למען הסדר הטוב

כמה פעמים חיפשת סומק, ליפגלוס או סיכות לשיער בין ערימות הפיצ'פקעס שבתיק שלך ולא מצאת? כדי למנוע ממך את המצב הלא נעים והמרגיז הזה קיבצתי עבורך כמה טיפים פשוטים, שיעזרו לך לארגן את התיק בצורה כזו שתוכלי למצוא הכול בתיק-תק.

רוב הנשים ואני ביניהן, יש נטייה לסחוב חצי בית בתיק היומיומי שלהן. מסקר שנערך בעבר נקבע, שנשים סוחבות איתן בתיק, באופן קבוע,לפחות 5 מוצרי טיפוח והיגיינה לעומת הגברים שמסתפקים בארנק ובמפתחות הרכב. ההסבר לתופעה הזו מאד פשוט, בעוד שנשים רואות בתיק אקססורי לכל דבר, הגברים רואים בו אביזר פונקציונלי ופרקטי נטו שנועד להכיל אך ורק פריטים החיוניים לעבודה, פלאפון ומפתחות, וכאשר הם יוצאים עם בת הזוג שלהם, מקסימום הם ידחפו את הפריטים שלהם לתיק שלה.
אם את גם רוצה לעשות סטופ לחוסר הסדר ששורר בתיק שלך, הנה כמה טיפים שיעזרו לך.

ניקיון

סביר להניח שעם כל הטלטלות, שהתיק המסכן שלנו עובר במהלך היום, ישפכו קצת קרמים ו/או ליפגלוס פה ושם ולכן, קודם כל רצוי להוציא את המוצרים מהתיק ולנקות אותו ע"י מגבונים לחים או ע"י כביסה (בהתאם להוראות הכביסה שמוצמדות לתיק).

לשמור או לזרוק

אם שמרתן כל מיני פתקי תזכורות/טלפונים שכבר לא רלוונטים, זה הזמן לזרוק אותם. כמו כן, גם למוצרי האיפור והטיפוח, בייחוד הנוזליים, יש תוקף ומומלץ לבדוק את מצבם הנוכחי ולוודא שהם עדיין טובים לשימוש, במידה ולא – זרקו!! גם אם המוצר במצב טוב אך כמעט ולא נותר ממנו, נצלו את ההזדמנות ורשמו לפניכן לקנות חדש.

מיון

בשלב הבא, כדי שתוכלי לראות מי נגד מי בכל הכאוס הזה, עשי הפרדה בין סוגי המוצרים, למשל: איפור, מוצרי טיפוח, אביזרי שיער וכ"ד. רצוי לעשות גם תת הפרדה בין כל סוגי המוצרים, למשל לעשות הפרדה בין השפתונים, הצלליות הקרמים השונים וכ"ו.

אחסון

לנוחות מירבית, מומלץ לאחסן את המוצרים בתיקי איפור שקופים הנסגרים ע"י רוכסן. ניתן למצוא תיקים מסוג זה בחנויות פיצ'פקעס שונות. התיקים באים בגדלים שונים. עדיף שמוצרים יחסית קטנים, כמו שפתונים וליפגלוס תשמרו בתיק קטן ואת הפריטים הגדולים, כמו מייקאפ וברונזר, תאחסנו בתיק קצת יותר גדול.

ארגונית לתיק

חיפוש קל באינטרנט העלה לי את הגאדג'ט הבא, ארגונית לתיק (כמובן שהיא מיועדת אך ורק לנשים, הגברים משאירים את כל הבלאגן ברכב). מדובר בערכה של שתי ארגוניות לתיק, קטנה וגדולה. כל ארגונית מכילה מקומות ייעודיים לפלאפון, ארנק ושאר חפצים אישיים, כמו כן מקום ייחודי למשקפי השמש, מסמכים ועוד. הארגונית מיועדת לעשות לנו סדר בתיק ולאפשר מציאה קלה של הדברים. הארגונית בנויה בצורה כזו שהיא אמורה להיכנס בקלות לכל תיק (אלא אם כן את שייכת לעמדת המיעוט ומסתובבת עם תיק קטנטן) כשרוצים להחליף תיק, מוציאים את הארגונית ושמים בתיק החדש.

עלות: 59 ₪
לא כולל דמי משלוח
להזמנת הארגונית: 054-3020050


טיפים נוספים

1. כדי להימנע מנבירה של שעה בתיק בדרך למפתחות הנכספים, רצוי לקשור/לחבר אותם לצד התיק, או מלכתחילה לרכוש תיק שמחובר אליו ארנקון קטן בהתאם.

2. קחו בחשבון שאת רוב מוצרי האיפור והטיפוח רצוי לאחסן במקום קריר ויבש ולכן שימו לב למה שאתן מאחסנות בתיק שלא יתקלקל לכן.

צילומים: FreeDigitalPhotos.net, TV items


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל