תודה לעם ישראל

תודה רבה לראש הממשלה בנימין נתניהו. תודה רבה לשר הביטחון משה יעלון. תודה רבה לרמטכ"ל בני גנץ. תודה רבה למקבלי ההחלטות ולמבצעיהם. תודה רבה לצה"ל ולשב"כ ולכל זרועות הביטחון. תודה רבה לעם ישראל הגיבור.

תוך כדי הפקת לקחים נתחזק ונחזק את גיבורינו במלחמת העולם השלישית.

כאשר ניתן אות הפתיחה למלחמת עזה – החל שלב חדש בהיסטוריה של העם היהודי. לאחר הבלגה ארוכת שנים אל מול הטרור העזתי נולדה החלטה לצאת ולהילחם. זהו שלב חדש בהיסטוריה של העם היהודי. החלטנו להעיז ולתקוף מתוך שכנוע מוחלט בצדקת הדרך ובצדקת המלחמה. הלכנו למלחמה זו כעם אחד בלב אחד אל מול האויב הפנימי והחיצוני כאחד. זהו הישג היסטורי עצום ואדיר.

עם ישראל קם כלביא ומכה באויב מרושע ואכזרי. האויב בעזה הוא ההתגשמות של כל הסיוטים על דמותו של אויב מפלצתי. האויב העזתי איננו אדם. האויב העזתי איבד צלם אלוהים. שבט החמאס הוא שבט של שדים. השדים נראים בדיוק כמו בני אדם. הם אוכלים ושותים ומתרבים כמו בני אדם. אבל הם לא בני אדם. הם שונאים בני אדם. הם שונאים נשים וילדים. הם שונאים את החיים. הם שונאים כדי למות. השדים האלה בעזה מקיימים תרבות ופולחן של שנאה. לשבט העזתי תרבות מוות ותעשיית מוות. זהו שבט שרוחות של שדים הוזמנו ובאו לשכון בנפשם וגופם.

העזנו ויצאנו להילחם בשדים. זה כשלעצמו הוא מפנה היסטורי בתולדות העם היהודי ודברי ימי האנושות. אותם שדים חפרו מנהרות תקיפה בכדי להרוג נשים וילדים בתוך בתיהם ולחטוף אותם. השדים האלה יורים על נשים וילדים טילים קטלניים בכדי להרוג אותם. השדים הללו חוטפי גופות חיילינו. השדים הללו סוחרים בגופות לוחמים ונערים. השדים הללו מקיפים את עצמם בילדיהם ובנשותיהם כדי להגן על עצמם. הם יורים עלינו מתוך בתי ספר, מרפאות, מסגדים ואמבולנסים. משם הם גם חופרים מנהרות תופת ומתכוונים לחטוף ולהתעלל בכל אחד ואחת שייפלו בידיהם. הם ימשיכו לעשות את מעשיהם עד שיוכרתו ויישמדו. הדיבוק שאחז בעזתים תקנתו היא אך ורק בהשמדת גיבוריו וכריתת ראשיו.

לאנושות יש תשובה ניצחת למלחמת האדם בשדים דמויי אדם. אותה אומה של שדים דמויי אדם אין לה דת. אין לה אלוהים. אין לה מצפון. הם החייזרים שכל כך מרבים לדמיין. הם מכורים לרצח. הם רוצחים להנאתם. הם ירצחו להנאתם את כל הבא לידם. הם רוצחים להנאתם את כל מי שאיננו נכנע ומתרפס ומתמסר ליצריהם האפלים והמרושעים. יש להם שמות שונים: חמאס. פתח. חיזבאללה. דאעש. אל קעידה. זה לא משנה. אלה הם שמות שונים לאותה רוח רשע נוראה המתפרצת במהלך ההיסטוריה האנושית. זו חדירה של רוע על טבעי אל תוך עמים ושבטים שהזמינו אותו לשכון בהם. האנושות כבר מכירה את האויב העל טבעי הקטלני הזה. הוא יכול לפגוע בכל אומה ולבנות בה שבטי שדים. עלינו לעצור את התפשטות פלישה זו – באמצעות השמדתם בכל מקום בו הם נמצאים.

לתרבות היהודית העתיקה יש מענה לפלישת תרבות המוות לעולמנו. יש לתרבות המוות שם: עמלק. בכל פעם שמתפתחת בהיסטוריה תרבות מוות החפצה ברצח בני אדם לשם רצח – יש לה שם במקורותינו העתיקים וזהו עמלק. עם שבא ללוק דם. עם הרצח. יש הכוונה אלוהית ברורה כיצד יש לנהוג בעם הרצח. יש להשמידו. האנושות מתקרבת לכך ואלוהים מסייע בידה בכל פעם שהיא מתעצמת נגד האויב הזה. האנושות מתקרבת לכך במלחמת העולם הראשונה והשנייה ובמלחמת העולם השלישית נגד הטרור. במלחמות אלה נלחמנו בעמים שהשדים הקימו בהם שבטים שהשתלטו עליהם. האנושות מתקרבת לשלב בו היא תוכל להשמיד רוע כזה ולסלקו מן העולם.

החברה הישראלית נבנית בהדרגה בכדי לעשותה מסוגלת להשמיד אויב כזה התוקף אותה. שלב אחר שלב מתעצמת עוצמת הקדושה בכדי לבער את הטומאה הזו מן הארץ. שלב מתקדם מאוד הוא מבצע 'צוק איתן'. קדושת ישראל מתעצמת והולכת. הקדושה הזו תביא את מלכות בית דוד ואת מלכה והיא תכרית יחד עם בני בריתה באומות העולם את זרע עמלק ותבנה את בית מקדש האהבה והאמונה לעם היהודי ולכל באי עולם.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל