צוק איתן עכשיו הבדיחות

אחרי שנגמרה המלחמה (נגמרה ?? בנתיים) הגיע הזמן לטפל בחלק הקשה ביותר בקרב הבדיחות


מבצע צוק איתן -עכשיו מצחיק 

אחרי שהכל נגמר בנתיים עד הסיבוב הבא ניתוח משעשע על מבצע צוק איתן


מבצע  צוק איתן החל מבלי שנצליח להבין למה המבצע "מתניע" כל כך לאט, בימים האחרונים אני מתחיל לשאול למה כל כך מהר? (מה כבר נגמר? אבל הם עוד שם! ) אבל כנראה שאנחנו אוהבים לעשות כל דבר פעמיים, יותר נכון שלוש וכנראה גם ארבע... האם להתכונן ללבנון 3?  כן! ולעזה 4?  ברור!! לכל מי שהתעניין ולא ידע להלן החדשות: הפרק הראשון, בכל סדרת סרטי קולנוע, תמיד נחשב לטוב ביותר!  כל היתר  סתם בררה .

החלק הראשון של המלחמה התחיל בגמגום, החמאס שכבר נמאס לו לירות לכיון אשדוד ושדרות ניסה לגוון וירה לכיון פתח תקווה. ביבי הבטיח תגובה, אבל אז הודיע החמאס ״טעות שלנו, מי בכלל גר שם? ״ ואז עלתה השאלה האם זה היה בכוונה או מה ? חנין זועבי בתגובה ״הם לא טרוריסטים זה עבודת גמר של סטודנטים פלסטינים לאוירדינמיקה ״ אחר כך החליט החמאס לירות על תל אביב, הטיל ייצא מחאן יונס ,כיפת ברזל התעלמה ממנו כי ידעה שאין לו סיכוי למצוא חניה בתל אביב …..עירית תל אביב בתגובה "פתחנו את המקלטים: שעה ראשונה 20 שח, וכל 15 דקות נספות 5 שח קטנים"  … (ואז למדו תושבי תל אביב שמטח זה לא רק מטבע חוץ ).
הטילים המשיכו ליפול בתל אביב, למרות כל האיומים של ראש ממשלת סודן ״נגיב בחריפות על פגיעה באנשינו ״(יותר אמין מביבי ).
מיד יצאו מטוסי צהל והפציצו רכב של מחבלים, שניים נהרגו , כואב הלב ! (מה? היה מקום לעוד שלושה מאחור לא חבל? ) בשלב מסויים החליט צהל להודיע שהוא תוקף בעזה, הוא חילק פתקים, כוחות מיוחדים  צילצלו בדלת וברחו, מבצע הקש בגג התחיל ובסוף הפצצנו מבנים ריקים ואף אחד לא מת , זעם התחיל ברחובות בישראל אז החלטנו לירות לכיון מתקני אונר"א שם בטוח יש אנטישמים וגם מחבלים עתידנים .

בחלק השני שלחו החמאס את יחידת המופת שלהם - הקומדו הימי , שהגיעו לחוף זיקים עם גלגל הצלה וברוז צהוב מקדימה, אחרי התקלות קצרה עם צה"ל הם נהרגו ומיד הופצו תמונות שלהם שכובים על חוף ימה של ישראל (למה לא מרחו קרם נגד שיזוף זה מסוכן הם יכולים למות מסרטן …אמן )
באותו יום התעוררו התימנים ״מבצע? איפה? למה לא אמרתם ? ״ הם הסתובבו ברחובות וחיפשו איפה יש מבצע ולמה אף אחד לא אמר , עד שחבר שלי, תימני מקצועי, הבין את הטריק - החמאס יורה בחמש ובשמונה ומיד צריך לברוח, ממולץ לחדרים מוגנים ומרגע שהוא הבין הוא התחיל לאכול בתל אביב ובאשדוד ב20 לשמונה ובעשרים לחמש כך שאיך שהתחילו האזעקות לשרוק  הוא היה בורח אבל לא מהטיל,  יותר מהחשבון , על זה אפשר לוותר לו אבל על זה שהוא הפיץ את זה לכל התימנים זה כבר נזק כלכלי שיאיר לפיד יצטרך לדאוג לפצוי ביום של אחרי .
אבל לא כולם הם תימנים, עם ישראל פתח את הלב ואת הארנק ותרם לחיילים אוכל ושתיה ופינוקים ואפילו תושבי הדרום התפנקו ברחבי ישראל ,,,זה ממש מחמם את הלב, הסתובבתי בתל אביב והופתעתי לראות בכל פינה אפשרית פתקים של נשים שמעונינות לארח (עדיפות לגברים) בביתם או במלון  ממש מחמם את הלב והופך את הגברים לצוק איתן .

ביום השישי התחיל ירי לכיון חיפה קיסריה ואור עקיבא. אז ככה, תושבי חיפה התחבאו מאחורי הבית זיקוק ,תושבי אור עקיבא השיבו אש לכיון היעד ,תושבי קיסריה נכנסו לכספת וסגרו את הדלת - שתיים נעלמו .

גם הנשים שלנו התחילו להבין שיש מלחמה וככה ירדה כמות הסקס למתחת לאפס ״אני לחוצה ? ״ , מה יקרה אם תהיה אזקה ואנחנו ערומים ? רק על זה אתה חושב ?"……..רק חבר שלי חגג( יש לו פילגש ) וזו בשבילה סיבה למסיבה , לא שאני מתלונן אצלי הכל בסדר אני עושה פעמיים בלילה…..פיפי (רגע אצלנו אין אזעקות ).
אישתי, ביום של הפלישה הקרקעית העירה אותי בשתיים בלילה "ארז קום, בוא לקניון" אני פותח את העיניים לא מבין "מה קרה? למה מאמי? למה לקניון התעניינתי" ״יש מבצע עכשיו הודיעו בטלויזיה ״ צודקת, אבל זה בעזה!" הסברתי לה. לרגע היא החליפה איתי מבט של יאוש והבנתי,  לא! לשם אני לא אסע זה מסוכן …נכון ?, מהשמיים שלחו לי את האישה שלי, איפה היתה כיפת ברזל באותם ימים?
ביום ראשון התקשר אלי חבר והכריז ״איפה מודים לחמאס? ״ "מודים?" התעניינתי "על מה ?" "בזכותו גילתי שאישתי יכולה להתארגן ב20 שניות" .
אז לא הכל נורא גם בימים הנוראים האלו אני מקווה שהעלתי חיוך על פנים עצובות 

מילה אחרונה לכל מחבלים מהחמאס אחרי שתקבלו חמשוש מהמבצע …..תגלו שאין לכם בית
ולמחבלים המתאבדים שהובטח להם 70 בתולות אני רוצה לאכזב אותכם בתולות ערביות זה חנין זועבי ואם חנין זועבי זה הבתולה עדיף לדפוק עז ואם כבר עז אז עדיף לדפוק את עז דין קסאם .אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל