האמת הפנימית שלנו היא המפתח להצלחה

אנחנו מוצפים בספרי "איך להצליח" ולמרות שאנו קוראים אותם בשקיקה, לרוב לא מצליחים להפיק מהם את התועלת שקיווינו. אין ספק ששיטה שיכולה מאוד להצליח לגבי מישהו, לא תצליח לגבי אחר וגם ההפך, שיטה שלא הצליחה עבורך, יכולה בסופו של דבר להצליח עבור מישהו אחר. כל אחד צריך למצוא את האמת הפנמית שלו ולפעמים זאת אמת שמשתנה גם לגבי האדם עצמו ומתאימה רק לתקופה מסוימת


למרות כל הקשיים, משך שנים הלכתי לטיפולים במיטת סרגם, שהיא שיטת טיפול לבעיות רפואיות, שנוכחתי לדעת שעוזרת לי והצלחתי למצוא זמן, שלכאורה לא היה לי לטיפולים אלו, שניתנו חינם במרכזי ההדרכה של החברה.
בסופו של דבר, נוסף לתועלת הבריאותית הרבה שהפקתי מטיפולים אלו, זכיתי לקבל גם שיעור חשוב מאוד בתובנה, כאשר הבנתי שאם אתה באמת רוצה משהו, אזי אתה יכול להשיג אותו! והדגש פה הוא "באמת" כי רוב הדברים שאנו לכאורה "רוצים" בחיים ולא משיגים אותם, הם דברים שאנו לא ממש משוכנעים עד הסוף שהם נחוצים לנו!
אנחנו מוצפים בספרי "איך להצליח" ולמרות שאנו קוראים אותם בשקיקה, לרוב לא מצליחים להפיק מהם את התועלת שקיווינו. אין ספק ששיטה שיכולה מאוד להצליח לגבי מישהו, לא תצליח לגבי אחר וגם ההפך, שיטה שלא הצליחה עבורך, יכולה בסופו של דבר להצליח עבור מישהו אחר. כל אחד צריך למצוא את האמת הפנמית שלו ולפעמים זאת אמת שמשתנה גם לגבי האדם עצמו ומתאימה רק לתקופה מסוימת בחייו.
אנשים שהגיעו להישגים גדולים, טוענים שהם ידעו מראש את הדרך שלהם ולכן הצליחו. רבים אחרים מנסים להגשים את רצונם ולא מצליחים! מה ההבדל?
אין ספק שמדובר כאן בהתחברות לאמת הפנימית שלנו, כאשר אנו מגלים את החזון האמיתי שמתאים לנו ויודעים מכל הלב שזאת המטרה העליונה שלנו – אזי נצליח באמת להגשים אותה!

טיפולי סרגם, הנעשים באמצעות מיטה חשמלית, וניתנים חינם במרכזי ההדרכה של החברה בכל רחבי העולם, באמת עוזרים לאנשים!אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל