן .
בזמן שזובי חוגגת על הצער והכאב של עם ישראל ודואגת ״לשלום עמה הפלסטינים״ (אם זה עמה למה היא לא גרה איתם ) היא לא מרגישה שהיא דואגת בצורה ישירה לקרע בין העם היהודי לבין ערביי ישראל. הרי הרגישות פה כל כך גדולה רק שמידי פעם, קם מישהו, ברוב המקרים זה הנציגים שלהם ומעמיק את הקרע .
איפה את? כ100 פלסטיניים נורים בסוריה. לא כואב לך? היתכן שחנין זובי רוצה לחזור לים למרמרה? אולי כדאי לתת לה סירה בכיוון אחד ישיר ל......לא חשוב איפה רק לא פה .
גברת זובי היקרה אני מקווה שפעם עם ישראל יחליף אותך וברגע שצער או כאב שלך ימצא אנחנו נחגוג על הצער שלך (לא שאני מקווה שיקרה לך משהו כזה ואולי כן ??)ואני הראשון לחגוג מבטיח לך .
עצה קטנה לראש הממשלה, יש פה נציגים בכנסת של עם אחר אני מציע לקחת להם את תעודת הזהות ולעזור להם לתת תמיכה לעם שלהם, אבל בתוך המדינה שלהם. אאאא וגם תשלח לזובי חבילה של אביזרי מין מפלסטיק כדי שהיא תרגיע את המרמור שלה מאז המרמרה (היא חגגה במרמרה ,הכוונה לפני שחיילי צהל עלו לאוניה , זובי יודעת לבלות ).

ערביי ישראל -הדבר השלישי שעיצבן אותי
מיעוט קטן מכם העלה התנגדות ודיבר ברור נגד החטיפה, אבל הרוב שתק. חלק קטן דיבר ברור נגד זובי אבל הרוב שתק ,אתם שמתלוננים על קיפוח, על מרורו על זה שהעם בישראל מתרחק מכם. אולי כדאי שתסתכלו על אחרים במצרים , בירדן,בסוריה,באירן,בלבנון,בירדן ותראו איפה עדיף לחיות?! איזה מדינה נותנת יותר חופש ואיכות חיים? אפילו ערוץ משלכם פתחנו (ערוץ 24 ) ,בזמן שמוציאים להורג מאות אנשים ביום ברוב מדינות ערב רק בגלל דעות שונות או לאום שונה? אתם חיים בשיגשוג, במקום בטוח וחמים , האם זה לא הרגע להקיא מתוכם את המסיטים? את האנשים שמיצרים בנינו תהום? האם אתם לא מצליחים להבין שאנשים כמו זובי מיצרת מצב ותזכרו את מה שכתבתי פה בעוד 20 שנה ,שחלק מישובי ערביי ישראל ייספחו לשטחים העם בישראל יגיד יפה שלום לתושבי ואדי ערה ולישובים ערביים אחרים יצור רצף יהודי ואתם תתקעו במדינה של חופש האקדח והסכין .
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל