נרקו-טרוריסטים

הטרוריסטים האיסלמיים הינם נרקו-טרוריסטים. הם מכורים למוות. הם מכורים לרצח. הם מכורים להרס והרג. זו התמכרות חשוכת מרפא. חיסולה הוא תיקונה. הנרקו-טרוריזם מכונה בתורת ישראל עמלק. זו מצווה למחות את זכר עמלק.

ראשית לכל, אני חש חובה לציין ברורות: ברק אובמה הוא ליצן בינלאומי. יותר ויותר אזרחים ישראלים ואמריקנים כאחד מתביישים בנפל הזה. קרי הוא בדיחה גרועה. אין לי ספק ששניהם כתבו פרק שמבייש את העם האמריקני ואת העולם הנאור. העולם יתגבר על הפרק הזה והחכמה והאמונה ינצחו.

על פי הידוע ומפורסם, טיוטת מתווה הפסקת האש אותה העביר שר החוץ של ארה"ב, קרי הליצן, לישראל, התעלמה כמעט לחלוטין מצורכי הביטחון של ישראל - לפירוז הרצועה מרקטות ונשק כבד, או לצורך להרוס את מנהרות הטרור מעזה לשטח ישראל. אלה הם דרישות שבלעדיהם הפסדנו במלחמה.

חמור מכך, לפי הטיוטה, ההסכם הוא בין שני צדדים - מדינת ישראל מול "הפלגים הפלסטיניים". כלומר, שני הצדדים מוצגים כשווים במעמדם. זו רשעות בהתגלמותה.

במסמך המרושע הזה יש בגידה נוספת במצרים - לא הופיעה בו כל התייחסות למצרים. הפיקוח על יישום ההסכם הועבר לטורקיה ולקטאר - שתי מדינות אויב כשקטאר היא מקור המימון של החמאס ושל מנהרות הטרור נגד עם ישראל.

למעשה, אובמה וקרי הפכו את עצמם לתומכי טרור, בניגוד לעם האמריקני ובניגוד לקואליציה הבין לאומית נגד הטרור. החדשות הטובות הן שהעולם הנאור אינו בכיסו של אובמה ולא בכיסו של קרי. הם הפכו לאנשים לא רצויים ולזוג המגוחך ביותר והטיפש ביותר בהיסטוריה.

אובמה רוצה לנצל את המלחמה בעזה כדי לחזק את מעמד איראן באזור. הוא חותר לכך שהאיראנים יילחמו באיסלמיסטים שמשתלטים על עיראק וסוריה. הוא מוכן להקריב את ישראל, מצרים, הרש"פ, על מזבח הברית האווילית שהוא חושב שהוא כורת עם איראן מחד ועם האחים המוסלמים מאידך. האמת היא, שהוא כבר איבד את האמון בו ואין אדם אחד בעולם שמאמין לו ולשר החוץ שלו.

העם היהודי חייב להשמיד את תעשיית המוות החמאסית. אותם איסלמיסטים הנלחמים נגדנו אינם אנשים דתיים. לאיסלמיסטים אלה אין אלוהים. הם ההיפך מאלוהים. הם מכורים לשנאה ולדיכוי ולרצח.

האיסלמיזם הוא המשכו של הנאציזם. כמו הנאצים גם פעילי הטרור האיסלמי הינם נרקו-טרוריסטים. הם מכורים למוות. הם מכורים לרצח. הם מכורים להרס והרג. זו התמכרות חשוכת מרפא. חיסולה הוא תיקונה. הנרקו-טרוריזם מכונה בתורת ישראל עמלק. זו מצווה למחות את זכר עמלק.

נוכחנו כי הגה חיינו הוא רק בידינו. אף אחד לא יילחם במנהרות הטרור ובהפגזות הטרור מלבדנו. עכשיו הזמן להכריע. אנו חייבים לחסל את יכולת הלחימה והטרור האיסלמי בעזה לחלוטין. אנו חייבים לחסל את מנהיגי החמאס והג'יהאד האיסלמי בעזה ובכל מקום בעולם. חייבים לחסל אותם אחת ולתמיד. מחיית זכר עמלק תביא לתגובת שרשרת עולמית נגדו והאנושות כולה תילחם בו עד השמדתו.

ללא שנרוצץ את ראש הנחש, הוא ישוב וירים ראש. יותר חמור מכך, אילו הנחש יישאר בחיים לאחר המלחמה הזו, הוא ניצח ובגדול. את הנחש הזה לא מעניין כמה אזרחים שלו נהרגו וייהרגו. זה לא מעניין אותו כמה מנהרות טרור יושמדו. מעניין אותו שהוא הצליח להרוג חיילים. שהוא הצליח להכניס את מדינת היהודים למקלטים ושלח את היהודים ללוויות ולקבור את החיילים היהודים. כל עוד הם ישרדו את המלחמה בעזה – הם ניצחו ובגדול. הם הוכיחו שאפשר לשרוד מול הצבא היהודי.

האחדות והלכידות בעם היהודי אינה מותירה כל אפשרות אחרת מלבד ניצחון מוחלט שפירושו אך ורק השמדת החמאס. לא תתקיים יותר חמאסטן. כמו שלא תתקיים יותר כל מדינת טרור בעולם. המלחמה בטרור איננה רק כאן. היא מלחמת האנושות כולה בסרטן הטרור האיסלמי עד השמדתו בעזרת השם.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל