האיחוד האירופאי, המדינות התורמות ותרומתן לדם הנשפך ברצועת עזה

וולף בליצר, מי שהיה לפני שנים כתב בעתון תנועת מפ"ם-על המשמר, ובעתון הישראלי שיוצא בשפה האנגלית-ג'רוזלם פוסט וכיום עיתונאי בכיר בCNN, ערך סיור מחילות ברצועת עזה והוציא מתחת לידיו כתבה ששודרה ואף הוקרנה אצלנו, בתחנות השידור הישראליות. המעניין באותה כתבה היו שקי המלט תוצרת חברת המלט הישראלית שהתגלגלו לעזה דרך מעברי הסיוע הישראלי ושנועדו לפי דברי בליצר

וולף בליצר, מי שהיה לפני שנים כתב בעתון תנועת מפ"ם-על המשמר, ובעתון הישראלי שיוצא בשפה האנגלית-ג'רוזלם פוסט וכיום עיתונאי בכיר בCNN, ערך סיור מחילות ברצועת עזה והוציא מתחת לידיו כתבה ששודרה ואף הוקרנה אצלנו, בתחנות השידור הישראליות. המעניין באותה כתבה היו שקי המלט תוצרת חברת המלט הישראלית שהתגלגלו לעזה דרך מעברי הסיוע הישראלי ושנועדו לפי דברי בליצר לבניית בתי חולים ובתי ספר...
ערמומיותו של ארגון החמאס ונחישותו לטבוח בצאן מרעיתו מהווים חלק מתהליך העובר על כלל הארגונים של הפונדמנטליזם האסלאמי שצמח ב"אביב הערבי" או ליתר דיוק החורף הערבי בו שרויות מדינות רבות שבתוך דגליהן מצוי הצבע הירוק.

את המימון לחומרים השונים קיבל החמאס במשך שנים מהשוק האירופאי המשותף, ממה שקרוי "המדינות התורמות". בכך בנה מערכת מבוצרת, דוגמת המערכת שבנה החיזבאללה בלבנון ושהייתה חלק ממערך הביצורים שנועד לשמש קרש קפיצה בהתקפותיו על ישראל עד שקיבל מכה ניצחת ושלח את מנהיגו נסראללה לתוך המחילות הללו, כדי שלא יפגע מהאש הישראלית. אבל לא רק זאת, גם דיפון מסלולי =פירי השיגור של הטילים בוצע באמצעות ברזל שהיה מיועד לרווחת התושבים ובכך למעשה המדינות התורמות הפכו את עצמן, למרות מחאות ישראל, למסייעות בניסיון החמאס לבצע פשע נגד האנושות=השמדת עם!
ובכן על ממשלת ישראל על כל זרועותיה ודרגיה לעשות מעשה! לקבוע שאנשי הקהילה אירופאית כמו גם חוסיין מובארק אובאמה, אינם יכולים לרחוץ כפיהם ולקבוע שנקיות הן, מול מה שאירע כאן ולומר להם בפה מלא: אתם מהווים חלק מהתהליך שאפשר זאת; אתם הפכתם את עצמכם בהסתכלות המשיחית על ה"אביב הערבי" כאילו הנה פורץ זן חדש של דמוקרטיה שתשטוף את המזרח התיכון ותביא ל"מזרח תיכון חדש" עלאק! לתורמים ראשיים לאירועים.
אולם בכך לא סגי! כל סיכום שיביא בעקבותיו תהליך של שקט, צריך שיהיו צמודים אליו אותן מדינות שגרמו במחדליהן לאסונה של אוכלוסיית רצועת עזה, ויעסקו בפיקוח הדוק עם סמכויות על הנעשה ברצועה ועל זרימת הכספים והחומרים ולהיכן הם מגיעים.
על המנהיגות הישראלית, ממשלת ישראל ושאר נבחרי הציבור, מוטלת החובה החד-משמעית לדאוג שכל עוד לא יבוצעו התהליכים שמניתי לעיל, לא תהיה נסיגה ולא תהיה הפסקה בתהליך המלחמתי שיכול שיתבצע ב"עצימות נמוכה"


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל