המירוץ למציאת בן זוג

משנות העשרים של חיי אני מרגישה שאני בתחרות. אני לא מכירה את אילו שמתחרות עימי ורצות איתי על המסלול, אבל אני רק יודעת שאני רוצה להגיע ליעד ראשונה. השאלה היא מי מחכה לי שם בקו הסיום...

התחרות שאני מדברת עליה היא המירוץ למציאת בן זוג. המציאות מראה שעל כל בחור פנוי רצות 3 בחורות פנוית. יחד עם זאת, זה לא משנה מתי תגיעי לקו הסיום, הכרעת בתחרות תלויה בהחלטת העלם שעומד בקו סיום. שכן הבחור שעומד על קו הסיום הוא השופט, המארגן ויוזם התחרות. נשאלת השאלה: האם זה הוגן?

בתחילת המאה המציאות הייתה אחרת, הגברים היו רצים על מסלול ומתחרים בניהם מי יכבוש את לב עלמת החן הניצבת בקו הסיום. היה גם חיזור באמצע, וקצת רומנטיקה, שנתנו לגבר נקודות זכות.

כיום, אנחנו הנשים רצות על המסלול לעבר הגברים ונראה שלא תמיד אכפת להם שאנחנו שם.

אני חברה ב - 4 קבוצות לנשים רווקות בפייסבוק. כל יום 2 נשים בממוצע בכל קבוצה מעלות פוסט על האכזבה מקשרים, על כך שיצאו לדייט חלומי ויום אח"כ הבחור נעלם וכו'.
הנשים מדווחות בקבוצות על הרבה השקעה בדייטים ונכונות מצידם, אבל התחושה היא שגברים שעומדים שם בקו הזינוק בכלל לא מעוניינים לזכות בבחורה איכותית. הם עסוקים במילוי הרשימה על הבחורות שרצו לקראתם.

בגיל 24 נפגשתי עם בחור שחברים של אימי הכירו לי. כמובן, שהבחור הגיע עם המלצות חמות והגדרה של "בחור טוב". במהלך הדייט הזמנתי תה ירוק. כשהוגש לי התה, הבחור החמיץ פניו, וטען שתה בצבע כזה הוא לא מושלם, ושהוא חי בחיפוש "אחר המושלם". כששאלתי מה כוונתו, הוא הסביר שיש לו טבלת אקסל לכל בחורה שהוא נפגש עמה. אחרי כל מפגש ראשון עם בחורה הוא ממלא את הנתונים שלה בטבלה, ואם היא מקבלת ציון משוכלל של למעלה מ – 95, אז הוא ממשיך את הקשר עמה. הוא אף טרח להדגיש שיש לו נתונים בטבלה של למעלה מ – 20 בחורות, ושההחלטה בדבר המשך הקשר עמי תלוי בציון המשוכלל שאני אקבל לאחר שהוא יזין את נתוניי בטבלת האקסל שלו. אז כבר הבנתי שאני בתחרות מבלי לדעת את חוקי המשחק.

חודשיים לאחר גרושיי נפגשתי עם בחור השכנה הכירה לי. היא רדפה אחריי יום יום לאחר הגירושין וטענה שהיא חייבת להכיר לי בחור בן 37 עם לב זהב, שמתאים לי כמו כפפה ליד ומעוניין בקשר רציני. נפגשתי עם הבחור לדייט ראשון ונורא נהניתי. אבל אחרי הדייט הבחור לא יצר קשר. דיווחתי על כך לשכנה, היא בררה עם הבחור וזה השיב לה שהוא מעוניין לבדוק אופציות עם בחורות אחרות לפני שהוא מחליט. פניה של השכנה הלבינו, והיא לא הייתה מסוגלת לדבר איתי במשך חצי שנה.

הכי מצחיק היה לראות פוסט של בחור שנפגשתי אתו והחלטתי מיוזמתי להפסיק את הקשר. הבחור בן 44 גרוש ללא ילדים. במהלך הקשר של שבועיים הוא ניסה לכפות עליי מה ללבוש, איך להתנהג וטען שאם אני רוצה להכיר אותו אני חייבת להגיע אליו הביתה. הוא גם קבע מבלי לשאול אותי שאת השבת הקרובה אני אעשה בדירתו. הפוסט שהבחור העלה הוא: "היכן בחורות רציניות? צריך להביא מסוריה תורכיה, לבנון וסעודיה ולומר להם שזה כאן, לאן נעלמו כל הבחורות" ....

ואני שואלת: איפה העלם החמודות שייתן לך תחושה את מיוחדת? לאן נעלם החיזור?

בנינו, כשעסוקים בתחרות, מפספסים את העיקר. כי אולי לא צריך לבחון את כישורי הריצה של הבחור/ה, אלא פשוט להסתכל אחד לשני בעיניים ולהבין שזה זה...


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל