יום נישואים - תגובה על הטור ״הסודי״ שפורסמה אישתי בעיתון

בשבוע שעבר כמנהגי פתחתי את העיתון והתיישבתי לקרוא את הטור השבועי שלי לתדהמתי מצאתי שם טור תגובה שפירסמה האישה לאחר שנים של שתיקה

טור תגובה על יום הנישואים

בואו נתחיל בזה שידעתי על הטור ״הסודי שלך ״ וידעתי עליו כבר שלשה ימים לפני שהוא פורסם ,לא לא הופתעתי !!!!איך ?את שואלת ,כי כשמסיימים לכתוב בword צריך לסגור את הקובץ ולשמור אותו או לקבץ את החלון אחרת ההפתעה לא תהיה הפתעה. אהבתי את הרעיון שהחלטת להגיב ואפילו ריגשת אבל חשוב להביא דברים על דיוקם .

אחרי שקראתי את הטור כמה פעמים והתעמקתי בו היטב הבנתי מייד שלא את כתבת את כל הדברים ,נזקקת לכמה חברות טובות כדי למצוא את הרע בגברים ובכדי להעמיד טור ברמה , ואולי גם הבנת שלכתוב טור זה לא כל כך פשוט .

כתבת״ כשאנחנו נכנסות למיטה בלילה בתקווה למצוא מנוחה אנחנו נכנסות עם תזמורת שלמה ….נחירות״ , אז מאמי אנחנו נשואים 12 שנים את כבר צריכה לדעת שאני לא נוחר, חברים שישנו איתי בטיולים בחו״ל התקשרו להזכיר לי שאני לא נוחר אבל ברור לחלוטין שאת השורה הזו לא את כתבת.

המשכת והוספת ״הנקיון היחיד שהבעל עושה בבית הוא לנקות את היסטוריה מהמחשב ״ לשורה הזאת הפעלתי יותר מחשבה אבל הגעתי למסקנה שאת השורה הזו כתבה רונית שבעלה מוכר כמוחק היסטוריה ידוע ,אני מעולם לא מחקתי במחשב שורה (רונית - מציע לך לא להצטרף למישהו או למשהי שמראש תפסיד ויגרור אותך לקבל מכה ).

כתבת ״גברים מתחתנים עם נשים בתקווה שהן לעולם לא ישתנו נשים מתחתנות עם גברים בתקווה שהם ישתנו התוצאה -שניהם מתאכזבים ״ אז קודם כל גברים מתחתנים עם דמות שהכי קרובה לאמא שלהם בהתנהגות הכללית שלהן , וזו הסיבה שהם מתאכזבים כי מהר מאד הם מגלים שאין אף אחת שיכולה להחליף את אמא שלהם .
כתבת ״גברים חושבים רק על דבר אחד :סקס,סקס,סקס ….אז נכון ואם גם אתן הייתן חושבות ככה אחוז הגרושים והבגידות היה אפסי .
אבל בכל זאת אני חייב לספר לאנשים מה זה להיות נשוי(את התחלת ) , הדבר הראשון שיום הנישואים מזכיר לי זה צפירה , כמו בכל יום נישואים אני מחכה לצפירה (זה ממש יום זיכרון ) .
להיות נשוי 12 שנים זה מרגיש כמו מאסר עולם , אפילו על רצח הייתי כבר משתחרר אחרי ניקוי שליש על התנהגות טובה. כשגבר מתחתן הוא לא מכין את עצמו לשאלות וסימני שאלה שהוא לא שמע מעולם .
אני לא אשכח את הפעם הראשונה ששמעתי את השאלה ״לאן אתה הולך? ״ זה היה רגעים ספורים אחרי ששברתי את הכוס והתחלתי לרדת במדרגות של בימת החופה התבלבתי לשניה ועניתי , ״פה למטה לנשק ,להגיד תודה לאורחים ״ואז הגיע השאלה השניה שיושבת לכל גבר באוזן ״ומתי אתה חוזר ? ״ .
אם נראה לכם שיום נישואים זה משמח , אז לא כי אנחנו יודעים שזאת עוד שיטה של הנשים להוציא מאיתנו מתנות כמו יום האם , יום האהבה , יום הולדת ,יום המשפחה ,טו באב , ותשע באב אאאא סליחה ככה אנחנו מרגשים אחרי שהוצאתן מאיתנו מתנות על יום שלא מזכיר לנו כלום חוץ מזה שפעם מכולנו לישון באלכסון.
להתחתן זה כאילו שמישהו גנב לך את הארנק ואף שוטר לא יחזיר לך אותו אף שופט לא חושב שזה פשע אבל בכל זאת אתה מרגיש שדוד .
וואי כמה אני יכול להוסיף אבל אני יוותר ואני סיים כמו שהבטחתי לך בשיר .


כולם יגידו
רותם כהן
מילים ולחן: רותם כהן

אין דבר שאת ביקשת ולא היה לך
אין דבר שרצית או חלמת ולא קרה
אין דבר שלבך אמר ולא נתתי לך
וכל דבר קרה משמחה.

אין סיבה שאת תשבי תמיד בשקט
אם אומרים עלייך דבר שלא נכון
תלכי עם עצמך עד הסוף , תראי מהר איך
הלב שלך נותן לך המון

כולם יגידו לך את דואגת בלי סיבה
כולם שלו אבל הוא איתך
וידענו מזמן...
כולם יגידו אחח אם ידעת אז כמה הוא חושב,
את המלאך שלו
את היית יותר מבינה

אין פינה בלבך שלא כאבה לך
מי כמוך נדד שינה עד צאת החמה
כשהבנת שמה שחילק לך האל זה לתת גם
לאחר שלא ידע נחמה
כולם יגידו.....
אין דבר שאת ביקשת שאין בו רוח
אין דבר שיש לך שאין בו נשמה
אין דבר אם תבכי וזה קצת מלוח
רק הזמן יראה לך שאין לך על מה

כולם יגידו....


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל