מסע בר מצוה שהתאחר

פברואר 1990 לשחר מולאים 13 חורפים... איזו שמחה, מעט ימים לאחר מכן מבקש שחר ממני כמתנת בר מצווה לצאת לטיול ספארי באפריקה כפי שערכתי עם אחיו שגיא. כמובן ששמחתי ובלבי חלפה מחשבה "נו התפוח לא נופל רחוק מהעץ! במקרה זה העץ הוא אני!!!

ספארי באפריקה עם שחר, הבן החסר...

פברואר 1990 לשחר מולאים 13 חורפים... איזו שמחה,
מעט ימים לאחר מכן מבקש שחר ממני כמתנת בר מצווה לצאת לטיול ספארי באפריקה כפי שערכתי עם אחיו שגיא. כמובן ששמחתי ובלבי חלפה מחשבה "נו התפוח לא נופל רחוק מהעץ! במקרה זה העץ הוא אני!!!
יושב ומתכנן טיול לשמורות החי בר במזרחה של אפריקה. אלא שהעניינים התגלגלו אחרת מכפי שתוכנן, ממש יומיים לפני הנסיעה המיוחלת בוצעה הפיכה צבאית בקניה ומערכת הביטחון אסרה על נסיעה לקניה. למרות הפצרותיו של שחר נאלצתי לשנות התוכניות. לשחר הבטחתי כי כאשר העניינים יירגעו בקניה נצא לספארי כפי שתיכננו . כדרכם של דברים שמשתנים, ככל שהתרחקנו ממועד הטיול כן פחות ופחות זכרתי הטיול, אך לא שחר, שטרח להזכיר לי אחת לכמה ימים לאורך השנים את הבטחתי.
ביולי 1995 מתגייס שחר לצ'הל ומשרת בפלח'ן הנחל. ב-4 בפברואר 1997 מתרסקים שני מסוקי יסעור בארץ פלגי מים. 73 לוחמים ושחר ביניהם, המסוקים היו בדרכם ללבנון לימים האירוע מוכר כ"אסון המסוקים" .

ילד שלי, היום, כמעט 18 שנים לאחר נפילתך אני מזמין אותך לצאת עמי לטיול בר מצווה שאומנם התאחר...
אך הבטחה, היא הבטחה וצריך לקיימה !

אבא
א.ש.ש
אבא של שחר
 

קישור לאלבום המסע באוגנדה וזנזיבר

http://www.avigo.co.il/book2u/V1LXEN8C/

את הקישור יש להעתיק ורצוי לפתוח במסך מלא כשהרקע ירוק דשא.
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל