התשובה לבוגדים

אני מבקש לכתוב לעומתם ולכולנו, תשובה מנומקת היטב, שרובה ככולה תמלול נאומה באו"ם של גיבורה בינלאומית אמריקנית ממוצא לבנוני, ושמה בריג'יט גבריאל. הנאום נמצא ביו טיוב, ונעזרתי בתרגומו של יוני ברק.

על פי הידוע לי, אותה נפולת נמושות של סרבנות סוציומטית חסרת מצפון, חשופה לתביעה משפטית, על פשע של בגידה בעת מלחמה. הם עשויים להישפט בחומרה דווקא משום שהם זכו לשרת ביחידה עורפית סודית ביותר, שערכה וחיוניותה לניצחון במלחמה, עשויה להטות את כף מאזניי המלחמה לניצחון ישראלי מוחץ, למרות ומוטב שכך, שלעולם לא נדע עד כמה. במדינת ישראל יש חוק וכל מי שנמצא אשם בבגידה בעת מלחמה, החוק מאפשר לגזור את דינו למוות. אני מבקש לכתוב לעומתם ולכולנו, תשובה מנומקת היטב, שרובה ככולה תמלול נאומה באו"ם של גיבורה בינלאומית אמריקנית ממוצא לבנוני, ושמה בריג'יט גבריאל. הנאום נמצא ביו טיוב, ונעזרתי בתרגומו של יוני ברק.

גבירותיי ורבותיי זו זכות ופריווילגיה להגן על יהודים בכל העולם, ובעיקר במדינת ישראל. אנחנו נמצאים בגל גואה של אנטישמיות ברחבי העולם. לפני 10 שנים הסביר נתן שרנסקי, כי האנטישמיות ה"קלאסית" כוונה לעם היהודי או הדת היהודית. האנטישמיות ה"מודרנית" מכוונת למדינה היהודית. מר שרנסקי הגדיר את מה שהוא כינה מבן שלושת ה "ד". שלושת ה"ד" הם: דמוניזציה, דו פרצופיות, דה לגיטימציה. דמוניזציה, זה ליצור האשמות הזויות שאין להן שום אחיזה במציאות. השוואות בין מדינת ישראל והנאצים או טענות שישראל מבצעת טיהור אתני כנגד הפלסטינים הן דוגמאות לדמוניזציה. טענות כאלה הן שטויות. אם ישראל מבצעת טיהור אתני כנגד הפלסטינים אז מדוע האוכלוסייה הפלסטינית גדלה ב – 600% מאז 1948? דו פרצופיות, זה ליצור סטנדרטים כפולים. ישראל נדרשת לעמוד בסטנדרטים גבוהים שלא נדרשים מאף מדינה אחרת בעולם. הסטנדרטים הכפולים האלה, הם לכשעצמם אנטישמיות בהתגלמותה. לדוגמא, ישראל היא דמוקרטיה תוססת, בה זכויות אדם מוגנות ומכובדות, ועדיין הועדה המכונה "ועדת זכויות האדם" של האו"ם, משקיעה את רוב זמנה ומרצה, בחקירת ישראל וגינויה, בזמן שהיא מעלימה עין, או מתעלמת מהפרת זכויות האדם המאסיבית והמתמשכת, המתרחשת באיראן, קובה, סין, ומעוד משטרים מדכאים ועריצים אחרים ורבים. דה לגיטימציה של ישראל, זה לטעון, שמכל העמים בעולם, רק לעם היהודי אין זכות למדינה משלו. למעשה, זכותה ההיסטורית, החוקית, והמוסרית להתקיים כמדינה יהודית, היא עיקרון מוטמע במשפט הבינלאומי. הטמעה זו מבוססת במפורש על הקשר הארוך והמתמשך והמתועד היטב של העם היהודי לארץ ישראל. לשלול את הקשר בין העם היהודי לארץ ישראל זו אנטישמיות בצורתה הקיצונית ביותר.

אם כן, מדוע האנטישמיות השמאלנית הפנים ישראלית והעולמית צריכה להפריע לכולנו? למה צריך שלכולנו ולעולם יהיה אכפת ממנה? צריך להיות אכפת לכולנו. לכל המין האנושי. לא רק כי זה דוחה מבחינה מוסרית, וזה אכן דוחה, לעולם כולו ולכל אחד ואחת מאתנו צריך להיות אכפת מאנטישמיות זו, מתוך יצר הישרדות בסיסי. האמת לאמיתה היא, שהעולם ניצב לפתחה של תהום עמוקה וחשוכה, בתחתיתה אורבת לה שואה נוספת, שכבר החלה. הפעם, רצח העם אינו רק נגד היהודים. "דעאש - המדינה האיסלמית" הבהירה מעבר לכל ספק שהשואה הזו מכוונת גם כלפי לא יהודים. דעא"ש רודף ומחסל כל קבוצה אתנית, דתית, או לאומית בה הוא נתקל. דעא"ש טובח בסורים, עירקים, לבנונים, פלסטינים. דעא"ש טובח בנוצרים, סונים, שיעים, עלאווים, כורדים, דרוזים ויזידים. דעא"ש מציף את האינטרנט בתמונות זוועה ובסרטי וידאו של הוצאות המוניות להורג, עריפת ראשים וצליבה. אנו רואים ילדים נשחטים לעיני הוריהם, והורים נשחטים לעיני ילדיהם. האכזריות הזו, היא חלק מאסטרטגיה מחושבת מראש, במטרה ברורה לזעזע כל אדם שמסרב לקבל עליו את הפרשנות שלהם לאיסלם. דעא"ש הכריזו רשמית על כוונתם לשלוט בעולם. מסמכי היסוד שלהם, ההכרזה על הח'ליפות שלהם, נושאת את הכותרת בערבית: "זוהי הבטחתו של האל". הם הכריזו כי אלוהים הבטיח להם "הנהגת העולם ושליטה על פני האדמה". ההצהרה שלהם על ח'ליפות חובקת עולם, חושפת את פילוסופיית השליטה שלהם. הם אומרים: "בשם אללה, אם אתה כופר בדמוקרטיה, חילוניות, לאומיות, ובכל שאר הזבל והרעיונות המערביים, ורץ אל הדת שלנו, אז בשם אללה, תשלוט בעולם, והמזרח והמערב ייכנעו לך". זכרו גבירותיי ורבותיי, אכזריות אינה סתם טקטיקה שלהם, זוהי מהות הדת האמונה המעוותת שלהם. הם מבצעים רצח עם בשם אללה.

ישראל מכירה את הרעיון ואת המעש של רצח כנגדה, בשם אללה, מזה זמן רב. המלחמה עליה הכריז דעא"ש כנגד העולם, היא אותה מלחמה שישראל מנהלת מול החמאס עשרות בשנים. ההבדל היחיד, הוא במה הם ממוקדים: דעא"ש ממוקד בהקמת ח'ליפות איסלמית עולמית, בעוד חמאס ממוקד בהרס מדינת ישראל. אולם, המוטיבציה, השיטות והערכים שלהם זהים. במונחים של אכזריות וברבריות נטולת מצפון דעא"ש רצחה את דרכה לצמרת הטרור העולמי. בינתיים, חמאס מבצע זוועות בלתי נתפסות במשך עשרות שנים. הם נהגו לעטוף את ילדיהם בחומר נפץ ומסמרים ולשלוח אותם להתפוצץ באוטובוסים ומסעדות בישראל. הם שמחו לשמוע על הרג ילדים ישראלים והתפארו במות ילדיהם שלהם. היום הם משתמשים בהם כמגן אנושי. כך עשו הפלסטינים בדרום לבנון מאז ומתמיד. הם השתמשו באותן שיטות בהן משתמש חמאס בעזה היום. הם מציבים משגרי רקטות בקרב אוכלוסייה אזרחית של ילדים, נשים, זקנים וטף, ויורים לעבר ישראל. לאחר מכן הם בורחים ומשאירים את משפחות הבלתי מעורבים חשופים להרס הירי של האש הנגדית. היום חמאס מסתתר מאחורי מגינים אנושיים בקנה מידה הגדול ביותר בעולם. חמאס משתמש בצורה שגרתית בבתי ספר, מסגדים ובתי חולים ומבנים אזרחיים נוספים, למטרות אחסון נשק, אתרי שיגור וירי, ושימושים צבאיים אחרים. הם יורים בכוונה תחילה מאתרים אלה במטרה מובהקת למשוך אש נגדית מישראל, בתקווה לייצר תמונות פוטוגניות של גוויות ולהציגן לתקשורת. חמאס ודעא"ש חולקים את אותה מוטיבציה: הם רוצים לכפות את האיסלם שלהם. אמנת חמאס, הדומה להצהרת הח'ליפות של דעא"ש אומרת: "ישראל תתקיים ותמשיך להתקיים עד שהאיסלם ישמיד אותה". המילים המרכזיות באמנת חמאס לקוחות מתוך כתבי הדת האיסלמית, כמו למשל" יום הדין לא יגיע, עד שהמוסלמים ייאבקו ביהודים. האבנים והעצים יגידו הו מוסלמי, יש יהודי מאחורי, בוא והרוג אותו". כך זה מופיע בחדית'.

אך לחמאס יש בעיה: בישראל, יהודים אינם מתחבאים מאחורי עצים ואבנים. בישראל יהודים עומדים בגבורה להגן על עצמם. הישראלים למדו מההיסטוריה, שאם מישהו חוזר ומצהיר על כוונתו להרוג אותך, הוא מתכוון לכך. לקח שהעולם לומד רק עכשיו. לפני 70 שנה העולם עמד מהצד בשעה שיהודי אירופה נרצחו דרך ארובות המשרפות. היום, היהודים בישראל לא מתכוונים ללכת כצאן לטבח. הם עומדים בקו החזית במלחמתה של התרבות המערבית. הם נלחמים עבור כל האנושות. אלה המחפשים להשמיד את היהודים, לא מתכוונים להסתפק בהשמדת יהודים, אלה הם לקחי השואה, וזה חייב להיות הלקח מעלייתו של דעא"ש. מהרגע בו רצח אזרחים חפים מפשע הפך להיות לגיטימי כלפי מדינת ישראל, הוא הופך להיות לגיטימי בכל מקום, מופץ על ידי אמונות של כאלה המתכוונים והופכים להיות הרוצחים ההמוניים של העידן שלנו. כשם שהפלסטינים האמינו, בעידוד העולם, שרצח ישראלים חפים מפשע, זו דרך לגיטימית להילחם למען מטרתם. האיסלמיסטים מאמינים שמותר להם לרצוח בכל מקום בעולם כדי להילחם למען מטרתם. כתוצאה מכך, העולם כולו סובל מגל טרור, טרור איסלמי ממוסקבה למדריד, מבאלי לבאסלן, מניירובי לניו יורק, מוכתב ומשוכלל על ידי הפלסטינים. ישראל וארצות הברית אינן מטרות נפרדות של הטרור האיסלמי. כל העולם הוא המטרה שלהם. וכדאי שכולנו נלמד את השיעור הזה, ומהר. רשע מנצח, כשאנשים אמיצים הופכים לצופים מן הצד. שקרים מופצים, כאשר המאזין להם נותר אדיש אליהם. חברה מתפוררת, כאשר אדישות מחליפה את האקטיביזם נגד הרוע. עריצות מגיעה, כשמנהיגים בינוניים נכנעים לה, ומפיצי השנאה הופכים למאורגנים יותר.

עם ישראל התאחד. העולם מתאחד. כולנו כאנושות קמים כנגד הרשע החמאסי והמוסלמי המטורף. בשעה היסטורית זאת, מתגלה האופי האמתי של כל אחד ואחת. האופי האמתי של האמיצים וכנגדו האופי האמתי של הפחדנים והנמושות. הלכידות היהודית והאחדות הישראלית והבינלאומית כנגד הרשע האיסלמיסטי נועדו לעורר את האדישים באנושות ולהוות השראה למיואשים. להשתיק את השקרנים ולחנך את המודאגים. ללמד סובלנות אמתית במקום שנאה ליהודי ולכל אדם אנושי. ללמד סלחנות במקום נקמנות עיוורת. ללמד אהבה במקום ללמד שנאת היהודי ושנאת ישראל ושנאת העולם. לעשות שלום אמת לדורות במקום מלחמה שאין לה דבר מלבד שנאת החיים והתמכרות למוות. אנחנו כולנו כאן, יהודים וישראלים, יחד עם אומות העולם השפויות, כשההיסטוריה תשפוט אותנו, איך תשפוט אותנו? אנו מחויבים כולנו לעשות כל שביכולתנו למען ניצחונו של העם היהודי. אנחנו כולנו והעולם התרבותי כולו חייב להתאחד כדי להבטיח שכל בני האדם יוכלו לחיות בשלום והרמוניה, ושיהודים לא יירדפו ולא יאוימו על ידי אידיאולוגיות ברבריות ורצחניות לעולם ! שיהודים יוכלו ללכת בכל רחוב בעולם, בארץ ישראל ובכל מקום בעולם, כשראשם זקוף ובבטחון. שישראל, המדינה היהודית, הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, תמשיך להיות מגדלור של אור לכל העולם כולו.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל