עברייני פשעי השנאה

יש הסכמה גורפת בחברה הישראלית ובכנסת שצריך לפעול נגד פשעי השנאה

בחוק העונשין של מדינת ישראל כבר נקבע, תחת הכותרת של "עבירות שנאה", כי "העובר עבירה מתוך מניע של גזענות, כהגדרתה בסימן א'1, או של עוינות כלפי ציבור מחמת דת, קבוצה דתית, מוצא עדתי, נטייה מינית או היותם עובדים זרים, דינו - כפל העונש הקבוע לאותה עבירה או מאסר עשר שנים, הכל לפי העונש הקל יותר" (סעיף 144 ו). זה עונשו של מי שמבצע עבירות ממניע של שנאה כלפי ציבור מסוים, וזה צריך להיות עונשם של מבצעי פשעי השנאה.

יש הסכמה גורפת בחברה הישראלית ובכנסת שצריך לפעול נגד פשעי השנאה הללו. הם עומדים בניגוד גמור לנורמות היסוד של החברה כפי שאלה משתקפות בהכרזת העצמאות שלנו. עתה כשנחשפו האשמים יש לומר בקול ברור והחלטי: אלו פשעי שנאה - ולא שום דבר אחר.

מי הם עברייני פשעי השנאה המסוכנים ביותר והקטלניים לעם היהודי ולמדינת היהודים? תשובה מפורטת לשאלה זו נתן המשפטן והעיתונאי החוקר בן דרור ימיני, בספרו 'תעשיית השקרים'. אותם פושעי שנאה הם יהודים השונאים את העם היהודי ואת מדינת היהודים. הם כולם אשמים בהפצת שקרים ביודעין לצורך דמוניזציה, דה-הומניזציה ודה-לגיטימציה של יהודים ושל מדינת היהודים. היו בהיסטוריה תופעות של יהודים אנטישמיים, מהסוג של אוטו ויינינגר. יהודים כאלה הם כיום מרצים יהודים מבוקשים באוניברסיטאות בישראל ובעולם. הם הקימו ממלכת שנאה.

מלך המסיתים ועברייני השנאה היהודים הוא ללא ספק אחד, ד"ר אילן פפה מאוניברסיטת חיפה. מי שהכתיר אותו כמלך עברייני פשעי השנאה מכירו לפני ולפנים: זהו הפילוסוף פרופסור אילן גור-זאב המנוח. הוא הציב את פפה בשורה אחת עם הפילוסוף סלבוי ז'יז'ק ונשיא איראן לשעבר מחמוד אחמדינג'אד, כמבטאיה הבולטים של האנטישמיות החדשה. מלכת המסיתות ועברייני השנאה בארץ היא פרופסורית נורית אלחנן-פלד מהאוניברסיטה העברית בירושלים. דוכסית השנאה היא נשיאת 'בצלאל' הפרופסורית אווה אילוז מאוניברסיטת ירושלים. דוכס השנאה שמו פרופסור לב גרינברג מאוניברסיטת בן גוריון. בממלכת השנאה הזו ניתן למצוא לפחות 187 אנשי אקדמיה ישראלים, שחתמו בשנת 2003 על עצומה שמזהירה מפני "תכנית ישראלית זדונית לבצע טרנספר לערבים", בחסות המלחמה נגד עירק. בתפקיד הכהן הגדול של היכל השנאה משמש פרופסור נועם חומסקי. סגנו הוא נורמן פינקלשטיין. עיתונאי החצר של ממלכת השנאה הוא לא אחר מאשר גדעון לוי. שני עיתונאים ועיתונאית אחת עוזרים לו וממליצים על חידוש האינתיפאדה: יצחק לאור, עקיבא אלדר, עמירה הס. עיתון השנאה הוא הצהובון נוטף רעל השנאה ושמו 'הארץ'.

דו"ח משמעותי מאוד על ממלכת השנאה ושמה "השמאל הפרו-איסלמיסטי", יצא מטעם 'חוק אחד לכל', גוף זכויות אדם בריטי. כוכבי השנאה הם נועם חומסקי, ג'ורג' גאלווי, וקן ליווינגסטון.

כלת השנאה לעם היהודי ולמדינת היהודים היא כלת פרס נובל לשלום, האירית מייריד קוריגן-מגוואיר. אותה לא יהודייה מזדהה עם החמאס ומשווה את ישראל לנאצים. היא חתומה על קריאה לחרם כללי על ישראל ועל קריאה לסילוק שגריר ישראל מאירלנד. שלוש פעמים עלתה כ"פעילת שלום" על ספינות השנאה לתמיכה החמאס. היא חתומה על קריאה לאיחוד האירופי להסיר את חמאס מרשימת ארגוני הטרור. היא חתמה על דרישה לשיבה המונית של ערבים לתוככי ישראל. חתן השנאה הוא פרופסור ג'ון מירשהיימר. יש לו שושבין שנאה ושמו פרופסור סטפן ואן אוורה. ליצן החצר הוא פרופסור חואן קול. ליצן משנה הוא פרופסור דניס סאליבן מאוניברסיטת נורת'-איסטרן בבוסטון. מוקיונים ידועים הם צמד הפרופסורים הנורווגיים אולה טוננדר ויוהאן גלטונג. יש עיתוני שנאה בריטים כמו ה'אינדיפנדנט' וה'גרדיאן', זה האחרון הוא עיתון הבית של נסיכות השנאה כריסטין שינקין והילה ג'ילאני, יחד עם נסיך השנאה דזמונד טראוורס. נסיכי שנאה אלה הם השותפים לדו"ח גולדסטון, שדבקים בו למרות שהופרך על ידי גולדסטון עצמו. יש עיתון שנאה צרפתי ושמו 'נובל אובזרבטר' בבעלות היהודי ז'אן דניאל, אביה של שרה דניאל, גם היא עיתונאית שנאה בפני עצמה. יש ידוען שנאה ושמו ארון גנדי, נכדו של מהטמה גנדי. יש מוסיקאי שנאה ושמו רוג'ר ווטרס ואפילו סופר שנאה שוודי ושמו הנינג מנקל.

מוח תמנון השנאה הוא MESA. התמנון עצמו הוא ה- BDS. על כולם עולה האו"ם. ועידת האו"ם בדרבן, בשנת 2001, הפכה לפסטיבל השנאה וההסתה נגד קיומה של ישראל. העצרת הכללית של האו"ם בשנת 2012, קיבלה 22 החלטות נגד ישראל, לעומת 4 החלטות נגד שאר מדינות העולם. מאז הקמת מועצת זכויות האדם של האו"ם בשנת 2006, ועד שנת 2010, היא קיבלה 33 החלטות נגד מדינות, מתוכן 27 נגד ישראל. בשנת 2013, הספיקה המועצה לקבל 25 החלטות, ארבע מתוכן לכלל מדינות העולם, ו – 21 נגד ישראל. בראשה עומד שונא ישראל מושבע ושמו פרופסור ריצ'רד פאלק. סוכנות הסעד לפליטים הידועה בשם אונר"א – היא תעשיינית השנאה של האו"ם.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל