עובדים עלינו! לא רק עלינו גם על עצמם

ה"גשש החיוור" ביצע בזמנו שיר שכותרתו "עובדים עלינו". נראה הדבר שאכן עובדים על עולם כולו ובראש ובראשונה על האמריקנים. והעובדים הם מדינות באזור ובעלי ברית! ומאידך האמריקנים אומרים ככה ועושים ככה.

במהלך השבועיים האחרונים היינו עדים לרחש בחש סביב הנושא כאשר אובאמה ואנשין עושים מאמץ לארגן "גועליציה" והמתאורגנים מחזירים להם בתשובות מעניינות ביותר:

ראשונה הייתה זו ירדן, הסובלת ממאות אלפי פליטים סוריים כמו גם מהתאגנות של קיצוניים אסלאמיסטים ברחבי הממלכה, שהודיעה חד וחלק שאינה מוכנה להשתתף בהתקפות על דאע"ש.

השניה סוריה, הנפגעת העיקרית (יחד עם עירק) מפעילות וכיבושי דאע"ש שיועצת הנשיא אסאד יצאה חוצץ נגד התקפת אנשי דאע"ש בתחומה ואף איימה שתפגע במטוסי חיל האוויר האמריקני אם יחדרו לתחום האווירי שלה...

השלישית היא טורקיה שאסרה על יציאת המתקפות מבסיסים אמריקניים בשטחה ולמרות זאת שר החוץ שלה הופיע בוועידת פריז, תוך שהוא זורק חיוכים על ימין ועל שמאל.

הרביעית עירק שאכן משוועת למתקפה על מורדי דאע"ש, אבל מה, מגורמי מודיעין מערביים כמו גם מדיווחים מתוך עירק אנו למדים, שחלק מפיעלי הטירור של דאע"ש הם אנשי ארגוני המודיעין של סאדם חוסיין אללה מה ירחמו (שאללה לא ירחם על נשמתו). כלומר נאמני מפלגת הבעת' העיקרית.

ובתוך ברית נאטו מה אנו שומעים?
גרמניה, ידידה ובעלת ברית וחברה בכירה בנאטו, אמנם הוציאה את דאע"ש מחוץ לחוק אבל בד בבד הודיעה דוברת הקאנצלרית מרקל שלא תשתתף בהפצצות האוויריות.

בריטניה, ראש ממשלת דיוויד קאמרון הודיע שכוחות בריטיים לא ישתתפו בביצוע בפועל של ההתקפות על דאע"ש.

ושוב אובאמה ואנשיו אינם קוראים את המפה המזרח תיכונית רק לפני שבוע הכריז אובאמה שדאע"ש אינו ארגון אסלאמי. ואללה אל עזים, אם הם לא ארגון איסלאמי אז מה הם? מה חרוט על דגלם השחור? זה איסלאם שחור משחור, רדיקאלי, המחזיק בתוכו את "פיקוד העורף" שעורף ראשים בשם האסלם, הקוראן ומוחמד.

לצערי, כפי שכתבנו, כאן במאמרים קודמים אובאמה ואנשי מחמ"ד (מחלקת המדינה בראשות ג'ון קרי) אינם יודעים בין ימינם לשמאלם וכנאמר "עיניים להם ולא יראו אזניים..."
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל