עם ישראל מנצח

עם ישראל הוא עם שעיני רבות מאומות העולם נשואות אליו. הגבורה היהודית היא שם דבר בעולם כולו. זהו צו היסטורי עולמי, שעומד שוב לפתחנו, לנצח ניצחון מוחץ את הטרור שאיבד צלם אנוש.

הניצחון על הטרור בעזה ובכל מקום בארץ ובעולם, הוא נקודת המפנה בחברה הישראלית ויותר מכך בחברה הערבית והמערבית. ניצחון זה פירושו אחד: השמדה מוחלטת של יכולת הלחימה של הטרור.

ההיסטוריונים החדשים שמעוותים את ההיסטוריה, והשמאל הרדיקלי בארץ ובעולם, הטיפו והסיתו כנגד עמם שלהם, כאשר הפיצו שקרים בוגדניים, כאילו האימפריאליזם המערבי והישראלי, הוא האשם בהתפתחות האיסלם הרצחני והלאומנות הערבית הקטלנית.

האמת היא שרוב העולם היה חשוף לקולוניאליזם ופטריארכיה. אך רוב העולם הגיב לכך בהתפתחות של פוליטיקה פתוחה. כולל העם היהודי שנטבח והוגלה מארצו על ידי מעצמות קולוניאליסטיות. העם היהודי שב לארצו העתיקה שמעולם לא חדל מלקיים קשר עמוק אליה. זו הגאולה האחרונה, שאין אחריה גלות. העם היהודי קם לתחייה מגלות בת אלפי שנים ושב לארצו הקדושה לו. העם היהודי קנה את הזכות לשוב לארצו במחיר דמים נורא ואיום. אומות העולם נתנו את הסכמתם לשיבת העם היהודי לארצו, משום שברגע היסטורי נדיר, הן קיבלו אחריות על ההתעללות בת אלפי שנים שלהן בעם היהודי. העם היהודי הקים מדינה שכל מגמתה פוליטיקה פתוחה. לעם היהודי תרבות שיח פתוח ואהבת האדם עתיקת יומין.

מדינות ערביות, כגון: ירדן ומרוקו, עומאן, כוויית, קטאר, איחוד הנסיכויות, וסעודיה, הצליחו להתפתח וליצור פוליטיקה פתוחה. גם אינדונזיה, שהיא דמוקרטיה איסלמית, הצליחה בכך. כל אלה הן הוכחה כי לא קולוניאליזם אימפריאליסטי מופרך, הוא הסיבה לדעיכת התרבות הערבית והמוסלמית. אלא, הגישה לקידמה ולדמוקרטיה. ככל שהפתיחות לקידמה ולדמוקרטיה גדולה יותר, כך גדלים הסיכויים של האומה הערבית להצטרף למהפיכה עולמית של שגשוג ושיתופי פעולה בינלאומיים למען שלום ורווחה כלכלית עולמית.

מפתח ההצלחה לחברה הערבית והמערבית: פוליטיקה פתוחה. כך מתרחש בסין, בה פוליטיקה סגורה הפכה לפוליטיקה פתוחה. הערבים והמוסלמים יכולים לבחור בפוליטיקה פתוחה. בכל מקום שעשו כן, ההצלחה האירה להם פנים. תפקידנו להסיר את מכשול הטרור המעכב את התפתחות האנושות.

הקנאים האיסלמים והלאומנים הערבים, שפועלים בכדי להשתלט על העולם בכוח, מחסלים את עצמם בעצמם. הם הורגים האחד את השני בכל המרחב הערבי והאיסלמי. לעולם הערבי והמערבי החפץ בתרבות המקדשת את החיים ואת האחווה האנושית, קיימת האפשרות להאיץ את חיסול הקנאים. זה מה שעם ישראל מצווה ועושה כעת נגד החמאס והמערכה תלך ותתרחב עד הכרעה. חיסול האיסלם הקנאי והלאומנות הקנאית הערבית, הוא צו השעה הגלובלי. העולם הערבי יכול לחדש את ימי הזוהר שלו, ימי תור הזהב, בהם החינוך, הרפואה, המדע והכלכלה המטיבה לכל, הם היעד האמיתי. ברית ערב והמערב תצא לדרך לאחר השמדת יכולת הלחימה של ארגוני טרור איסלמיים. השמדת הטרור וחיסולו הוא תנאי הכרחי וברירת מחדל, עבור המהפך ההיסטורי המקומי, האזורי והעולמי, לחברה אנושית מאוחדת המאמינה בא-ל אחד ברוח הציווי האלוהי "ואהבת לרעך כמוך".

הציווי "ואהבת לרעך כמוך" הוא המקור למוטיבציה למחות את זכר עמלק תחת השמים. עמלק כרמוז בשמו, הוא עם שבא ללוק דמם של ישראל ושל כל מי שלא נכנע לו. בלק הוא שם של מלך שרמוז בשמו, כי הוא בא ללוק דמם של ישראל ושל כל מי שאינו נכנע לו. כיום התפקיד ההיסטורי של עמלק, מתגלם בטרור האיסלמי הלאומני העולמי. יש לו מספר שמות: חמאס. חיזבאללה. דאע"ש. יש לו מלך שממליך את עצמו ושמו אבו-בכר אל-בגדדי. יש לעמלק הזה חזון: להשתלט על כל העולם. האנושות תכרית אותו ואת דומיו ויחד עם כל העולם ננצח ונקים חברה אנושית למופת. חברה אנושית שבה עשרת הדברות הם מקור הסמכות העליון.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל