המארג של קורי העכביש

המזרח התיכון ממשיך לגעוש. עירק בוערת. סוריה בוקה ומבולקה. מצרים מלקקת את פצעי מורסי וא-סיסי מנסה להביא את האחים המוסלמיים אל בתי הכלא. לוב שכחה מי היה קדאפי אבל מתחת לפני השטח פעילות הסאלאפים ואנשי השבטים גורמים בפועל לחלוקת המדינה. אבל מדינה אחת ממשיכה לבחוש בצלחות ואנשי המודיעין שלה שולחים זרועות תמנון לכל מקום בו יש התרחשות וזו איראן. אבל היום 6

נכון הרחוב הערבי במזרח ירושלים, כמו גם זה המוסת באזור ואדי ערה, בסכנין ובטמרה מנהל מלחמה על עצם הנוכחות היהודית במדינת ישראל ובכך אינם שונים מהחמאס, אבל והאבל הוא גדול מאוד האם אין רואים את העקבות של המתרחש מעבר לגבול הצפון מזרחי שלנו בנעשה ברחובות ישראל?
אם נפרוט את האמור לעיל למטבעות נגלה כי האח הגדול רוחני-נשיא אירן, בעל חיוך המחמדים שמנהיגי אירופה, בגיבוי של מובארק חוסיין אובאמה קנו ומיד החלו לספק מוצרים שהאמברגו מנע, פועל בשטח הסהר הפורה ללא ליאות. אנו מגלים שבסוריה השכנה נכנס ויוצא מפקד כוח אלקודס של משמרות המהפכה, קאסם סולימאני. הוא שנראה מסתובב אצל חסן נסראללה בעת שזה האחרון ביקר לפני כשנה באיראן מולדתו הרוחנית.
השאלות הנשאלות, איפוא, האם סולימאני אינו מקים בסוריה ארגון חיזבאללה ב' כדי להציל את שלטונו של באשאר? האם אין הוא מושך בחלק מחוטי המארג האל קאידעי על שלוחותיו השונות כולל אותם שפרשו ממנו בעת עליתו של זוואירי לראשות הארגון במה שמתרחש בעירק? הרי ידוע הוא שארגוני מודיעין פועלים לא אחת ב"הפוך על הפוך" כדי לקצור פירות ולטשטש עקבות וכל ירידה ביכולתה של עירק להתקיים כמדינה גדולה תביא בעקבותיה לשליטה איראנית מלאה בשאט אל ערב.
ואצלנו מנהיגי ערביי ישראל –מהם שנבחרו ומהם שפועלים מתוך הכסף הגדול המוזרם לידם(התנועה האיסלאמית הפלג הצפוני-) מנסים ליצור את הרושם בעולם שישראל מדינת "אפרטאייד" ולהסית את צעירי הרחוב הערבי להפוך את אבני הרחוב לקרדום שיוטל בראשי המדינה, במשטרה, ובישוב היהודי בארץ ישראל.
מנהיגות של מדינה נבחנת ביכולתה לא רק לקרוא עיתונים, כי אם גם ביכולתה לטפל באבני נגף מהסוג שמנינו לעיל.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל