הקמת סוכנות לבטחון לאומי

התחדד הצורך הלאומי האסטרטגי בהקמת סוכנות לבטחון לאומי, שתהיה רשות לאומית למלחמה בחתרנות.

בזכות העובדות הנחשפות בספרו של טוביה טננבום 'תפוס ת'יהודי', ובספר 'תעשיית השקרים' של בן דרור ימיני, ולאחר פרסום תחקירי תנועת 'זו ארצנו', התחדד הצורך הלאומי האסטרטגי בהקמת סוכנות לבטחון לאומי, שתהיה רשות לאומית למלחמה בחתרנות.

סגן אלוף ס', שתחום התמחותו הוא "תקשורת בין הקהילה הבינלאומית ושטחי פלסטין", משתף אותנו בדברים הבאים: הקהילה הבינלאומית משקיעה ברגע זה 600 מיליון אירו בשטחי C (שטחים בשליטה אזורית ובטחונית של ישראל, שם חיים כ-5 אחוז מהערבים הפלסטינים). במשך השנים מדובר על מיליארדים. שתי המדינות המשפיעות ביותר בהשקעה זו: ארצות הברית וגרמניה. וכן, האיחוד האירופי האו"ם דרך הסוכנויות והארגונים השונים שלהם. מלבד זאת, על פי סא"ל ס', יש 300 ארגונים חתרניים במדינת ישראל, ועוד 100 בעזה. 'הצלב האדום' ו'אונרא' הם בעלי ההשפעה הגדולה ביותר. גורמי המימון הגדולים ביותר הם שוב: ארצות הברית וגרמניה. בתוך הארגונים החתרניים קיימים כעשרה ארגוני חתרנות ישראליים, הפועלים בעיקר במימון חו"ל. הגרועים שבישראליים: עיתון 'הארץ', 'בצלם' ו'יש דין'.

רוב הארגונים החתרניים האמריקניים ממומנים על ידי אזרחים – כלומר, אזרחים זרים עשירים המשקיעים הון עתק ברדיפת יהודים ומדינת היהודים. גו'רג' סורוס, מיליארדר יהודי מהשמאל הקיצוני, הוא דוגמא אחת וקרן פורד היא דוגמא לקרן אמריקנית כזו. הארגונים הגרמניים ממומנים על ידי מפלגות או על ידי ארגונים כנסייתיים הממומנים על ידי הממשלה הגרמנית. כלומר, הארגונים הגרמניים ממומנים על ידי מיליוני משלמי המיסים הגרמנים. אחד הגרועים ביותר הינו הגוף הגרמני-פרוטסטנטי 'לחם לעולם': הם מממנים קבוצות חברתיות המשכנעות צעירים ישראליים לא להתגייס לצה"ל.

לפיכך, יוצא כי הערבים הפלסטינים מקבלים יותר תמיכה כספית לאדם מכל אזרח בעולם. ביניהם יש ערבים וערביות, שמקבלים תמיכה כספית מלאה ממדינת ישראל, כדי שיוכלו ללמוד באוניברסיטאות ישראליות, כמו הסטודנטית לספרות ומדעי המדינה ושמה אטרניטי. כמו סטודנטית נוספת ושמה רים, שתיהן מקבלות חינוך גבוה חינם. וכמו רים, היא לומדת עם היהודים באוניברסיטה העברית, ויורקת עליהם. השנאה שלהן ליהודים היא אווילות גמורה, אבל הן חכמות יותר מהיהודים המשלמים על לימודיהן.

לא רבים יודעים, אך המאבק להשארת המסתננים בישראל, של הארגונים החתרניים הלא ממשלתיים, הוא חלק מתכנית אג'נדה 21, תכנית שטנית לחיסול 80% מאוכלוסיית העולם ויצירת כאוס ברחבי העולם, שישראל חתומה עליה.

יעקב אחימאיר ראיין ב'רואים עולם' את החוקר האמריקני אדווין בלק שפרסם את מחקרו בספרו 'מימון הלהבות' ובו הוא חושף כיצד ארגונים כמו 'הקרן החדשה לישראל' סטו מייעודם העיקרי למען מטרות פוליטיות חתרניות כמו: מימון צעדי החרם והדה-לגיטימציה של ישראל, מניעת השקעות ושלילת הלגיטימיות שלה עד כדי מחיקת המדינה היהודית מישראל. בכנסת הנוכחית, התקיים כנס שיזם ח"כ רוברט אילטוב, בו העיד הסופר והעיתונאי החוקר האמריקני אדווין בלאק. בכנס נחשפה רשת הארגונים החתרניים השוללים את קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, המסיתים לגזענות נגד יהודים ותומכים במאבק מזוין נגדם, באמצעות מדינת אויב או ארגון טרור, וכנגד מדינת ישראל (סעיף 7א' חוק יסוד הכנסת).

החתרנות המבהילה נחשפת מדי יום לעיני הציבור הזועם. נשאלת עדיין השאלה מדוע אין המדינה המאוימת נוקטת באמצעי הבטחוני בו נוקטות אירופה וארה"ב? חייבים לעצור מיידית את זרימת הכספים למערך האירגוניים הפועלים נגד מדינת היהודים. גם בישראל יש לחוקק חוק סוכן זר. כל ארגון המקבל כסף מארצות אחרות מוגדר בארה"ב - "סוכן זר" (FOREIGN AGENT) וככזה עליו לדווח כל 6 חודשים בשקיפות ובפרטי פרטים למה שימש הכסף, על כל פעולה שנקט הארגון ומחירה ומיהם הגורמים מזרימי הכספים, כולל הסכומים המדויקים. לשם מעקב הוקם בישראל ארגון המעקב אחרי ארגונים לא ממשלתיים בראשותו של פרופ' שטיינברג. ניתן לעקוב באתר הארגון אחרי פעילותם של ארגונים לא ממשלתיים אלה ונזקיהם. הדרך המתבקשת למנוע ולהפסיק פעילות זו הינה באמצעות חקיקה חדשה הנדרשת לישראל, ובאמצעות הקמת סוכנות לבטחון לאומי שתפעל נגדם.

אותם ארגונים חתרניים, שמאחוריהם מדינות תומכות חתרנות, כמו ארצות הברית וגרמניה, מסייעים לערבים פלסטינים ולמסתננים לערער את אחיזת היהודים בארצם, מיוצגים נאמנה על ידי הערבים הפלסטינים שרואיינו כשהם מצהירים: "זה היה טוב מאוד אם רומל היה מצליח. הארץ הייתה רק שלנו". או ערבי נוסף שאומר: "הדם שלי גרמני. כולנו, כל הפלסטינים, גרמנים".


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל