תודה לקדוש ברוך הוא

תודה לקדוש ברוך הוא שעשה לנו נס וגילה לנו את מזימת מגה-פיגוע המנהרות לראש השנה תשס"ה

תודה לקדוש ברוך הוא שהציל אותנו ובגדול. נס גדול עשה לנו אבינו אלוהי ישראל. התכנון היה שמאות מחבלים יתקיפו יהודים מתוך מנהרות בראש השנה תשע"ה. זרע עמלק חמאס תכנן לשגר 200 מחבלים מכל מנהרה בבת אחת, דרך עשרות המנהרות, כדי לרצוח ולחטוף יהודים. המלחמה בזרע עמלק החמאס הביאה לחשיפת רשת המנהרות שנחפרה מתחת לעזה והובילה לישראל ונמנע אסון גדול. המלחמה הלא מתוכננת נגד חמאס מנעה אסון נורא. השמדת המנהרות הצילה חיי יהודים רבים וחיסלה נשק מנהרות אסטרטגי שזרע עמלק החמאס השקיע בו שנים רבות ומאות מיליוני דולרים אותם גזל במרמה ממדינות אירופה ואמריקה ומנע מעניי עזה ומילדי הטרור. בשנה האחרונה זירז זרע עמלק החמאס את בניית נשק המנהרות באמצעות כוח רשע מיוחד שהוקם לשם מטרה אחת: בניית נשק אכזרי כנגד יהודים תמימים.

רוב מנהיגי ישראל, כולל רוב ראשי מנגנוני הביטחון שלה, התמכרו לסם מסוכן ושמו - "השלום". סוחרי הסם זכו ל"פרס נובל לשלום" והמפיצים זכו למשרות רמות דרג עם כיס עמוק. פושעי אוסלו ותומכי גירוש יהודים מתגלים כנרקומנים מסוכנים. ההתמכרות לסם "השלום" הביאה לקשרים ולעשיית עסקים עם זרע עמלק ושותפיו בהיקפים של מיליארדים. צריכת הסם המסוכן ושמו "שלום" הביאה לעיוורון ולתרדמת שכרון חושים מול מזימות האויב. את השפעת הסמים של שיחות וכספי השלום, ניצלו הרש"פ והחמאס יחד עם ארגוני טרור ערבי ישראלי להכנת תשתיות טרור צבאיות ומדיניות להשמדת מדינת ישראל. התקשורת הישראלית התמסרה לסם המסוכן וערבבה אותו עם סם הרייטינג כדי שהעם היהודי לא ידע כלל מה מתרחש מתחת לפני השטח, תרתי משמע. הקב"ה ברחמיו וברוב חסדיו, בראותו את הקרבן הנורא של הנערים הקדושים החטופים, את התפילות קורעות הלב של עם ישראל, ואת התלכדות עם ישראל כנגד אויביו, הקשיח את לבם של יצורי זרע עמלק החמאס, שלא יסכימו להפסקות האש, וכך לא הותירו ברירה אלא להורות לצה"ל להכות בזרע עמלק העזתי. כל זאת עשה האלוקים, מאהבתו אותנו, וברוב רחמיו עלינו, כדי שנגלה ונמנע מבעוד מועד את המגה-פיגוע של המנהרות.

במהלך המבצע ירו יצוריי זרע עמלק 4,594 רקטות ופצצות מרגמה לעבר ישראל - 735 מהן יורטו על ידי כיפת ברזל, 188 מהן כשלו ונפלו בתוך שטחי הרצועה ו-3,641 מהן נפלו בתוך ישראל, כשהישגם המרושע ביותר: רצח ילד יהודי תמים. צה"ל תקף 6,231 מטרות טרור ברצועת עזה; 10,590 מבנים נפגעו בתקיפות - 4,024 נהרסו עד היסוד - וצה"ל השמיד 34 מנהרות טרור ברצועת עזה - בהן 14 מנהרות חודרות לישראל. מבחינת זרע עמלק, הוא הוכה המכה הקטלנית ביותר מאז ומעולם, והוא אינו יודע שכל חייל ואזרח יהודי שנפגע, נהרג ונפצע מקרבים את נקמת הקדוש ברוך הוא עד להשמדתו. 2,200 רשעים תומכי עמלק נהרגו, מתוכם למעלה מאלף זרע עמלק מחבלים, ומעל 10,000 נפצעו.‏ יותר מעשרת אלפים מבנים ברצועת עזה נהרסו. בין 300 אלף לחצי מיליון רשעים שבחרו בחמאס ורוצים בהשמדת ישראל הפכו לעקורים. לוחמת הסייבר של עם ישראל ניצחה את לוחמי הסייבר הערבים והאיראנים. הסיכול הממוקד עשה חיל גדול וכל חיסול שימח מאוד מאוד את הקדוש ברוך הוא.

חסד גדול עשה הקדוש ברוך הוא וחשף לעין כל את הכתות החשוכות: כת חברי הכנסת של סיעת מרצ. כת חברי הכנסת של חד"ש בל"ד ורע"מ-תע"ל. בעת מלחמה, בעוד חיילינו ואזרחינו נמצאים בקו הדם מול אויב שאיבד צלם אנוש, ערכו מפלגות אלה, יחד עם תנועת 'שלום עכשיו' וארגונים חשוכים אחרים, מפגן איוולת נגד המלחמה, בכיכר רבין בתל אביב, בו השתתפו ערב רב של אנשים המסרבים לעשות תשובה על פשעי גירוש יהודים והסכמי כניעה לטרור אכזרי. לעומתם, עם ישראל נקט עמדה ברורה: שחקנית פוטרה מתפקידה ושחקניות אחרות הושמו ללעג וקלס. חברת כנסת ערבייה שונאת ישראל וחבריה למסע לקטאר סומנו כאיום בטחוני ופלילי. אזרחים ערבים ישראלים פוטרו או הושעו מעבודתם עקב גזענות ושנאת יהודים. טיבם האמתי של סופרים, אמנים וידוענים התגלה לטוב ולמוטב.

בזכות המלחמה התאחד עם ישראל כאיש אחד כנגד אויב אכזר שאיבד צלם אנוש. התמיכה באה לידי ביטוי ברשות הרבים של החברה הישראלית, וברשתות החברתיות. רוב מוחלט של חברי הכנסת תמכו במלחמה נגד זרע עמלק בעזה. כולנו כאיש אחד מנהלים מאבק צודק על דמותה של המדינה ועל דמותו של עם ישראל.‏ העם היהודי התגלה בעוצמתו הכבירה ביותר: אחדות ואהבת ישראל.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל