אני גאה להיות ישראלי

אני גאה להיות ישראלי ,בימים כאלו חשוב להגיד אני גאה להיות ישראלי חשוב לצעוק את זה לכתוב את זה וגם להראות את זה


אני גאה להיות ישראלי!!!

אני גאה בחבילות שהולכות ונערמות אצלי בסלון  הבית, שהפך בימים אחרונים למחסן הספקה לחיילי צהל. אנשי המושבים החלו לאסוף מצרכים בסיסים, הטלפונים בחמל הביתי לא מפסיק לצלצל ….״חסר סיגריות , יש למישהו במבה?״ ואנחנו, קבוצת אולמי פאר, משלימים את החוסרים. אבל אנחנו לא היחידים! הלב הישראלי נפתח! ועשרות קבוצות כאלו מתעוררות כמו פטריות אחרי הגשם! הארץ כולה מחסן הספקה אדיר של מוצרי יסוד וחבילות אושר לחיילים שנמצאים בחזית .

אני גאה בלוויה של החייל הבודד שון כרמלי- מעל ל20000 אלף איש נענו לקריאה ברשתות החברתיות והגיעו לבית העלמין הצבאי בחיפה כדאי ללוות את שון כרמלי ז״ל בדרכו האחרונה כגיבור.
שון כרמלי הגיע לישראל בשביל להתגייס לגולני, בשביל להגן על העם היהודי היושב בישראל!  שון היה אוהד של מכבי חיפה ופקד את המשחקים בכל הזדמנות שרק יכל , אבל השבוע שון נהרג בעזה והוא לא יגיע יותר למשחקים. לאחר שמשפחתו נחתה בארץ התברר שאין לשון משפחה גדולה שיכולה להגיע ללויה,  אז אוהדי הקבוצה הפיצו ברשת החברתית שאסור לתת לשון לעשות את דרכו אחרונה לבד ,וכמובן שהלב הישראלי מילא את בית העלמין והעניקו לשון ומשפחתו את הכבוד שמגיע לו .

אני גאה בעשרות מנויי הארץ שביטלו את מנוי הארץ בעקבות התבטאויות של גדעון לוי (לכלכתי עליו בשבוע שעבר ) שהכניס למשוואה את חיילי צהל ובהם הטייסים לתוך דעותיו ההזויות ,נכון זאת מדינה דמוקרטית אבל יש גבול לדמוקרטיה ויש גבול למה שמותר ולמה שאסור בימים אלו בכלל , אני גאה בכם מנוי הארץ שביטלתם את המנוי, כי עיתון שנותן מקום להתבטאויות כאלו, הוא לא עיתון .

אני גאה בישראלים שנעמדים מול הפגנות השמאל הישראלי נעמד בכל מקום ונותן תחושה שרק לו יש מה להגיד , הוא תמיד מראה את כוחו בימים קשים ,אבל זה לא אומר שלא צריך להראות שיש גם ימין בארץ שרוצה להגיד ״חברים אנחנו אחריכם ״ מותר להגיד מותר להפגין, אבל חברים בלי לעבור את הגבול.

אני גאה בישראלים שהולכים אחרי חנין זועבי וחבריה... ומעלים סרטונים לרשת ( ומפה אני מבקש, מתחנן, אני רוצה לעודדדדד) ,ובסרטונים אלו אזרחים הולכים אחרי חניין זועבי ומאחלים לה ״כל טוב״ ובקרוב יחרב ,יפל ,תחנק ועוד ״מכל טוב״ גם אני מאחל לך את כללללל ״הברכות שבעולם ״אמן כן יהיה רצון ובעזרת השם זה יקרה .
ויש סרטונים של אנשים שנעמדים בתוך הפגנות של המגזר הערבי - יהודים שפורצים בשירת התקווה ובשירה ״עם ישראל חי״ ,נעמדים בצמתים מול האויב ומראים להם שפחד זו אופציה שלא קיימת בישראל כי אנחנו לא מוותרים בקלות .

אני גאה באורלי וינרמן אני גאה בך שעזבת את הארץ והלכת לברזיל  ומקווה שגם תשארי שם! אני גאה בך על זה שיצאת עם הבן של קדאפי ״הצדיק״ האיש שאנס , ורצח ללא הבחנה, הוא וילדיו, כמעט כל מה שהפריעה לו בדרכו ,,,,,,אז כן אנחנו גאים בך שאת האישה הזולה שאת , וגאים בך שאת יודעת "להבדיל בין טוב לרע" (שרלילה וטיפשה) .

אני גאה בחיילי צהל שנלחמים בתוך עזה בחירוף נפש, תוך שמירה על חיי אדם (מפה אני קורא לכם -  תשמרו על עצמכם !!) אני גאה בכם על הנכונות להיות ראשונים, על ההתגיסות, על העמידה ביעדים הצבאיים וביעדי הממשלה, חיילים שנכנסו לתוך התופת עם כל הלב והנשמה למען אזרחי המדינה ולמען השקט בעורף .

אני גאה בעורף – העורף הוא הכלי המפתיע במערכה הזו , הוא נלחם בשתיקה הוא נותן לצבא ,לממשלה ולעומדים בראשה את כל הכוח והאוויר בשביל להילחם ולסלק את האוים אחת ולתמיד , העורף - והוא תחת אש, הפתיע הפעם באחידות, בזקיפות קומה ובאורך רוח שמראים לאוייב אנחנו לא מפחדים , לא בעורף ולא בחזית כי כל ישראל היא יחידה אחת מאוחדת כמו שאמרו לנו בתחילת שנות ה90 במלחמות הבאות כל ישראל תהיה חזית וככה אנחנו בתחילת שנות האלפים והחזון מתממש , ורק רק עורף חזק יכול לתת למדינה אורך רוח בשביל לעשות את הצעדים הנכונים בשביל לנצח …...אני גאה בכם.
אני גאה בחיילי המילואים שעזבו את הבתים ,המשפחות המזגנים ומכל קצות הארץ ויצאו למשימה להגן על המולדת להגן על המשפחה שלנו ושלהם , עזבו הכל ויצאו להראות לחמאס שנמאס .
אני גאה במטכל, בראש הממשלה ,בתצפיתניות בלוחמי כיפת ברזל ,במח״ט גולני על הסבלנות האומץ הרצינות המחשבה על היותם ישראלים …..עם ישראל חי


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל