כוחה הנסתר של הפירמידה

הפירמידה מכילה בתוכה כוח אנרגטי אדיר הנקלט מהקוסמוס, וחיבור עם אנרגיה כזו מביא להתחזקות ניכרת מבחינה פיזית, נפשית ורוחנית.לפירמידה תכונות מרפאות בכך שהיא מתמקדת באנרגיות בלתי מזוהות ומעצימה אותן עד לרמת ריפוי אפשרית.

מהו הכח הנסתר של הפירמידה???

הפירמידות! המילה העצומה הזאת מעוררת את הדמיון ומקפיצה אותנו ישירות לעבר מבנים אדירים המתנשאים מעל לאוקיינוס של חול רחב ידיים וצחיח..
אלו הן הפירמידות של מצרים, המסתורין האופף את הפירמידות ממשיך גם היום לרתק מדענים, מלומדים וגם שוחרי מסתורין מושבעים.
במרוצת מאה השנים האחרונות ניצפו פירמידות במספר מקומות בעולם. במחוז שנסי בסין. פירמידה אסיאתית אחרת הממוקמת בהרי ההימאליה ״ קרויה בשם הפירמידה הלבנה״ כשקודקודה עשוי מחומר דמוי קריסטל. ביערות העד של קמבודיה. באזור המדברי של הרמה המרכז סיבירית סמוך לאולקמינסק. וגם לאירופה המערבית יש חלק במבנים דמויי פירמידה - בדרום צרפת מצויה פירמידה שסבור כי נבנתה ע״י אבירי הטמפלר בשובם ממסעי הצלב. בבריטניה קיים מבנה דמוי פירמידה הקרוי סילביורי היל בווילצ׳ייר.
בנוסף קיים שימוש במיני פירמידות בחצי הכדור המערבי. ועוד רבות בארה״ב, במונטנה. אריזונה. קולינסוויל אילינוי.
קיימות שמועות רבות לגבי פירמידות באלסקה, בפלורידה.

הפירמידה היא ביטוי הנראה לעין לברית שבין החכמה הנצחית והעולם האסטראלי לעולם הגשמי בו אנו חיים. בסיסה המרובע של הפירמידה מעביר את המשמעות שהיא כ״בית החכמה״ נבנתה באופן מאסיבי על פי חוקיו הבלתי משתנים של הטבע. הזוויות מייצגות שקט,עומק, אינטיליגנציה ואמת. חלקה הדרומי מסמל קור. הצפוני מסמל חום. המערבי חושך. והמזרחי אור. הקצוות המשולשות מאפיינות את תלת חלקי הכוח הרוחני.

מחקרים רבים שנעשו לאורך השנים מוכיחים, כי הפירמידה מכילה בתוכה כוח אנרגטי אדיר הנקלט מהקוסמוס, וחיבור עם אנרגיה כזו מביא להתחזקות ניכרת מבחינה פיזית, נפשית ורוחנית.
לפירמידה תכונות מרפאות בכך שהיא מתמקדת באנרגיות בלתי מזוהות ומעצימה אותן עד לרמת ריפוי אפשרית. בתוך הפירמידה קיימת אוירה המעוררת את תאוצת פעולת האנזים שאחראי להשפעת החניטה והשימור ובכך ביכולתה לשמר חי. צומח ודומם בתוכה.
עוזרת בזרימת הנוזלים בגוף ויכולה לעזור להתחדשות איברים. יש הטוענים כי בתוכה חווים מדיטציה והרפיית הגוף עד לכדי תחושת אופוריה קיצונית.

לפירמידה סגולות עצומות נוספות: היא מנקה את האנרגיה השלילית מהאדם
ומטעינה באנרגיה נקייה ומטהרת. בכוחה לתרום להתפתחות ולהעצמה אישית,
להקלה על כאבים פיסיים ונפשיים
לטיפול וזירוז בבעיות בריאות והחלמה, לשיפור יכולת הריכוז והלמידה,
מגבירה כוחות רוחניים וחיוניות מינית, מסייעת לשימור ולטיהור והטענה של חפצים בעזרת קריסטלים, תורמת לרגיעה. איזון ושחרור מלחצים דאגה ומתח פנימי ונפשי.

סוד קסם אנרגיית הפירמידה נותר צפון במשך אלפי שנים ועדיין רב הנסתר על הנגלה. עצם היותה בעלת תכונה אנרגטית המתחוללת בפנים ומחוצה לה ברור כי האנרגיות קיימות וההשפעה היא רבה.
כל שנותר כעת הוא לנצל את הכוח הטמון באנרגיית הפירמידה לצורכינו האישיים ולהנות מכוחה העצום והנסתר...
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל