האישה הפשוטה

אני רוצה את האישה הפשוטה, בלי קעקוע בישבן בלי סיליקון בחזה, בלי כל תוספות השיער, בלי נעלי העקב, בלי הציפורניים הארוכות והאדומות.

אני רוצה את האישה הפשוטה, בלי קעקוע בישבן בלי סיליקון בחזה, בלי כל תוספות השיער, בלי נעלי העקב, בלי הציפורניים הארוכות והאדומות.
אני רוצה את האישה הפשוטה שהיא יפה גם בלי האיפור שאסתכל עליה בבוקר עייפה והיא לא תתבייש כי היא באמת אוהבת את עצמה.
אני רוצה לצאת לבלות עם האישה הפשוטה כשהיא בנעליים שטוחות והיא תרקוד כשנוח לה, היא תחזיק לי את היד כי היא רוצה ולא בגלל שקשה לה ללכת.
אני רוצה לשכב ולעשות אהבה עם האישה הפשוטה, שלא תכניס את הבטן כשאפשיט אותה ושלא קיעקעה את הישבן שלה על מנת להיות סקסית בדוגי.
אני רוצה לאכול עם האישה הפשוטה שתסיים את כל המנה שלה או לפחות עד שתשבע ולא תתבייש לאכול, לאכול איתה והיא לא תפחד שאולי ינזל לה קצת טחינה על השפתיים.
אני רוצה לצאת לסרט עם האישה הפשוטה, שתבקש קולה ופופקורן גדול כי היא לא בדיאטה.
אני רוצה לעשות שטויות עם האישה הפשוטה כי היא לא מתביישת להשתגע ולא מפחדת שהפוני יזוז
רוצה ללכת לים עם האישה הפשוטה שתלבש את הבגד ים הכי נוח לה ולא את הבגד ים הכי קטן שיגרום לכל הגברים להסתכל על הישבן המקועקע שלה.
אני רוצה להתחתן עם האישה הפשוטה, שתסתפק בשמלה אחת ואולם קטן וצנוע.
אל תדאגי בשבילי לא תהיי האישה הפשוטה.
בשבילי תהיי האישה המושלמת
אישה שאוהבת את עצמה תאהב את הנשמה שלה קודם. אני לא יודע איפה את אבל בטח עכשיו את יושבת בחוף הים עם ספר טוב, או אולי עושה טיול עם הכלב, אולי סתם מבשלת ארוחה חמה.
אם תקראי את זה אז תזכרי, שהעקב, המחשוף, האיפור, התוספות, הניתוחים, העדשות, הצמידים, הקעקועים, הדיאטה, השמלות הקצרות וכל מה שכמעט ולא נוח לא הופך אותן ליפות יותך ממך.
הן ואני וכל החברים שלי יקראו לך "אישה פשוטה" אבל אני אוהב אותך ככה, עם שמלה בלי מחשוף, סנדלים, שיער אסוף והנמשים שעל הפנים שלך.
אני אוהב שאת צוחקת מהבדיחות של עצמך
אוהב שאת שומעת את השירים של מוקי ושלמה ארצי.
אוהב שאת רצה בים בשמלת חוף וכשאת מורידה אותה הגוף שלך נקי מציורים ופתגמים טיפשיים
אוהב שאת יפה יותר מהן בבוקר.
בשבילי את לא האישה הפשוטה, בשבילי את מושלמת.
ניקול.
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל