זעם האל

מדינת הטרור העזתית דינה אחד ויחיד: חיסול שיטתי וטוטלי. היא לא תתקיים לעולם וכך גם כל מדינת טרור אחרת שמטרתה ופעילותה היא השמדת העם היהודי ומדינת היהודים.

מבצע זַעַם הָאֵל היה מבצע סודי של מדינת ישראל, שמטרתו: חיסול בכירי ארגון הטרור הפלסטיני, סֶפְּטֶמְבֶּר הַשָׁחוֹר. חברי הארגון הזה תכננו פעולות טרור נגד מטרות ישראליות באירופה ובישראל. על המבצע החליטה ממשלת ישראל בספטמבר 1972 בעקבות טבח 11 הספורטאים הישראלים באולימפיאדת מינכן . את משימת איתורם וחיסולם של חברי ארגון הטרור הטילה על הַמוֹסָד ראש ממשלת ישראל דאז, גולדה מאיר. המשימה הוכתרה בהצלחה כבירה וחותמה בנצח.

כעת מתנהל מבצע ושמו 'צוק איתן'. מטרת המבצע הזה היא "לגבות מחיר כבד מהחמאס". כלשונו של שר הביטחון. המטרה המדינית של המבצע היא "הפסקת אש" שתואיל לבקש תנועת החמאס. כלשונו של ראש הממשלה. זו הגישה וכל אחד מבין, גם אם אין לו תואר מתקדם במדעי המדינה, שככה לא מנהיגים מדינה שנמצאת תחת מתקפה אכזרית של טרור שטני ערבי ואיסלמי.

מה ההבדל בין מבצע 'זעם האל' למבצע 'צוק איתן'? בראש ובראשונה המטרה: חיסול בכירי ארגון טרור שחטף וטבח בישראלים. מטרה זו חייבת להיות גם מטרתו של מבצע 'צוק איתן'. כלומר: חיסול בכירי ארגון החמאס בארץ ובעולם. חיסול. השמדה. למען יראו וייראו. עיני השטן בוחנות אותנו. אלוהים איתנו בכדי שנבחר בחיים ויחד ננצח את עצמנו ואת אויבינו, הם אויבי אלוהים.

במבצע 'זעם האל' היה האומץ והתעוזה והנחישות שחייבים לנקוט מנהיגי המדינה וכך חייבים להיות עכשיו. יחד עם זאת, יש כאן עוד מימד שהיה במנהיגותה של גולדה, והוא המימד של אהבת העם והמדינה. כראש ממשלת ישראל, היתה גולדה מאיר כמו אימא של מדינת ישראל. כאימא היא הגיבה כמו לביאה שחיית טרף טרפה חלק מגוריה. וניצחה. כך בנויה מנהיגות אמיתית של מדינה שחפצה בחיים.

כל מי שבריא בנפשו ורוחו איתנה – לא יתייחס לחטיפה ורצח של ילדים יהודים, במדינה יהודית, באותה הגישה בה הוא נקט עד כה. כאשר מתרחש אירוע כזה – שוברים את הכלים. זהו אירוע שמחייב שינוי באסטרטגיה הלאומית והציבורית. באותה מידה כל מי שבריא בנפשו ורוחו איתנה – לא יתייחס למתקפות טילים בלתי פוסקות על כל רחבי מדינת ישראל, באותה הגישה בה הוא נקט עד כה. אין ולא יכולה להיות הבלגה ואיפוק והתחשבות באויב אכזרי שאיבד צלם אנוש. את התקף תאוות הדמים הערבית והמוסלמית הזו, חייבים להפסיק בדרך אחת בלבד: חיסול והשמדה מוחלטת של היכולות ושל המנהיגים וצבאם במדינת הטרור העזתית. מדינת הטרור העזתית דינה אחד ויחיד: חיסול שיטתי וטוטלי. היא לא תתקיים לעולם וכך גם כל מדינת טרור אחרת שמטרתה ופעילותה היא השמדת העם היהודי ומדינת היהודים.

יש בעם היהודי מחלה נוראה ושמה: עבודה זרה. עובדי העבודה הזרה של ימינו הם אנשי כת השלום. אלה הם עובדי עבודה זרה שדומים מאוד לעובדי העבודה הזרה הפרימיטיביים והברבריים ביותר. הדמיון הוא שעובדי העבודה הזרה של כת השלום, מקריבים קרבנות אדם על מזבח השלום. קרבנות האדם האלה הם יהודים וערבים כאחד. עובדי העבודה הזרה האלה אינם עובדים לא-ל אחד ושמו שלום. זהו אמנם שמו של האליל העיקרי שלהם. אבל הוא לא היחיד. האלילים הנוספים הם נשיא האיחוד האירופי ונשיא ארצות הברית. ומתחת לאלילים אלה יש עוד אלילים: אליל הכסף. אליל האגו. אליל תאוות הבשרים. זו כת שיש לה אמצעי תקשורת ותנועות פוליטיות שהשם הכולל לכולם: תנועות השלום וזכויות האדם. שם מטעה ושקרי שכל מטרתו היא לשעבד את כולנו לעבודה הזרה הזו, שכל תכליתה היא השמדת היהדות והזהות היהודית והעם היהודי והמדינה היהודית. זו האמת לאמיתה.

על מנהיגינו להשתחרר מהשעבוד לכת עובדי העבודה הזרה לעגל השלום. כל שיבוש בקבלת ההחלטות שלהם בכל הקשור במלחמה בטרור, מגיע מהאווירה שיוצרת כת עובדי העבודה הזרה הזו. הכת הזו תעשה הכל, בכדי שנפסיד במלחמה מול הטרור. היא תחבור בכל דרך לאויב הערבי והמוסלמי. היא תרחם על האכזרים האלה. היא תחתור תחת המנהיגות היהודית והישראלית של מדינת היהודים. זיהויו של האויב הפנימי הזה, ונטרולו, הוא שיביא מרפא לנפש המנהיגים והעם היהודי, ויחולל את המהפך באסטרטגיה של המלחמה בטרור. אין לנו ברירה. במקום שלום אך שווא - ניצחון עכשיו.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל