חמש דרכים לזהות מיסטיקן אמין

עולם המיסטיקה הולך ומתפתח בעוד ששרלטנים שונים מתחילים לפלוש לתחום, לנצל את מצוקת האדם ולגזול את רוחו, את נפשו, את גופו ופעמים רבות גם את כיסו על מנת לפתור לו כביכול את ״הבעיה״.

מיהו מיסטיקן אמין? חמש דרכים לזהות אותו..

שלום, שמי גליה בליטי ואני הילרית מתקשרת ומיסטיקנית בכירה.
אני כותבת לכם היום כדי לנסות להציל אתכם מלעשות טעויות בבחירת המיסטיקן שאליו תלכו להתייעצות.

פעמים רבות במהלך חיינו אנו נתקלים בפרשות דרכים, בעיות, משברים ומחפשים דרכים לפתרון..
בשנים האחרונות ישנה נהירה רוחנית עצומה ואנשים נוטים לפנות למיסטיקן להתייעצות כדי שיכוון, יעזור ויפתור להם את הבעיה.

לצערי, במהלך שנות עבודתי נתקלתי בלקוחות רבים שהגיעו אלי לאחר שניפגעו ממיסטיקן כזה או אחר.

עולם המיסטיקה הולך ומתפתח בעוד ששרלטנים שונים מתחילים לפלוש לתחום, לנצל את מצוקת האדם ולגזול את רוחו, את נפשו, את גופו ופעמים רבות גם את כיסו על מנת לפתור לו כביכול את ״הבעיה״.

פעמים רבות האדם נשאב לתוך מערבולת קשה ומסובכת יותר ומשלם עוד ועוד כדי שמישהו יתן לו ״תרופת קסם״ שתפתור את הכל.

אנשים יקרים!! אין תרופות קסם!!!
יש דרכים לפתרון כל הבעיות בדרך טובה ונקייה, למרות שלעיתים הן לוקחות מאיתנו זמן רב יותר או אנרגיה אבל הן אמיתיות ובטוחות.

אנשים במצוקה מחפשים את הדרך הקצרה והמהירה ביותר לפתור את הבעיה, אבל אינם שמים לב שבינתיים נשאבים ל״לופ״ של כישופים ומאגיה שחורה שהתוצאות שלהם אולי מקלות על המצב באופן ריגעי וזמני, אבל הופכות להרסניות וקשות בעתיד.

יהיו מיסטיקנים שיציעו לכם ״הוקוס פוקוס״ תמורת אלפי שקלים ויגזלו את כספכם וכשמשהו ישתבש בתהליך ולא יעבוד, יגידו להגנתם שלא עשיתם את מה שביקשו כמו שצריך, או שצריך לעשות עתה משהו חזק יותר, או לקנות בעלות מטורפת חומר או ״אבקת פלא״ ממש חזקה. וכך למעשה זה נמשך עוד ועוד, עד שאתם מבינים שנשאבתם למשאבה של כסף ש״מחסלת״ לכם מהר מאוד את החסכונות והמשכורות וכל מקור כספי שיש ברשותכם.

יהיו מיסטיקנים אשר ינצלו את התמימות והמצוקה שלכם ויספרו לכם ״סיפורי סבתא״ שכדי לצאת מהקושי אתם חייבים לעשות משהו הזוי ומטורף, כמו להתפשט.. והם יטהרו אתכם עם ״מים קדושים״ ויעבירו את ידיהם עליכם בצורה חולנית ומטורפת ולא ישכחו לאמר לכם שכל הנעשה בחדר הזה חייב להישאר בסודיות מוחלטת כי אחרת זה פשוט לא יעבוד.

לא פעם נתקלתי בבחורות יפיפיות ותמימות שכל מה שרצו זה להתאושש מאהבה נכזבת או למצוא זוגיות טובה ויציבה. כשפנו לקבל עזרה ונשאבו לשרלטן, הוא הבטיח להם ״הרים וגבעות״ כולל פתיחה של המחסום הזוגי ע״י כך שיקיימו איתו יחסי מין וכך ישתחררו מהר יותר מהמחסום הזה.
אני מניחה שברגעים אלה, אתם בוודאי בשוק מהכתוב ואתם חושבים לעצמכם, מי היתה עד כדי כך תמימה ונתנה לזה לקרות?? מי נתנה לו לעשות את זה? אז זהו - שאותה בחורה מתוקה ותמימה לא חשבה בכלל על כך שמנצלים אותה מינית, אלא על כך שהגיע המלאך הגואל, שאחרי סקס איתו היא תשתחרר מכל המחסומים שלה.. ועצוב עוד יותר לדעת שהיא לא באמת השתחררה מזה.. אלא פשוט הרגישה מושפלת ומנוצלת עוד יותר!!!!

אז אחרי שחפרתי לכם על כמה משיטות העבודה של השרלטנים אציג בפניכם חמש דרכים שבאמת יקלו עליכם ויעזרו לכם לזהות מיסטיקן אמין:

1). מיסטיקן אמין הוא אדם אשר יקבל אתכם בסבלנות מרובה, יקשיב למצוקתכם ויהיה מסוגל להכיל את הקושי שלכם עם כל סיפור שתספרו לו.
לא ישפוט אתכם או יבקר אתכם ויהיו לו תמיד את המילים הנכונות והדרך הנכונה לעזור לכם וכבר במהלך הפגישה תרגישו טוב ובטוח יותר.

2)המקום שאליו אתם מגיעים לא חייב להיות בוילת פאר, זה יכול להיות חדרון קטן עם שולחן ושני כיסאות אבל עם הרבה אנרגיה.. ה-א-נ-ר-ג-י-ה היא שתגיד לכם אם אתם נמצאים במקום הנכון. אנרגיה טובה במקום תתן לכם תחושה שהכל יסתדר, ברגע אחד יתנקו מכם כל החרדות, לא תרגישו לחץ או הזעות מיותרות במהלך הפגישה ולא תיהיו דרוכים ולחוצים לקבל את התשובות שלכם ולעוף משם.

3) מיסטיקן אמין יעשה שיחה קצרה ומקדימה ביניכם כדי לשבור את ה״קרח״, יסביר לכם מה הוא עושה או הולך לעשות במהלך הפגישה, יהיה קשוב למצוקה שלכם וינסה לעזור בכל דרך אפשרית שמכיר כדי להוציא אתכם מה״בוץ״. יעשה תיאום ציפיות ולא יבטיח ״הוקוס פוקוס״ שיפתור את הבעיה שלכם מבלי שתצטרכו לעשות משהו מצידכם לשיפור המצב.

4) מיסטיקן אמין לא יחפש דרך לגזול מכם את מיטב כספכם, אלא ינקוב בסכום סביר ואפילו לעיתים קצת גבוה אבל בשום אופן לא בסדר גודל של המשכורת החודשית שלכם. גם אם יוצע לכם לקנות חומר כזה או אחר, תבדקו, תשאלו ותבררו בדיוק מה זה החומר? מה הוא עושה? ובמקרה שמשהו משתבש.. איזה נזק עלול להיגרם לכם בגלל חומר זה..

5) כשאתם מגיעים למיסטיקן להתייעצות ומקבלים ממנו טיפים או כלים להמשך הדרך שלכם, שימו לב שניתנת לכם האפשרות להתקשר אליו במידת הצורך אם משהו משיעורי הבית שקיבלתם ממנו לא ברור לכם ואתם לא בטוחים שאתם יודעים ומבינים בדיוק מה לעשות ואיך? תשאלו הכל!! כדי להימנע מטעויות מיותרות..

ולסיום, מקווה שהצלחתי לעשות סדר בבלאגן ולפחות לפתור לכם את ה-ב-ע-י-ה המרכזית.. והיא איזה מיסטיקן כן לבחור ומאיזה להימנע??!!

בנימה אופטימית זאת נותר לי רק לאחל לכולנו, שלא נצטרך להתמודד עם שום בעיה, שנגיע למיסטיקנים רק כדי שיאירו לנו את המשך דרכנו בחיים.. ושכל דרך שנבחר בחיינו תיהיה טובה ומבורכת, ומלאה באנרגיה שופעת באור ואהבה!!

שלכם באהבה
גליה בליטי
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל